Skip to main content

Havalimanı Otopark Rezervasyonu

Otopark seç

Havalimanlarında otopark yeri bulmak için strese girmeyin! Türk Hava Yolları ve ParkVia işbirliği ile havalimanında veya çevresinde bulunan en güvenli otoparklarda, kendi seçtiğiniz yeri online olarak rezerve edebilirsiniz.
ParkVia’nın 43 ülkeye yayılmış geniş hizmet ağındaki pek çok otopark, havalimanına transfer olanağı ve cazip ücretler sunuyor. Üstelik, online otopark rezervasyonu için harcanan her 1 avro Miles&Smiles üyelerine 5 Mil kazandırıyor.

Sıkça sorulan sorular

Online otopark rezervasyonu hizmetinden faydalanmak için ne yapmalıyım? Detaylı bilgi

Bu sayfa üzerinden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havalimanı otopark rezervasyonu hizmeti Türk Hava Yolları tarafından mı sunulmaktadır? Detaylı bilgi

Havalimanı otopark rezervasyonu hizmeti Türk Hava Yolları bünyesinde sunulan bir hizmet değildir. Hizmet sağlayıcı, 43 ülkede aktif olarak otopark ağı bulunan ParkVia firması olup Türk Hava Yolları ile anlaşmalıdır.

ParkVia ile havalimanı otopark rezervasyonu yapmanın avantajı var mı? Detaylı bilgi

ParkVia’nın sunmuş olduğu otoparklar havalimanlarının otoparklarına göre daha uygun fiyatlıdır. Erkenden yaptığınız park yeri rezervasyonuyla yerinizi garantiye alır ve rezervasyon için harcadığınız her 1 avro için 5 Mil kazanırsınız.

Havalimanı otoparkları online otopark rezervasyonu hizmetine dahil mi? Detaylı bilgi

Havalimanı otoparklarının otopark rezervasyonu hizmetine dahil olduğu noktalar olmakla birlikte, bu durum bütün havalimanları için geçerli değildir. Öte yandan havalimanı dışında bulunan anlaşmalı otoparkların tamamı havalimanlarına yakın konumlarda yer almaktadır.

Rezervasyon yaptırdığım otoparkı nasıl bulacağım? Detaylı bilgi

ParkVia ile yapacağınız rezervasyon sırasında otoparkların yeri ve havalimanına göre konumu harita üzerinden gösterilir. Ayrıca rezervasyon sonrasında tarafınıza konum bilgileri e-posta ile gönderilir.

Aracımı otoparka bıraktıktan sonra havalimanına nasıl ulaşabilirim? Detaylı bilgi

Aracımı otoparka bıraktıktan sonra havalimanına nasıl ulaşabilirim?

Uçuş sonrasında aracımı almak için havalimanından otoparka nasıl ulaşabilirim? Detaylı bilgi

Otoparktan aracınızı almak için rezervasyonunuzda size iletilmiş olan otopark firması iletişim numarasından otopark görevlisiyle iletişime geçebilir, sağlanacak servisle otopark alanına ulaşabilirsiniz.

Online otopark rezervasyonu yaptırarak nasıl Mil kazanabilirim? Detaylı bilgi

ParkVia ile yapmış olduğumuz anlaşma çerçevesinde, otopark rezervasyonunuz sırasında harcadığınız her 1 avro karşılığında 5 Mil kazanabilirsiniz. Bunun için ödeme aşamasında istenen Miles&Smiles üye numaranızı girmeyi unutmayın.

Online otopark rezervasyonu hizmetinden hangi ülkelerde faydalanabilirim? Detaylı bilgi

43 ülkede (Türkiye, ABD, Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Çekya, Estonya, Finlandiya, Fransa, Güney Afrika, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsviçre, İtalya, Litvanya, Macaristan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovenya, İsveç, Yunanistan) otopark rezervasyonu hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Online havalimanı otoparkı rezervasyonu için ihtiyacınız olan tüm detaylara Kurallar ve Koşullar sayfamız üzerinden erişebilirsiniz.