Skip to main content

Miles&Smiles Duyurular

Sürekli gelişen uygulamalarımızı ve iş birliklerimizi takip edin, Miles&Smiles dünyasında ayrıcalıkların tadını çıkarın!

Millerle ekstra bagaj ve koltuk seçimi artık daha avantajlı. / Mayıs 2023 Detaylı bilgi


Türkiye içi uçuşlarda Millerle ekstra bagaj ve koltuk seçimi işlemlerinde Mil çevrim değerleri yenilendi. Şimdi Milleriniz 2 kat değerli!

Örneğin Türkiye içi uçuşlarda 1.000 Mil değerindeki ekstra bagaj veya koltuk seçimi harcamanız için artık 500 Mil harcamanız yeterli!

Web sitemiz, mobil uygulamamız, çağrı merkezimiz ve satış ofislerimizden yapacağınız Türkiye içi uçuş rezervasyonlarınızda yenilenmiş Mil değerleriyle ekstra bagaj ve koltuk seçimi yapabilirsiniz.

Ücretsiz internete ek olarak sınırsız mesajlaşma servisimiz hizmetinizde! / Nisan 2023 Detaylı bilgi


Uçak içi sınırsız mesajlaşma servisimiz, tüm Miles&Smiles üyelerimizin hizmetine sunulmuştur.

Classic üyelerimiz Sınırsız Mesajlaşma, Classic Plus üyelerimiz 250 MB ücretsiz internet ve Sınırsız Mesajlaşma, Elite ve Elite Plus üyelerimiz 400 MB ücretsiz internet ve Sınırsız Mesajlaşma ayrıcalığına sahiptir. Elite ve Elite Plus üyelerimiz Business Class uçuşlarında sınırsız internet ayrıcalığına sahiptir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Miles&Smiles üyesi olarak internet altyapısı bulunan uçaklarımızla gerçekleştirdiğiniz uluslar arası uçuşlarınızda ücretsiz internet ve sınırsız mesajlaşma servisimizin keyfini çıkarabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Classic Plus statüsüne ulaşmak artık daha kolay! / Mart 2023 Detaylı bilgi


Artık Statü Miline ek olarak uçuş sayısı kriteri de Classic Plus statüsüne yükselmek ve statüyü korumak için etkili olacaktır. 

Classic Plus statüsüne geçmek için son 1 yılda 25 bin Statü Mil kazanmak veya yıllık 40 uçuş yapmak; Classic Plus statüsünü korumak içinse iki yıllık dönemin ilk yılında 17.000 Statü Mil kazanmak veya 30 uçuş yapmak ya da 2 yıl içerisinde 35.000 Statü Mil kazanmak veya 60 uçuş yapmak gerekmektedir. 

Star Alliance Silver kart avantajlarına sahip Classic Plus statüsüyle; Türkiye iç hatlarda Business sınıf kontuarlarında check-in yapabilme ve özel yolcu salonundan yararlanabilme ile tüm uçuşlarda 10 kg ekstra bagaj ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. 

Daha çok uçun, ayrıcalıkların tadını çıkarın!