Skip to main content

Değerli Yolcularımız,

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illerde hissedilen depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyor; yaralı ve evleri zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yolcularımıza tanınan ilave haklar hakkındaki bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Milletimize geçmiş olsun.

Değerli Yolcularımız,

Deprem bölgesine insani yardım malzemeleri ve arama kurtarma ekiplerinin ulaştırılmaları için AFAD koordinasyonunda operasyonlarımızı sürdürüyoruz.

Bu kapsamda Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa, Elazığ, Kahramanmaraş, Malatya, Adıyaman, Gaziantep ve Kayseri çıkışlı direkt uçuşlarımız 13 Şubat'a kadar tek yön ücretsiz olarak vatandaşlarımızın kullanımına açılmıştır.

İlgili uçuşlarda yolcu düzeninin sağlanması için havaalanlarına rezervasyon yaparak gelmenizi rica ederiz. Rezervasyonunuzu; +90 850 333 0 849 numaralı çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilrsiniz.

Saygılarmızla

Değerli Yolcularımız, 

İstanbul’da yaşanan hava muhalefeti nedeniyle, 05 - 08 Şubat 2023 tarihli İstanbul Havalimanı (IST) ve Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) kalkış ve varışlı bazı uçuşlarımız iptal edilmiştir. Uçuşlarınızla ilgili güncel bilgiye uçuş durumu sayfamız üzerinden; uçuş numaranızı, kalkış ve varış yeri bilgisini girerek ulaşabilir; iade veya değişiklik haklarınızı yine aynı sayfadan öğrenebilirsiniz. Uçuşunuzla ilgili bilgilendirme (sms ve/veya e-posta) alabilmek için bilet yönetimi sayfamızı ziyaret ederek bilgilerinizin güncelliğini kontrol edebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

Son güncelleme: 06.02.2023, 20:00 (GMT +3)

Yolcu Hakları
Yolcu hakları konusunda detaylı bilgilere erişmek için lütfen tıklayın.