Skip to main content

Shell

Miles&Smiles üyeliğiniz ile Shell ClubSmart Card’ınızı kolayca eşleyebilmek için hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Diğer Uygulamalarımız” sekmesinden “Ayrıcalıklı Programlar” bölümünde Shell ClubSmart’i seçmeniz gerekmektedir.

Eğer SMS ile eşleştirmek isterseniz, başına KAYIT yazdıktan sonra boşluk bırakmanız ve başına TK ekleyerek üyelik numaranızı kodladıktan sonra SHELL ve Shell ClubSmart Card numaranızı da yazarak 8490’a göndermeniz yeterlidir.

Örnek: KAYIT TK432789123/SHELL/700441234567891;

Eşleştirme sonrasında Shell ClubSmart Card’ınız ile Shell’den yaptığınız her Shell V-Power yakıt alımında Miles&Smiles üyelik statünüze göre 5 kata varan Smart Puan kazanabilirsiniz.

 • Classic Kart: 2 kat Smart Puan
 • Classic Plus Kart: 3 kat Smart Puan
 • Elite Kart: 4 kat Smart Puan
 • Elite Plus Kart: 5 kat Smart Puan

Dilediğinizde Miles&Smiles internet sitesinden Shell’de yakıta çevirmek istediğiniz Mil miktarını belirleyip, Shell kalitesi ile karada da yol alabilirsiniz. Milleriniz, eşleştirdiğiniz Shell ClubSmart Card’ınıza Smart Puan cinsinden yüklenecektir

Her 1.000 Miliniz, 3.000 Smart Puan’a eşittir. 3.000 Smart Puan ile Shell’den 30 TL değerinde yakıt hediyesi alabilirsiniz.

Çevirim talebinizden 72 saat sonra Club Smart üyesi Shell istasyonlarında Shell ClubSmart Card’ınız ile yakıt hediyenizi kolayca alabilirsiniz.

Shell’e gelin, havada karada kazanın!

Kurallar ve koşullar

 • İşbu kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Shell ClubSmart Card’a sahip olması ve Miles&Smiles Yolcu Programına üye olması gerekmektedir. Shell ClubSmart Card numarası ile Miles&Smiles resmî web sitesinden işbu kampanyaya kaydolan Miles&Smiles üyeleri millerini Shell ClubSmart puana çevirebilecektir.
 • Müşteri tarafindan çevrilen Miller, Shell ClubSmart puan cinsinden Miles&Smiles resmî web sitesine müşteri tarafından beyan edilen Shell ClubSmart Card’a yüklenecektir.
 • İlgili Smart Puanlar ile yakıt alımında Shell istasyonlarında Shell ClubSmart Card’ların kullanılması gerekmektedir. 30 gün içerisinde Miles&Smiles üyesi en az 1.500, en fazla 75.000 Milini yakıt hediyesine çevirebilir. Tek seferde en az 1.500 Mil, Shell Smart puana çevrilebilir. Her 1.000 Mil, 3.000 Shell ClubSmart puana eşittir. 3.000 Shell ClubSmart puan ile 30 TL değerinde akaryakıt ve Shell otogaz hediyesi alınabilir. Söz konusu, Shell Smart Puan harcamaları 500 ve katları şeklinde yapılabilecektir. Shell ClubSmart genel şartları gereği Shell ClubSmart Card sahipleri, ayın başı ve sonu esas alınmak üzere 1 ay içerisinde en fazla 200 TL değerinde yakıt hediyesi alabilirler.
 • Smart puana çevrilen Miller, Miles&Smiles üyelik hesabına geri yüklenemez.
 • Mil çevrimi için Miles&Smiles kredi kartı sahipliği bulunması zorunludur.
 • Kampanyadan yararlanmak için Miles&Smiles resmî web sitesinden Miles&Smiles ve Shell ClubSmart Card numaralarının mutlaka eşleştirilmesi gerekmektedir. Eşleşen kart numaraları işbu kampanya kapsamında boyunca web sitesi üzerinden en fazla 1 defa değiştirilebilir. Bir Shell ClubSmart Card ile aynı anda en fazla bir Miles&Smiles üyeliği eşleştirilebilir.
 • Shell ClubSmart Card’ları ile Miles&Smiles resmî web sitesinden işbu kampanyaya kaydolan Miles&Smiles üyeleri anlaşmalı Shell istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve Shell otogaz alımları karşılığında ekstra Smart puan kazanacaklardır: Classic kart sahipleri toplam 2 kat, Classic Plus kart sahipleri toplam 3 kat, Elite kart sahipleri toplam 4 kat, Elite Plus kart sahipleri ise toplam 5 kat Smart Puan kazanacaktır.
 • Kazanılan standart ilk kata ait Shell ClubSmart puanlar anında, diğer katlara ait puanlar 48 saat sonra ilgili Shell ClubSmart Card bakiyesine yüklenecektir.
 • Shell ve Türk Hava Yolları kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, Shell ClubSmart Extra Card sahipleri ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
 • Miles&Smiles özel yolcu programı ve Shell ClubSmart Sadakat Programına katılanlar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır
 • Mil çevrim kampanyası Türkiye’de geçerlidir.