Skip to main content

Bursa Extrempark

Bursa Extrempark’ta 500 TL oyun kredisi yüklemesine 500 TL bonus kazanma fırsatı!

Doğa içinde, macera ve heyecan arayan her yaş ve her kesimden meraklıların beklentilerine karşılık verecek içeriği ile Bursa Extrempark benzersiz bir macera deneyimi vadediyor. Bursa Extrempark’ta eğlenceli bir gün geçiren Miles&Smiles üyeleri, şimdi her 500 TL oyun kredisi yüklemesine 500 TL bonus kazanma fırsatı yakalıyor.

Keşfet

Türkiye’nin en büyük kompleks macera ve etkinlik alanı olma özelliği taşıyan Bursa Extrempark, şehrin bunaltıcı ortamından kurtulmak, çam ağaçları arasında heyecanlı ve enerjik saatler geçirmek isteyenler için özel olarak tasarlandı. Bursa Extrempark, Avrupa’daki benzerleri temel alınarak, konunun uzmanları tarafından, tüm hesaplamaları yapıldıktan ve gerekli güvenlik önlemleri sağlandıktan sonra Bursa’da faaliyete geçti. Doğa içinde, macera ve heyecan arayan her yaş ve her kesimden meraklıların beklentilerine karşılık verecek içeriği ile Bursa Extrempark benzersiz bir macera deneyimi vadediyor. Bursa Extrempark’ta eğlenceli bir gün geçiren Miles&Smiles üyeleri, şimdi her 500 TL oyun kredisi yüklemesine 500 TL bonus kazanma fırsatı yakalıyor.

  • Türkiye’nin en büyük ipli parkurlarından biri
  • 2000 m2 alan üzerine kurulu çocuklar için macera alanı
  • 15 metre yüksekliğinde yarışma yapılabilecek tırmanma duvarı

Ve daha fazlası…

Hem dingin dakikalar geçirebileceğiniz hem de adrenalin dolu anlar, heyecan verici, soluk kesici çılgın aktiviteler olarak yılın 12 ayında sizleri bekliyor. Söz konusu ayrıcalıklar 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.