Skip to main content

Shangri-La Hotels and Resorts

Shangri-La Group, dünyanın önde gelen otelcilik şirketlerinden biri olarak, hali hazırda Shangri-La, Kerry, JEN ve Traders markaları altında 75 destinasyonda faaliyet gösteren 100’ü aşkın otelin sahibidir ve/veya işletmecisidir. Otellerinin çoğu Asya kıtasında bulunmasının yanı sıra, grubun iş geliştirme portföyünde ciddi projeler yer almaktadır. Bu bağlamda Avustralya, Bahreyn, Çin kıtası, Kamboçya, Endonezya ve Suudi Arabistan’da yeni projeler hayata geçirilecektir. Ayrıntılı bilgi için https://www.shangri-la.com/group/ ziyaret edebilirsiniz.

Herhangi bir Shangri-La oteli, Kerry oteli, JEN oteli veya Traders otelinde her hak kazandırıcı kalış için 500 Mil kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey, yer ayırtırken Miles&Smiles üye numaranızı söylemek ve otele giriş yaparken de Miles&Smiles üye kartınızı göstermektir.

Shangri-La Otelleri ve Resort tesislerinde online rezervasyon yaptırabilirsiniz veya rezervasyonlar için Shangri-La’nın Müşteri İletişim Merkezleri’ni arayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için, lütfen web sitemizi ziyaret ediniz: www.shangri-la.com

Shangri-La’nın ödüllü Sadakat Programına katılın

Miles&Smiles Üyeleri çok özel ayrıcalıklar ve olanaklardan yararlanmak için Shangri-La’nın sadakat Programı olan Golden Circle uygulamasına katılabilirler. Golden Circle (GC) Ödül Puanlarınızı,

Golden Circle hesabınıza girerek Miles&Smiles Millerine de dönüştürebilirsiniz. 1 GC Ödül Puanı için 1 Mil kazanırsınız ve 2,500 GC Ödül Puanı’nından itibaren de 500 puanlık artışlarla dönüştürme yapabilirsiniz.

Golden Circle üyeliğinin getirdiği faydalar hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adrese bakabilir veya şu adresten üye olabilirsiniz.

Şartlar & Koşullar

  • Programa katılan otellerde indirimsiz veya kurumsal ücretler üzerinde ödeme yaparak gerçekleşen her otel kalışında Mil kazanabilirsiniz.
  • Mil kazandırıcı kalış şartlarına, indirimsiz veya kurumsal ücret üzerinden ödeme yaptığında dahi arka arkaya (back-to-back= kalışlar dahil değildir. Bir kalış eylemi, Üye otelden çıkış (check out) yapıp tekrar otele giriş (check in) yapmış olsun olmasın, bir otelde veya resort tesiste aralıksız olarak geçirilen toplam gece sayısı olarak tanımlanır.
  • Misafirler indirimsiz veya kurumsal ücretler üzerinden ödeme yaptıklarında Mil kazanmak için otele giriş yaparken doğrulama bakımından geçerli Miles&Smiles üyelik kartlarını ibraz etmek zorundadır. Misafir hak kazandığı Millerin Miles&Smiles üyelik hesabına kaydedilebilmesi için rezervasyondaki ismin Miles&Smiles üyelik kartındaki isimle aynı olduğundan emin olmalıdır.
  • Eğer bir misafir odasını başka misafirlerle paylaşıyor ise, yalnızca tek bir Miles&Smiles Üyesi o kalış için Mil kazanma hakkına sahip olur. Eğer bir misafir birden çok oda için rezervasyon yaptırır ise, yalnızca Miles&Smiles Üyesi’nin fiziksel olarak işgal ettiği oda için ödenecek indirimsiz veya kurumsal ücretten Mil kazanılabilir.
  • Oteldeki kalışın misafirin hesabına alacak kaydedilmesi için belli bir sürenin geçmesi gerekebilir. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda, lütfen alındı belgenizle birlikte otelle iletişime geçiniz.