Skip to main content

SEÇİLİ 10 DESTİNASYONA ÖZEL EKSTRA %30 MİL

Biletinizi Mayıs sonuna kadar alın; Manchester, Lyon, Dubrovnik, Kuveyt, Bükreş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Tiflis, Nahçıvan, Doha ve Bişkek çıkışlı tek yön veya gidiş-dönüş tüm uçuşlarınızdan %30 ekstra Mil kazanın!

Daha çok uçun, uçtukça kazanın, ayrıcalıkların keyfini çıkarın!

Kampanya Detayları
Biletleme tarihi 23 Mayıs – 31 Mayıs 2023
Seyahat tarihi 23 Mayıs – 7 Temmuz 2023

Kampanya Kural & Koşulları

 1. Kampanya 23/05/2023 - 31/05/2023 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 23/05/2023 - 07/07/2023 arasında olan biletler için geçerlidir.
 2. Kampanya Bişkek, Bükreş, Doha, Dubrovnik, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Lyon, Manchester, Nahcivan ve Tiflis çıkışlı tüm hatlarımız varışlı, tek yön veya gidiş-dönüş, Economy Class ve Business Class uçuşlarda geçerlidir.
 3. Üyelerimize kampanya kapsamında ilave %30 Mil verilecektir. Bu kampanyadan kazanılan Miller, Statü Mil kapsamında değildir.
 4. Kazanılan ekstra Miller uçuşu takiben 1 hafta içerisinde üye hesabına işlenecektir.
 5. Kampanya ödül bilet sınıfı hariç bütün biletlerde geçerlidir.
 6. Kampanyadan sadece Miles&Smiles üyeleri yararlanabilir. Üye olmayan müşterilerin kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle Miles&Smiles üyesi olmaları gerekmektedir.
 7. Sadece rezervasyon, biletleme ve uçuş öncesinde Miles&Smiles kartına işletilen uçuşlar kampanya dâhilinde hesaplanacaktır. Uçuş sonrasında Miles&Smiles kartına işletilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.
 8. Kampanyalı biletler çağrı merkezimizden, online kanallarımızdan, acentelerimizden ve satış ofislerimizden düzenlenebilmektedir.
 9. Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez. Bu kampanya diğer Türk Hava Yolları kampanyaları ile birleştirilemez.
 10. İlgili promosyon sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde, Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
 11. Biletleme ve seyahat tarihleri Türkiye lokal saatine göredir (GMT +3).
 12. Kurumsal anlaşmalı biletlemeler, grup biletlemeleri ve özel yolcu segmenti (denizci, kruvaziyer, öğrenci/gençlik, sağlık gibi) biletlemeleri kampanya kapsamı dışındadır.
 13. Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.
 14. Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.