Skip to main content

Coral Travel

Tatil yaparken Mil kazanın!

Miles&Smiles üyeleri turizm sektöründe öncü bir firma ile tatilin tadını çıkartmaya devam ediyor. 

Kurulduğu 1992 yılından bu yana, kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla Türk turizminin öncüleri arasında yer alan Coral Travel, Miles&Smiles üyelerine tatil yaparken Mil kazanma şansı sunuyor. 

Tatil satın almak için Coral Travel çağrı merkezini arayan ya da Türkiye’nin dört bir yanındaki acentelerine giden Miles&Smiles üyeleri, yapacakları her 1000 TL ve üzeri en az 7 gece konaklamalı rezervasyonları karşılığında Mil kazanma fırsatı bulacaklar.

Turizm sektöründe yenilikçi ve lider marka 

Sektöründe yenilikçi ve lider marka olma özelliği ile öne çıkan Coral Travel, Miles&Smiles’ın “Seyahat Acenteciliği” sektöründeki ilk program ortağı olarak misafirlerine milyonlarca mil kazandırmaya devam ediyor. 

OTI Holding bünyesinde faaliyet gösteren Coral Travel, sektöründeki deneyimi ve bilgi birikimi ile Türkiye genelinde 60 ilde 300’ün üzerinde acente ile hizmet vermekte olup, 2015 yılında uluslararası marka değerlendirme şirketi Brand Finance’ın açıkladığı raporda, 101 milyon dolarlık marka değeriyle Türkiye’nin en değerli markaları arasında 61. sırada yer almıştır. Ayrıca, Temmuz 2015’te Fortune dergisi tarafından yayınlanan “Türkiye’nin En Büyük Şirketleri” sıralamasında 125’ten 107. sıraya yükselmiştir.

İletişim Tel: 444 0 684 

Web: www.coraltatil.com

Kurallar ve koşullar

  • Miles&Smiles üyeleri, tüm yurt içi, yurtdışı ve Kıbrıs otel rezervasyonları ile yurt dışı, kültür ve gemi turlarında, 1.000 TRY ve üzeri ve en az 7 gece konaklamalı her 2 TRY harcama karşılığı 1 Mil kazanacaklardır.
  • Kampanya coraltatil.com web sayfasında yer alan tüm otelleri ve turları kapsamaktadır.
  • Sigorta bedelleri, yurt içi rezervasyonlarda ulaşım ve transfer ücretleri, özel dönemlerde (bayram, yılbaşı gibi) gala yemekleri, yurt dışı turlarda vize ücretleri, gemi turlarında liman vergileri ve tüm ekstra hizmet bedelleri ile otellerde yapılan ekstra harcamalar mil kazanımına dahil değildir.
  • Mil kazanımına esas teşkil edecek tutar, indirim uygulanmış, ödemenin yapılacağı tutar üzerinden olacaktır.
  • Kazanılan miller, rezervasyon yapan üyelerin (her oda için bir kişi) Miles&Smiles üyelik hesaplarına, konaklamanın veya turun gerçekleşmesinden sonra işlenecektir.
  • Mil kazanabilmek için, kampanya süresince, aşağıda yer alan formun doldurularak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
  • Mil kazanımı için son başvuru tarihi 31 Aralık 2020’dir.