Skip to main content

Pandemi dönemi için ikram bilgilendirmesi

Uçuşlarımızda sağlığınızı korumak öncelikli hedefimiz. Yeni dönemde ikram servislerimiz için de yüksek standartlarda hijyen önlemleri alarak geçici süreli değişiklik yapıyoruz. Sağlık tavsiyeleri doğrultusunda teması en aza indirmek amacıyla sizler için el değmeden paketlenmiş ikram setleri hazırladık.

  • İkram setleri içeriğinde bulunan tüm ürünlerimiz tek kullanımlıktır.
  • Yurt içi uçuşlarımız ve 2 saate kadar olan yurt dışı uçuşlarımızda su servisimiz devam ediyor, ancak pet şişe ile su servisi yapılmıyor.
  • Sağlık durumu, dini inanış veya beslenme tercihi nedeniyle talep edilebilen özel yemek hizmetimizi en çok ihtiyaç duyulan seçeneklerle yeniden sunuyoruz. Özel yemek servisimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sık sorulan sorular bölümünü inceleyebilirsiniz.
  • Uçuşlarımızda içecek çeşitliliğine belli sınırlamalar getirdik. Sizlere içeceklerimizi tekli paketler halinde sunacağız.
  • COVID-19 sürecinde ikram servisimiz ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz Pandemi sürecinde uçuşlarla ilgili bilmeniz gerekenler sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz.

En kısa sürede zengin ikramlarımızla yeniden yanınızda olacağız. Sağlıklı ve güvenli uçuşlar dileriz.