Skip to main content

Esnek seyahat ile içiniz hep rahat

Gökyüzü yeniden açılırken sınırsız değişiklik hakkınızla plan değişikliklerine her zaman hazırsınız. 31 Aralık 2020 (dahil) tarihine kadar yapacağınız biletlemeleriniz için 31 Aralık 2021 (dahil) tarihine kadar sınırsız değişiklik hakkı sağlayan Esnek Seyahat ile uçak biletleriniz her zaman güvence altında.

Sevdiklerinize yakınsınız

Uçuşlar açılırken ilk uçakta yerinizi alın.

Sevdikleriniz ve sevdiğiniz yerlerle kavuşmak için sabırsızlandığınızı biliyor ve sizin için özenle çalışıyoruz. Esnek Seyahat uygulamamızla her şeye hazırlıklısınız. 31 Aralık 2020 (dahil) ayına kadar biletlemenizi yapın; sevdiklerinize, işinize, okulunuza ve memleketinize kavuşmak için 31 Aralık 2021 (dahil) tarihine kadar istediğiniz an sınırsız değişiklik hakkınızdan yararlanın.

Yeni seyahatlere açıksınız

Esnek Seyahat ile istediğiniz kadar değiştirin.

Keşfetme heyecanına kapıldıysanız ama planlarınızı kesinleştiremiyorsanız 31 Aralık 2020 (dahil) tarihine ayına kadar biletinizi alın, 31 Aralık 2021 (dahil) tarihine kadar sınırsız değişiklik hakkınızdan istediniz an yararlanın. Biletinizi istediğiniz yere istediğiniz zaman değiştirin. Londra seyahatinden vaz mı geçtiniz? Rotanızı ister Paris’e ister Amsterdam’a çevirin.

Kural ve koşullar

Planlar ne kadar değişirse değişsin Esnek Seyahat ile güvendesiniz. Esnek Seyahat’in nasıl işlediğini öğrenmek için kural ve koşulları incelemeyi unutmayın!

  • Farklı bir varış noktası için ücret farkını ödemek koşuluyla bilet değişikliği yapılabilir.
  • Değişiklik işlemleri, Türk Hava Yolları satış ofisleri, çağrı merkezi, online kanallar (sadece yurt dışı biletleri için) ve biletin satın alındığı acenteler aracılığıyla gerçekleştirilebilir.
  • 21 Mart 2020 - 31 Aralık 2020 (dahil) tarihleri arasında yapılan biletlemeler için yolcular 31 Aralık 2021 (dahil) tarihine kadar sınırsız değişiklik yapabilir.
  • Biletin açığa alınabilmesi için, biletteki ilk uçuş tarihinden önce rezervasyonun iptal ettirilmesi gerekmektedir.
  • Biletin açığa alınması amacıyla yapılacak iptal işlemlerinin Türk Hava Yolları çağrı merkezi, satış ofisleri veya biletin alındığı acenteler üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Vergi, kur, sınıf farklarından doğan ücret farkları tahsil edilecektir.