Skip to main content

Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartları

Dünyanın Milini kazanma fırsatı

Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları tüm alışverişlerden, sektörlere göre değişen oranlarda Mil kazanma fırsatı sunuyor. Kart sahipleri, MasterCard ile her yerde Mil kazanırken, Miles&Smiles Gold American Express®️ ile %15, Miles&Smiles Platinum ve Privé American Express®️ ile %25 daha fazla Mil kazanıyor. Alışverişlerden Mil kazanımı, Türk Hava Yolları Miles&Smiles Yolcu Programı statülerine göre de değişerek çok daha fazla Mil kazandırıyor; üyelik statüsü Classic Plus ise alışverişlerden en az %25; Elite veya Elite Plus ise en az %50 daha fazla Mil kazanma fırsatı doğuyor. Ayrıca, Türk Hava Yolları satış ofisleri, Türk Hava Yolları mobil uygulaması ve 0 850 333 0 849’dan satın alınan uçak biletleri için ise, Garanti BBVA poslarından yapılan 4 TL harcamaya 1 Mil kazanma ve taksit sunuluyor. 

Detaylı bilgi için Miles&Smiles Garanti BBVA internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hayallerdeki tatili hemen gerçekleştirme imkanı

Kazanılan Millerle ödül bilet alınabiliyor ve uçuş sınıfı Business Class’a upgrade edilebiliyor. Ayrıca kart sahiplerine, Avans Mil ile yeterli Milleri olmasa bile ödül biletlerini hemen alarak, beklemeden uçma fırsatı tanınıyor. Ek olarak vergileri de Millerinizle ödeyebilir veya alışverişlerinizden kazandığınız Milleri Statü Miline çevirebilirsiniz.

Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı ile her yerde hizmet lüksü!

Miles&Smiles Platinum veya Privé sahipleri, seyahatle ilgili her türlü konuda Seyahat ve Concierge hizmetlerinden ve yurt içinde American Express ile restoran, otel ve yüzlerce markada %10-15 oranında özel indirimlerden yararlanabiliyorlar. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda indirimli vale parking, havalimanı shuttle, araç kiralama, özel şoför hizmetlerinden de yararlanabiliyorlar.

Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları yurtiçi ve yurtdışında kart sahiplerine ekstra Mil, taksit gibi pek çok kampanya ile ayrıcalıklar sunuyor.

Detaylı bilgi için tıklayın