Skip to main content

Bir bakışta Las Oş


Büyüklük bakımından başkent Bişkek’in ardından gelen Oş, 3 bin yıllık bir geçmişe sahip. Fergana Vadisi’nin sonunda bulunan kent Orta Asya’nın en yeşil bölgelerinden biri. Dört mevsimin bir arada hissedildiği Oş gelenekleri, kültürü ve doğasıyla ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor.

Oş size ne vadediyor:


Doğa yürüyüşü Dağ

Faydalı bilgiler

ÇEVRE ŞEHİRLER
Kara-Suu (31 km)
Sary-Taşh (184 km)
Uzgen (55 km)
PARA BİRİMİ
Kırgızistan somu (KGS)

ÜLKE KODU
+996

ELEKTRİK ENERJİSİ
C, F

ZAMAN DİLİMİ
GMT +6

ORT. KAHVE FİYATI
€0.89

ORT. YEMEK FİYATI (2 KİŞİLİK)
€11.58

Osh Havalimanı ulaşım bilgileri

Havalimanı rehberini indir PDF

TOPLU TAŞIMA:

Havalimanından 10 km uzaklıkta bulunan şehir merkezine minibüslerle ulaşabilirsiniz. Havalimanında bulunan 1 numaralı otoparkın yanındaki duraktan hareket eden 107 ve 142 numaralı minibüsleri kullanabilirsiniz. 10 dakikada bir hareket eden minibüsler 07.00-19.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Şehir merkezine minibüsle yolculuğunuz yaklaşık 25 dakika sürer.

Havalimanından ortalama süre: 25 dakika

Havalimanından uzaklık: 10 km

TAKSİ:

Oş Havalimanından şehir merkezine ulaşım için havalimanının 2 numaralı terminalinin yanında bulunan duraktaki taksileri kullanabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine taksiyle ulaşımın bedeli 300 Kırgızistan somudur.

Ortalama taksi fiyatı: 300 Kırgız somu

ARAÇ KİRALAMA:

İş ortağımız Avis ile kiralama yaptıklarında Miles&Smiles üyeleri 4000’e varan bonus mil kazanır. Her yurt içi ve yurt dışı kiralamalarınızda 500 Mil, 3-6 günlük kiralamalarınızda 1000 Mil, 7-9 gün kiralamalarınızda 2000 Mil, 10 gün ve üzeri kiralamalarınızda 3500 Mil kazanırsınız.

Ortalama araç kiralama fiyatı: -

Araç seçeneklerini gör


Araç seçeneklerini görKonaklamalarınızda her 1 EUR için 2 Mil kazanın

Booking.com ve Jolly ile yaptığımız ortaklık sayesinde, samimi aile pansiyonlarından 5 yıldızlı tatil komplekslerine, hostellerden villalara kadar konakladığınız her yerde harcadığınız 1 EUR için 2 Mil kazanabilirsiniz.

Otel seçKonaklamalarınızda her 1 EUR için 2 Mil kazanın

Booking.com ve Jolly ile yaptığımız ortaklık sayesinde, samimi aile pansiyonlarından 5 yıldızlı tatil komplekslerine, hostellerden villalara kadar konakladığınız her yerde harcadığınız 1 EUR için 2 Mil kazanabilirsiniz.

Otel seç