UÇUŞ SINIFINA GÖRE İKRAM BİLGİLERİ

Business Class

İç hat uçuşlar

Porselen servislerle sunduğumuz bu lezzetleri en taze ürünlerle titizlikle hazırlayarak size ulaştırıyoruz. İkramlarımızda; dünya mutfağı lezzetlerinin yanı sıra köfte, karnıyarık, mantı ve yaprak sarma gibi Türk mutfağının en özel tatlarına da yer veriyor, ayrıcalıklı servisimizle onları yeniden keşfetme fırsatı sunuyoruz. Seferlerimizde şişe su servisi yapıyoruz.

Dış hat uçuşlar

Business Class ikram servisimiz, dış hat seferlerimizin uçuş saatine ve süresine göre farklılık gösterebiliyor. Size özel hazırlanan, daima taze ve kaliteli ürünlerden oluşan ve sürekli değişen menülerimizi porselen tabaklarda servis ediyoruz. Sıcak/soğuk kahvaltı ve sıcak/soğuk yemeğin yanı sıra bazı uçuşlarımızda sunduğumuz snack (atıştırmalık) servisimizin tadını çıkarabilirsiniz.

Okyanus aşırı uçuşlar

Yolcularımızı lezzetli menülerle tanıştırmadan önce “hoş geldiniz içecekleri” ile karşılıyoruz. Ayrıca porselen servislerde sunduğumuz yemeklerimizi tercihinize göre hazırlıyor, uçuşun özelliğine göre değişen ikramlarımızı sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Okyanus aşırı uçuşlarımızda üç ana yemek ve bazı uçuşlarımızda snack (atıştırmalık) servisi sunuyoruz. Lezzetli yemeklerimizin tadını çıkardıktan sonra zengin sıcak içecek menümüzü inceleyerek tercihinizi yapabilir ya da lokum ve Türk kahvesi keyfiyle lezzet yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Business Class yolcusuysanız İstanbul çıkışlı/varışlı okyanus aşırı gece seferlerimizde lezzetin keyfini dilediğiniz zaman çıkarabilirsiniz. Detaylı bilgi için Dine on Demand sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Economy Class

İç hat uçuşlar

Economy Class iç hat uçuşlarımızda, içeriği sefer kalkış saatine göre değişen; sıcak sandviç, meyve suyu ve su ikramında bulunuyoruz.

Dış hat ve okyanusaşırı uçuşlar

Mevsiminde yetişen taze ürünlerle, özenli bir sunum ve kişisel tercihlerinize uygun menüler. Economy Class dış hat ve okyanus aşırı uçuşlarımızda çok daha fazlasını keşfedebilirsiniz. En kaliteli ürünlerle hazırlanan menülerimiz, Türk ve dünya mutfaklarından en leziz ikramları içeriyor. Menülerimiz, uçuşların süresine ve kalkış saatine göre değişiklik göstermekle birlikte; sıcak/soğuk kahvaltı ya da sıcak/soğuk yemek ikramımız bulunuyor. Ayrıca, iç hatlar hariç tüm seferlerimizde ihtiyaç ve tercihlerinize göre özel yemek talebinde bulunabilirsiniz. Talep etmeniz durumunda sizin için özel tıbbi, diyet ve dini gereksinimlerinize uygun menüler hazırlıyoruz.