Skip to main content

Corporate Club Bültenler

Turkish Airlines Corporate Club olarak dünyanın önde gelen iş etkinliklerine katılıyor ve ev sahipliği yapıyoruz. Hazırladığımız bültenlerle kurumsal dünyada neler olup bittiğini sizlere ulaştırıyor ve bizimle ilgili güncel bilgilerden sizi haberdar ediyoruz.

AMEX GBT Supplier Day / 21.05.2018 Pazartesi
İspanya’da gerçekleştirilen AMEX GBT’nin beşinci Supplier Day etkinliğine katıldık. GBT İspanya seyahat danışmanları, hesap yöneticileri, global tedarikçi ekipleri, satış ve GBT müşterileri ile bir araya gelme fırsatını yakaladık.


Detaylı bilgi

ACTE New York City Global Zirve 2018 / 21.05.2018 Pazartesi
Kurumsal seyahat sektöründe 600’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapan etkinlikte Türk Hava Yolları ABD ofisleri olarak mevcut Corporate Club müşterileri ile bir araya gelme ve yeni firmalara kurumsal sadakat programımızı tanıtma fırsatı yakaladık.


Detaylı bilgi

Turkish Airlines Corporate Club, Business Travel Show Londra’ya Katıldı / 17.07.2018 Salı
Bu yıl 24.’sü düzenlenen Business Travel Show, 21 ve 22 Şubat tarihlerinde London Olympia’da gerçekleşti. Tüm Avrupa’dan 7.500 kurumsal seyahat profesyonelini ağırlayan etkinliğe Ortaklığımızı temsilen Turkish Airlines Corporate Club olarak katıldık.


Detaylı bilgi

Eurasia Hava Gösterisi / 25.04.2018 Çarşamba
Türkiye’de ilk defa Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen Eurasia Air Show 25 - 29 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya’da düzenlendi. Fuar aynı zamanda Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık fuarı olma özelliğini taşımaktadır.


Detaylı bilgi