Skip to main content
THY Business Class pencere kenarı koltuk, çalışma masası ve laptop ile çalışan erkek yolcu

Bağlanabilirlik

Uçuşlarımızda sunduğumuz bağlanabilirlik özellikleriyle, uçuş sırasında en az ofisinizdeki kadar rahat bir şekilde çalışabilir ve kendi Wi-Fi uyumlu cihazlarınızla yolculuğunuzu daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

İnternet Bağlantısı

İnternet altyapısı bulunan 170 adedi aşkın uçağımızın gerçekleştirdiği yurt dışı uçuşlarda sunduğumuz yüksek hızlı kablosuz internet bağlantısı sayesinde çalışmalarınıza devam edebilir ve dünyayla olan iletişiminizi kesintisiz sürdürebilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarlarınız, tabletiniz ve akıllı telefonlarınızla kullanabileceğiniz geniş bant teknolojili kablosuz internet bağlantısıyla, yüksek bant genişliği gerektiren uygulamaları bile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Business Class yolcularımız ve Miles&Smiles kart sahiplerine internet hizmetimiz aşağıda belirtilen kotalar dahilinde ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Yolcularımız uçuş esnasında kendileri için geçerli olan paketi seçerek ücretsiz bir şekilde internet hizmetini kullanmaya başlayabilir ve Miles&Smiles üyesi olmayan yolcularımız diledikleri takdirde internet portalı üzerinden Miles&Smiles Classic üyesi olabilirler.

Sınıf Ücretsiz Kota

Miles&Smiles Elite veya Elite Plus kart sahibi
Business Class yolcular

Sınırsız

Business Class

1 GB

Miles&Smiles Elite ve Elite Plus Kart Sahipleri

400 MB

Miles&Smiles Classic ve Classic Plus Kart Sahipleri

10 MB

Miles&Smiles üyesi olmayan ve ekonomi sınıfında seyahat eden yolcularımız ile ücretsiz kotalarını tüketen yolcularımızın kullanımı amacıyla aşağıda yer alan paketler satışa sunulmaktadır.

Kota Ücret
20 MB 2,99 USD
50 MB 4,99 USD
100 MB 7,99 USD
250 MB 14,99 USD
500 MB 24,99 USD

Yolcularımız internete bağlanma adımlarını içeren yardım videosuna uçuşları esnasında PLANET eğlence platformundan ulaşabilirler.

Canlı TV

İnternet hizmetine ek olarak A350, A330, B787 ve B777 tipi uçaklarımız ile seyahat eden yolcularımız Canlı TV ve Uluslararası Dolaşım* hizmetimizden de faydalanabilirler. Bu hizmetlerimiz ile birlikte uçuş sırasında TRT World, CNN, BBC, CNBC, Sport24 ve Sport24 Extra kanalları canlı olarak izlenebilmekte ayrıca mobil cihazlarla güvenli bir şekilde internet erişimi ve kısa mesaj (SMS) alışverişi yapılabilmektedir.

* Uluslararası dolaşım hizmetinin faturalandırılması hizmet aldığınız mobil operatör firması tarafından tarifenizde yer alan fiyatlandırma göz önüne alınarak yapılacaktır.

Inflight Internet Connection
Inflight Power Supply

Elektrik bağlantısı

Uçaklarımızda bulunan prizlerle ve USB bağlantısı ile dizüstü bilgisayar ve cep telefonu gibi cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Elektrik bağlantısı ve USB bağlantı hizmetini B777-300ER ve A330-300 uçaklarımızda tüm yolcu uçuş kabinlerinde, B787, B737 MAX, B737-900 ER, A350 ve A321 NEO tipi uçaklarımızda sadece Business Class’ta olup Economy Class’ta ise monitör üzerinde yer alan USB girişinden şarj imkânı sunulmaktadır.

.

Uçuş sırasında Wi-Fi bağlantı özelliği olanlar da dâhil tüm uçaklarda dizüstü bilgisayar, cep telefonu ya da tablet gibi cihazlarınızı kullanabilirsiniz. Uçuş güvenliğiniz için lütfen personelimizin konuyla ilgili yönlendirmelerini dikkate alın.