Skip to main content

Santiago de Compostela Havalimanı ulaşım bilgileri

TOPLU TAŞIMA:

Santiago de Compostela Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım

Santiago de Compostela Havalimanı, Galiçya Bölgesi’ndeki en önemli uluslararası havalimanı. La Coruña’ya ortalama 70 km uzaklıkta yer alan havalimanından bu kente direkt olarak kalkan otobüslere binebilirsiniz. Otobüsün yanı sıra tren de toplu ulaşım için bir başka seçenek. Ancak trene binmek için öncelikle 15 km uzaklıktaki şehir merkezindeki istasyona ulaşmanız gerekiyor. Tren istasyonuna gitmek için de havalimanından direkt kalkan taksi ya da otobüsleri kullanabilirsiniz.

Havalimanından ortalama süre: 70 dakika

Havalimanından uzaklık: 15 km

TAKSİ:

Santiago de Compostela Havalimanı’ndan La Coruña’ya 7/24 hizmet veren havalimanı taksileriyle de ulaşmanın mümkün. Ancak şehir 70 km uzaklıkta olduğundan bu biraz pahalı bir alternatif olarak. Taksi ile ulaşımı tercih ettiğiniz takdirde ortalama 50 dakikada La Coruña’ya varabilirsiniz.

Ortalama taksi fiyatı: -

ARAÇ KİRALAMA:

İş ortağımız Avis ile kiralama yaptıklarında Miles&Smiles üyeleri 4000’e varan bonus mil kazanır. Her yurt içi ve yurt dışı kiralamalarınızda 500 Mil, 3-6 günlük kiralamalarınızda 1000 Mil, 7-9 gün kiralamalarınızda 2000 Mil, 10 gün ve üzeri kiralamalarınızda 3500 Mil kazanırsınız.

Ortalama araç kiralama fiyatı: N/A

Araç seçeneklerini gör


Araç seçeneklerini gör