Skip to main content

Konaklamalarınızda her 1 EUR için 2 Mil kazanın

Booking.com ile yaptığımız ortaklık sayesinde, samimi aile pansiyonlarından 5 yıldızlı tatil komplekslerine, hostellerden villalara kadar konakladığınız her yerde harcadığınız 1 EUR için 2 Mil kazanabilirsiniz.

Otel Seç

Konaklamalarınız için size özel indirimler

Türk Hava Yolları mobil uygulaması ya da internet sitesi aracılığıyla booking.com üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda özel indirimler ve kampanyalar sizi bekliyor. Ayrıca harcadığınız her 1 EUR için 2 Mil kazanacaksınız.

Ücretsiz iptal ve değişiklik hakkı

Tatil zamanı planlarken esnek olabilmek istiyorsanız sizin için harika bir haberimiz var. Türk Hava Yolları aracılığıyla yaptığınız otel rezervasyonlarında birçok yerde ücretsiz iptal ve değişiklik hakkına sahip olursunuz.

Hizmet bedelsiz rezervasyon yapabilirsiniz

Türk Hava Yolları online ve mobil uygulamalarından yapacağınız otel rezervasyonları için ek bir bedel talep edilmez. İşletme ücretlendirmelerinden başka hiçbir masraf ödemez ve konaklayacağınız yerde Türk Hava Yolları ayrıcalıklarından yararlanırsınız.


Otel rezervasyonuna ilişkin kurallar ve koşullara göz atmak isterseniz Otel rezervasyonu ve Mil kazanımı kurallar ve koşullar sayfasına tıklayabilirsiniz.