Skip to main content

Dünyanın en iyi lezzetleri her zaman sizinle!

Türk Hava Yolları olarak Türk mutfağı dışında dünyanın en güzel lezzetlerini özenle hem uçak içi hem de yolculuk öncesinde veya sonrasında yolcularımızın beğenisine sunuyoruz. Turkish Airlines Lounge'dan uçan şeflerimize, bazı yolcularımız için sunduğumuz özel yemeklerimizden sponsor olduğumuz gastronomi etkinliklerine kadar Türk ve dünya mutfağını her zaman destekliyoruz.

Bocuse d'OrŞefleri mutfaklarından dünya sahnesine çıkaran Bocuse d’Or, dünya mutfağına değer katıyor. Ulaşım sponsoru olarak destek verdiğimiz, gastronomi dünyasının en iyi aşçılarını konuk eden bu etkinliğe yakından bakın.

Turkish Airlines LoungeUçuş saatinizi beklerken, aktarma sırasında ya da uçuş sonrasında sizin için hazırlanan özel lezzetlerimizi tadabilir, Turkish Airlines Lounge'un eğlenceli imkanlarıyla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Dünyanın en iyi mutfaklarıSeyahatiniz öncesinde gideceğiniz yere ilişkin araştırdığınız gezilecek yerler dışında o bölgeye ait lezzetleri de denemeye ne dersiniz? Sizin için hazırladığımız dünyanın en iyi mutfaklarının olduğu listemize göz atmayı unutmayın.

Michelin Yıldızlı şehirlerEn çok Michelin yıldızı kazanmış restoranlara sahip şehirler hangileri? Yerel ve dünya mutfaklarından deneyeceğiniz lezzetleri sizin için hazırladığımız Michelin yıldızlı şehirler rehberinde inceleyebilirsiniz.

Uçan şefimizle lezzetli bir röportaj

Hünerleriyle lezzeti gökyüzüne çıkaran uçan şeflerimizle tanıştınız mı? Uçan şefimiz Eren Berker gökyüzünde muhteşem yemekler hazırlamanın inceliklerini anlatıyor. Şimdi arkanıza yaslanın ve bu lezzetli röportajı okumanın tadını çıkarın.

Uçan şef Sorular & Cevaplar