Skip to main content

SIXT

Nereye isterseniz gidebilirsiniz, çünkü biz zaten oradayız. SIXT, iş amaçlı seyahat eden ve kurumsal kullanıcıların yanında siz seyahat etmeyi seven özel müşterilerimiz için de yüksek kaliteli mobilite hizmetleri sunan bir markadır. 105’ten fazla ülkede 2.200’den fazla lokasyonu ve dünyanın en büyük Premium araç filosu ile SIXT, seyahat ettiğiniz her yerde size mükemmel araçları sunuyor olacak. 1912’de kurulan SIXT, sunduğu hizmetleri sürekli geliştiren ve sadeleştiren, kullanıcılarının hareket özgürlüğü korumak için kurulmuş bir aile şirketidir.

Mil kazanma fırsatları* 

  • SIXT rent a car ile dünya çapında her kiralamada 500 Mil

Rezervasyon 

Rezervasyon yapmak ve SIXT hakkında daha fazla bilgi almak için SIXT internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Online rezervasyonunuzu yaparken Miles&Smiles üye numaranızı girmeyi ve aracınızı teslim alırken Miles&Smiles kartınızı göstermeyi unutmayın.

SIXT rent a car Türkiye Rezervasyon Merkezi: + 90 850 2222 000

SIXT rent a car Uluslararası Rezervasyon Merkezi: +49 (0) 89 - 66 060 060

Yüklenmeyen Mil talebi 

Yüklenmeyen Mil taleplerinizi buradan takip edebilirsiniz.

Araç kiralama fırsatları

Miles&Smiles ile SIXT’ten araç kiralamalarınızda size özel avantajlar kazanırsınız. Başvuru ücreti olmadan kolayca SIXT kart başvurunuzu yapabilir, özel indirimlerden, Upgrade ve Premium hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Miles&Smiles SIXT Avantajlar Dünyası ® Avantajlar
Classic SIXT Express Kiralama işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz.
Classic Plus SIXT Gold Tüm araç kiralamalarınızda %10’a varan indirim** kazanabilirsiniz.
Elite, Elite Plus SIXT Platinum Tüm araç kiralamalarınızda %15’e varan indirim** ve upgrade fırsatı*** kazanabilirsiniz.
  • Miles&Smiles Classic üyesiyseniz SIXT Express kartına buradan başvurabilirsiniz. 
  • Miles&Smiles Classic Plus üyesiyseniz SIXT Gold kartına buradan başvurabilir, araç kiralamalarınızda %10'a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. 
  • Miles&Smiles Elite ya da Elite Plus üyesiyseniz SIXT Platinum kartına buradan başvurabilir, araç kiralamalarınızda %15'e varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. 

Araç kiralama koşulları 

*Başka kampanya ve promosyonlarla birleştirilemez. Geriye dönük Mil yüklemeleri son 12 ay içindeki kiralamalarda yapılabilir. Mil talepleriniz için cs@sixt.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. 

**SIXT rent a car ve SIXT rent a truck’ın tüm lokal ve internet fiyatları kiralama tarih ve lokasyonları için geçerlidir. İndirim araç müsaitliğine göre uygulanabilir, başka kampanya ve promosyonlarla birleştirilemez.

***Araç müsaitliğine bağlı olarak yapılabilir. Uzun dönem kiralamalarda, özel araç kiralamalarında ve ağır vasıta kiralamalarında geçerli değildir. Upgrade fırsatı ise sadece kartın basılma tarihinden itibaren 12 aya kadar geçerlidir. Bu fırsatın devamı için kart sahibinin yıl içinde en az 20 kez SIXT’ten kiralama yapması gerekir.