Skip to main content

Kırmızı et seçenekleri

Gurmeleri etkileyen kırmızı et seçenekleri sizin için doyasıya lezzet vadediyor. Dana bonfile, kuzu pirzola, külbastı ve köfte gibi birbirinden lezzetli seçenekler arasında karar vermekte zorlanacaksınız. Kırmızı eti sebzelerle bir araya getiren geleneksel yemeklerin tadına doyamayacaksınız.

KIRMIZI ET YEMEKLERİ
  • İstanbul çıkışlı tüm kıtalararası uçuşlarda size sunacağımız yemekleri uçuşunuzun bir hafta öncesinden itibaren fotoğraflarıyla inceleyebilir, beğendiğiniz lezzetleri uçuşta servis edilmek üzere kolayca seçebilirsiniz. Yemek seçiminizi uçuşunuza en az 48 saat kala tamamlamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. 
  • Yemek seçenekleri uçuşlara göre değişiklik gösterir. 
  • Seçtiğiniz yemekler operasyonel nedenlerle temin edilemeyebilir. 
  • Yemek seçiminizi internet sitemizi ya da mobil uygulamamızı kullanarak bilet bilgileriniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Yemek seçimi hizmetimiz şu an için sadece İstanbul’dan Atlanta, Bangkok, Bali, Boston, Buenos Aires, Cakarta, Cancun, Cape Town, Durban, Guangzhou, Hanoi, Ho Şi Minh Kenti, Hong Kong, Houston, Johannesburg, Karakas, Kuala Lumpur, Los Angeles, Madagaskar, Manila, Maputo, Mauritius, Mexico City, Miami, Montreal, New York, Panama, Phuket, San Francisco, Sao Paulo, Seul, Singapur, Şanghay, Şikago, Taipei, Tokyo, Toronto ve Washington DC şehirlerine gerçekleştirdiğimiz uçuşlarda sunulmaktadır. 
  • İkramlarımız, İslami hassasiyetler gözetilerek hazırlanmaktadır.