Skip to main content

Havada başlayan maceraya yerde devam!

Positive Card ve Miles&Smiles üyeliklerini eşleştirenler, akaryakıt ve otogaz alışverişleri karşılığında Miles&Smiles üyelik statülerine göre kat kat Positive puan kazanıp, hediye yakıt alabilecekler. Siz de hemen üyeliklerinizi eşleştirin, fırsatlara yolcuğunuz anında başlasın!

Üyelikler nasıl eşleştirilir?

Fırsatlardan faydalanmak ve seyahatlerinizden daha fazla yakıt puan kazanmak için tek yapmanız gereken, Positive Card ve Miles&Smiles üyeliklerinizi eşleştirmek ve anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapacağınız yakıt alımlarında Positive Card’ınızı kullanmak. Positive Card ve Miles&Smiles üyelik eşleştirmelerini www.petrolofisi.com.tr üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilir ya da THY yazıp boşluk bıraktıktan sonra üyelik numaralarınızı kodladığınız mesajı 7627’ye SMS göndererek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Milleriniz anında yakıta dönüşsün!

Positive Card ve Miles&Smiles üyeliklerini eşleştirenler yakıta dönüştürmek istedikleri Mil miktarını belirleyip, biriken Millerini kolayca yakıta dönüştürebilecek ve kazanımlarını Petrol Ofisi istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz yakıt alımlarında anında kullanabilecekler.

Her 1.000 mil, Petrol Ofisi’nde hemen kullanmaya hazır 50 TL değerinde yakıta dönüşecek ve anında Positive Card’ınıza yüklenecek.

Miles&Smiles millerinizi yakıta dönüştürdükten sonra tek yapmanız gereken Petrol Ofisi istasyonlarındaki Market Satış Görevlilerine Positive Card’ınızı vererek hediye yakıtınızı kullanmak istediğinizi söylemek.