Skip to main content

Değerli Yolcularımız,

  • 28 Mayıs 2023 seçimleri nedeniyle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yolcularımıza bilet işlemleri için ilave haklar tanımlanmıştır. Yolcularımıza tanınan ilave haklar hakkındaki bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

    Saygılarımızla

Değerli Yolcularımız,

  • Sudan’da yaşanan gelişmeler nedeniyle 15.04.2023 – 31.05.2023 tarihleri arasındaki tüm Hartum Havalimanı varış ve kalkışlı uçuşlarımız iptal edilmiştir. Uçuşlarınıza ilişkin tanınan haklara buradan ulaşabilirsiniz.

Değerli Yolcularımız,

  • Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illerde hissedilen depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyor; yaralı ve evleri zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yolcularımıza tanınan ilave haklar hakkındaki bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

    Milletimize geçmiş olsun.

Turkish Airlines Holidays ile 8 kata kadar ekstra Mil Kazanın!
Turkish Airlines Holidays ile hayalinizdeki tatil 8 kat daha avantajlı! Üstelik 30 güne kadar koşulsuz iptal ve taksitli ödeme seçenekleri Turkish Airlines Holidays’de.


Keşfet

İstanbul'da Stopover: En keyifli sürpriz!


Stopover

İstanbul Havalimanı'ndan aktarmalı seyahat eden yolcularımız için hazırladığımız İstanbul'da Stopover programı, anlaşmalı otellerimizde ücretsiz konaklama ve şehri keşfetme fırsatı sunuyor.


Keşfet