Skip to main content
THY Business Class pencere kenarı koltuk, çalışma masası ve laptop ile çalışan erkek yolcu

Bağlanabilirlik

Uçuşlarımızda sunduğumuz bağlanabilirlik özellikleriyle, uçuş sırasında en az ofisinizdeki kadar rahat bir şekilde çalışabilir ve kendi cihazlarınızla uçak içi internet hizmetimizden faydalanarak yolculuğunuzu daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

İnternet Bağlantısı

İnternet altyapısı bulunan 220 adedin üzerindeki uçaklarımız ile gerçekleştirilen ve kademeli olarak artan sayıdaki yurt dışı uçuşlarında sunduğumuz yüksek hızlı kablosuz internet bağlantısı sayesinde çalışmalarınıza devam edebilir ve dünyayla olan iletişiminizi kesintisiz sürdürebilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarlarınız, tabletiniz ve akıllı telefonlarınızla kullanabileceğiniz geniş bant teknolojili kablosuz internet bağlantısıyla, yüksek bant genişliği gerektiren uygulamaları bile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Business Class yolcularımız ve Miles&Smiles program üyelerimize ücretsiz internet hizmeti sunmaktayız. Henüz üye olmayan yolcularımız ise uçuş öncesinde veya uçuş esnasında internet giriş sayfasında yer alan form üzerinden Miles&Smiles program üyeliklerini kolaylıkla tamamlayabilir ve sınırsız mesajlaşma keyfini yaşayabilirler Sunmakta olduğumuz ücretli ve ücretsiz internet paketleri, sefer ve uçak tipi bazında değişiklik gösterebilmektedir.

Paket Türü

Ücretsiz Kota

Miles&Smiles Elite veya Elite Plus Program Üyesi Business Class Yolcularımız

Sınırsız İnternet

Business Class Yolcularımız

1 GB

Miles&Smiles Elite ve Elite Plus Program Üyelerimiz

400 MB ve Sınırsız Mesajlaşma

Miles&Smiles Classic Plus Program Üyelerimiz

250 MB ve Sınırsız Mesajlaşma

Miles&Smiles Classic Program Üyelerimiz

Sınırsız Mesajlaşma


Paket Türü

Ücret

Sınırsız Mesajlaşma

5 USD

100 MB

8 USD

250 MB

15 USD

Sınırsız İnternet (Kısa Uçuşlar)

15 USD

Sınırsız İnternet (Uzun Uçuşlar)

35 USD

Yolcularımız internete bağlanma adımlarını içeren yardım videosuna uçuşları esnasında PLANET uçak içi eğlence platformundan ulaşabilirler.

Canlı TV

İnternet hizmetine ek olarak A350, A330, B787 ve B777 tipi uçaklarımız ile seyahat eden yolcularımız Canlı TV ve Uluslararası Dolaşım* hizmetimizden de faydalanabilirler. Bu hizmetlerimiz ile birlikte uçuş sırasında TRT World, CNN, BBC, CNBC, Sport24 ve Sport24 Extra kanalları canlı olarak izlenebilmekte ayrıca mobil cihazlarla güvenli bir şekilde internet erişimi ve kısa mesaj (SMS) alışverişi yapılabilmektedir.

* Uluslararası dolaşım hizmetinin faturalandırılması hizmet aldığınız mobil operatör firması tarafından tarifenizde yer alan fiyatlandırma göz önüne alınarak yapılacaktır.

Inflight Internet Connection
Inflight Power Supply

Elektrik bağlantısı

Uçaklarımızda bulunan prizlerle ve USB bağlantısı ile dizüstü bilgisayar ve cep telefonu gibi cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Elektrik bağlantısı ve USB bağlantı hizmetini B777-300ER ve A330-300 uçaklarımızda tüm yolcu uçuş kabinlerinde, B787, B737 MAX, B737-900 ER, A350 ve A321 NEO tipi uçaklarımızda sadece Business Class’ta olup Economy Class’ta ise monitör üzerinde yer alan USB girişinden şarj imkânı sunulmaktadır.

.

Uçuş sırasında Wi-Fi bağlantı özelliği olanlar da dâhil tüm uçaklarda dizüstü bilgisayar, cep telefonu ya da tablet gibi cihazlarınızı kullanabilirsiniz. Uçuş güvenliğiniz için lütfen personelimizin konuyla ilgili yönlendirmelerini dikkate alın.