Skip to main content

Halalbooking’te sana özel ayrıcalıklar 31 Ağustos’a kadar seni bekliyor!

HalalBooking.com üzerinden yaptığınız otel ve villa rezervasyonlarında binlerce Mil kazanın!

HalalBooking.com, helal özellikli otel ve villa konaklamasında Dünya çapında 100’den fazla ülkede 430.000’in üzerinde tesis sunan uluslararası lider arama ve rezervasyon platformudur.

31 Ağustos 2023 tarihine kadar, Classic ve Classic Plus üyelerimiz her 1 USD için 4 Mil, Elite ve Elite Plus üyelerimiz her 1 USD harcama için 6 Mil kazanıyor!

%20'ye varan ek indirim sağlayan ücretsiz HB Loyalty Club üyeliği!

Classic ve Classic Plus üyeleri kayıt olur olmaz, pek çok otelde %15 özel indirim ve geç çıkış ve oda upgrade gibi ücretsiz ayrıcalıklar sunan HBLC PLATINUM statüsüne ulaşacaktır. Elite ve Elite Plus üyeleri ise kayıt olur olmaz, pek çok otelde %20’ye varan özel indirim ve erken giriş ve double oda upgrade gibi ücretsiz ayrıcalıklar sunan HBLC DIAMOND statüsüne sahip olacaktır.

Classic & Classic PlusDetaylı bilgi için buraya tıklayın

Elite & Elite PlusDetaylı bilgi için buraya tıklayın

Kurallar ve koşullar

  • Promosyon, HalalBooking.com'da 31 Ağustos 2023’e kadar yapılan tüm konaklama rezervasyonlarında geçerlidir.
  • Promosyon detayları: Miller, vergi ve harçlar hariç harcanan her 1 Dolar (veya başka para birimindeki karşılığı) için Classic/Classic Plus üyelerine 4 Mil ve Elite/Elite Plus üyelerine 6 Mil verilecektir. Mil kazanmak için HalalBooking.com'a Miles&Smiles TK numaranızla kayıt olmalısınız. Daha sonra size bir HB Loyalty Club üyeliği verilecektir ve Mil kazanmak için rezervasyon sırasında bu HBLC hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Miller konaklamanızın çıkış tarihinden yaklaşık 1 hafta sonra hesabınıza tanımlanacaktır
  • Bu promosyon, yalnızca konaklamanızı takiben tamamlanan rezervasyonlarda uygulanacaktır (İptal ve tesise giriş yapmama durumlarında kazanamazsınız.).
  • Bu promosyon, HalalBooking’in hukuki şart ve koşullarına tabiidir.
  • HBLC üyelikleri 1 yıllık bir süre için verilecektir ve ilgili statü seviyesinin gereksinimleri karşılanmazsa bir yıl sonunda seviye düşürülecektir. HB Loyalty Club şart ve koşulları uygulanacaktır.
  • HalalBooking, bu promosyonun şart ve koşullarını kendi takdirine bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutar.