Skip to main content

İzmir’den dünyaya direkt uçuşlar!

Amsterdam

Kültür, sanat ve sosyal yaşamın en renkli, en heyecanlı olduğu kentlerden olan Amsterdam gezilecek, görülecek yerlerle dolu. Amsterdam’da Van Gogh Müzesi’nde ünlü ressamın yapıtlarına kendinizi kaptırabilir, kentin pek çok müzesinde eserlerini görebileceğiniz Ressam Rembrandt’ın renkli dünyasına konuk olabilirsiniz.

İzmir’den Amsterdam’a direkt uçuşlar

Kalkış Varış Başlangıç Bitiş
İzmir Havalimanı Amsterdam Havalimanı 24 Haziran 2021 26 Ağustos 2021

Amsterdam direkt uçuş rezervasyonu

Berlin

Doğu ve Batının birleşmesinin simgesi Brandenburg Kapısı ile şehrin dört bir köşesine yayılmış tasarım harikası olan ve Berlin’in hiçbir zaman eskimeyeceğini gösteren binalar da kentin cazibesini pekiştiriyor. Avrupa’nın sanat, felsefe ve kültür başkenti sizi bekliyor!

İzmir'den Berlin’e direkt uçuşlar

Kalkış Varış Başlangıç Bitiş
İzmir Havalimanı Berlin Havalimanı 18 Haziran 2021 3 Eylül 2021

Berlin direkt uçuş rezervasyonu

Cenevre

Birleşmiş Milletler’e bağlı birçok kurumun genel merkezinin şehirde bulunması, Cenevre’yi uluslararası açıdan önemli bir kent haline getiriyor. Alpler, Cenevre Gölü, parklar, müzeler ve tarihi binalar Cenevre’nin çekici bir turizm cenneti olmasına olanak sağlıyor. Bavullarınızı hazırlayın, Cenevre’ye uçuyoruz!

İzmir’den Cenevre’ye direkt uçuşlar

Kalkış Varış Başlangıç Bitiş
İzmir Havalimanı Cenevre Havalimanı 18 Haziran 2021 3 Eylül 2021

Cenevre direkt uçuş rezervasyonu

Tahran

Gelişmiş otoyol ağından dolayı ulaşımın kavşak noktası olan kent, demiryolu ağının da merkezi konumunda. İran Parlamentosu’na da ev sahipliği yapan Tahran, sahip olduğu kültürel varlığıyla bir turizm kenti profili çiziyor. Tahran, 2 bin 500 yıllık tarihi olan halı dokumacılığından Çağdaş Sanatlar Müzesi’ne, Özgürlük Kulesi’nden Gül Bahçesi Sarayı’na kadar her yönüyle son derece ilgi çekici bir kent.

İzmir’den Tahran’a direkt uçuşlar

Kalkış Varış Başlangıç Bitiş
İzmir Havalimanı Tahran Havalimanı 28 Mart 2021 30 Ekim 2021

Tahran direkt uçuş rezervasyonu

Türk Hava Yolları Blog | Dünya Daha Büyük. Keşfet.

Kimsenin bilmediği saklı cennetleri, yolculuğu kolaylaştıran ipuçlarını ve özgün seyahat fikirlerini görmek için Türk Hava Yolları Blog'u ziyaret edin!


Şimdi Keşfet

Teknik nedenlerden ve otoritelerce alınan kararlardan dolayı tarifelerimizde değişiklik olabilmektedir. Havalimanına geçiş yapmadan önce uçuşlarınızı kontrol etmenizi önemle hatırlatıyoruz.