Skip to main content
THY Business Class kabin yemek ikramından bir örnek tarif

Dilediğiniz lezzetler bulutların üzerinde

Business Class konforuyla yapacağınız uçuşlarınızda sunduğumuz birbirinden leziz ikramlarımızı tatmak için seyahatinizden önce ana yemek tercihlerinizi internet sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

GÖKYÜZÜNDE ŞIK BİR RESTORANA DAVETLİSİNİZ

Birbirinden güzel lezzetlerle Business Class uçmanın keyfini doruklara çıkarmaya hazır mısınız? Uçuşunuza en az 48 saat kala İstanbul çıkışlı tüm kıtalar arası uçuşlarda rezervasyonunuz üzerinden tüm yemekleri inceleyebilir ve beğendiğiniz lezzetleri uçuşta servis edilmek üzere kolayca seçebilirsiniz.

Gurmeleri etkileyen kırmızı et seçenekleri, çeşitli soslara bezenmiş lezzetli tavuk yemekleri, taptaze deniz ürünleri, türlü türlü makarnalar, Türk mutfağından geleneksel yemekler ve dünya mutfağının seçkin örnekleri arasından dilediğiniz yemeği tercih edebilirsiniz.

Seyahatin en lezzetlisi

Business Class kabininde, Türk Hava Yolları’nın benzersiz ikram servisi eşliğinde lezzet dolu bir seyahat deneyimine hazır mısınız? Profesyonel şeflerimiz tarafından en taze malzemelerle hazırlanan onlarca yemek arasından seçiminizi yapın, bulutların üzerinde tadına doyulmaz anlar yaşayın.

Uçuşta yemeğiniz hazır

Uçuşunuza 48 saat kalana kadar rezervasyonunuzdan tüm yemeklere göz atabilir ve dilediğiniz yemeği seçebilirsiniz. Tercih ettiğiniz lezzetler Business Class uçuşunuz sırasında servis edilecek ve seyahatiniz bir lezzet serüvenine dönüşecek.

Dilediğiniz lezzeti seçin

Türk mutfağından geleneksel yemekler ya da dünya mutfağından seçkin örnekler... Seyahatin en keyiflisi için dilediğiniz yemeği tercih edin. Birbirinden leziz kırmızı et ve beyaz et seçenekleri, çeşit çeşit makarnalar, yörelere has lezzetler ve daha fazlası Business Class uçuşlarınızda sizi bekliyor.

Kırmızı et seçenekleri

Adana kebap, kuzu pirzola, külbastı ve köfte gibi birbirinden lezzetli seçenekler arasında karar vermekte zorlanacaksınız.

Kırmızı et yemekleri

Deniz ürünleri ve beyaz et seçenekleri

Hafif ve lezzetli bir öğün için tavuk şiş, tavuk göğüs, somon fileto, kılıç balığı ve levrek ızgara gibi seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Deniz ürünleri ve beyaz et seçenekleri

Makarna ve diğer seçenekler

Türk mutfağından geleneksel yemekler ya da dünya mutfağından seçkin örnekler... Seyahatin en keyiflisi için dilediğiniz yemeği tercih edin.

Makarna ve diğer seçenekler


  • İstanbul çıkışlı tüm kıtalararası uçuşlarda size sunacağımız yemekleri uçuşunuzun bir hafta öncesinden itibaren inceleyebilir, beğendiğiniz lezzetleri uçuşta servis edilmek üzere kolayca seçebilirsiniz. Yemek seçiminizi uçuşunuza en az 48 saat kala tamamlamanız gerekmektedir.
  • Yemek seçenekleri uçuşlara göre değişiklik gösterir. 
  • Seçtiğiniz yemekler operasyonel nedenlerle temin edilemeyebilir. 
  • Yemek seçiminizi internet sitemizi ya da mobil uygulamamızı kullanarak bilet bilgileriniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Yemek seçimi hizmetimiz şu an için sadece İstanbul’dan Atlanta, Bangkok, Bogota, Boston, Cape Town, Karakas, Dallas, Denpasar, Durban, Guangzhou, Karakas, Hanoi, Havana, Hong Kong, Houston, Cakarta, Johannesburg, Kuala Lumpur, Los Angeles, Madagaskar, Manila, Maputo, Mauritius, Meksika, Miami, Montreal, New York, Newark, Osaka, Pekin, Puket, San Francisco, Şanghay, Sao Paulo, Ho Chi Minh, Seattle, Seul, Singapur, Şikago, Taipei, Tokyo, Toronto, Vancouver, Washington DC ve Xi'an şehirlerine gerçekleştirdiğimiz uçuşlarda sunulmaktadır. 
  • İkramlarımız, İslami hassasiyetler gözetilerek hazırlanmaktadır.