Skip to main content
THY Business Class kabinde akşam yemeği servisini başlatan hostes

Makarna ve diğer seçenekler

Türk ve dünya mutfağının iştahınızı kabartacak lezzetleriyle buluşmaya hazır mısınız? Mantı, kaygana, panzerotti gibi yöresel lezzetler, rigatoni ve papardella gibi çeşit çeşit makarnalar ve daha birçok farklı seçenek uçuşunuzu bir lezzet serüvenine dönüştürmeyi bekliyor.

MAKARNA VE DİĞER SEÇENEKLER
  • İstanbul çıkışlı tüm kıtalararası uçuşlarda size sunacağımız yemekleri uçuşunuzun bir hafta öncesinden itibaren fotoğraflarıyla inceleyebilir, beğendiğiniz lezzetleri uçuşta servis edilmek üzere kolayca seçebilirsiniz. Yemek seçiminizi uçuşunuza en az 48 saat kala tamamlamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. 
  • Yemek seçenekleri uçuşlara göre değişiklik gösterir. 
  • Seçtiğiniz yemekler operasyonel nedenlerle temin edilemeyebilir. 
  • Yemek seçiminizi internet sitemizi ya da mobil uygulamamızı kullanarak bilet bilgileriniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Yemek seçimi hizmetimiz şu an için sadece İstanbul’dan Atlanta, Bangkok, Bali, Boston, Buenos Aires, Cakarta, Cancun, Cape Town, Durban, Guangzhou, Hanoi, Ho Şi Minh Kenti, Hong Kong, Houston, Johannesburg, Karakas, Kuala Lumpur, Los Angeles, Madagaskar, Manila, Maputo, Mauritius, Mexico City, Miami, Montreal, New York, Panama, Phuket, San Francisco, Sao Paulo, Seul, Singapur, Şanghay, Şikago, Taipei, Tokyo, Toronto ve Washington DC şehirlerine gerçekleştirdiğimiz uçuşlarda sunulmaktadır. 
  • İkramlarımız, İslami hassasiyetler gözetilerek hazırlanmaktadır.