Skip to main content

Forest Kemerburgaz

Forest Kemerburgaz’da macera park aktivitelerinde geçerli 1 bilet alımına 1 bilet kazanma fırsatı!

İstanbul Şişli Vakfı kuruculuğunda 2014 yılında kapılarını açan, Türkiye’nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı Forest Kemerburgaz tesisinde Miles&Smiles üyeleri, macera park aksiyon aktivitelerinde geçerli (zipline, serbest düşüş, tırmanma duvarı, dev salıncak, insan sapanı aktivitelerinde geçerli / yüksek ip parkuru, atv safari, at safari aktiviteleri hariç) 1 bilet alımına 1 bilet kazanıyor.

65.000 m² alanı ile Türkiye’nin en büyük orman içi macera, dinlenme, etkinlik ve eğlence merkezi olan Forest Kemerburgaz, hem zengin içeriği hem de işletme modeli ve profesyonelliği sayesinde ziyaretçilerine şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunmaktadır. 

İstanbul’un en önemli eksiklerinden birisi olan açık alan etkinlik ihtiyacını karşılayıp her yaş grubundan insanların gün boyu kaliteli vakit geçirebileceği bir yer olarak hizmet veren macera şehri Forest Kemerburgaz'da, bireysel misafirlerin yanı sıra gruplara ve şirketlere de çok alternatifli hizmetler sunulmakta, özel gün programları hazırlanmaktadır. Söz konusu ayrıcalıklar 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.

Miles&Smiles ayrıcalıklarını keşfetmek için kampanyalara göz atın. Birbirinden avantajlı firsatlarla seyahatinize keyif katın.