Skip to main content

İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca iç hat uçuşlarımızdaki kabul kriterleri, 6 Eylül 2021 itibarıyla değişmiştir. Tam bağışıklık kazanmamış ve aşılı olmayan yolcularımızın PCR testi gereksinimlerine dair detaylar için "Kurallar ve Koşullar" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul’da Yaşanan Hava Muhalefeti Nedeniyle Havalimanına Ulaşamayan Yolcularımız;

İstanbul’da 29.11.2021 tarihinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle uçuş saatinde havalimanına ulaşamayan yolcularımız, aşağıda belirtilen şartlarda bilet değişikliği yapabilecektir. 29.11.2021 tarihi ve öncesinde düzenlenen biletler için, yeni seyahatin 06.12.2021 (dahil) tarihine kadar gerçekleşmesi koşuluyla, 06.12.2021 (dahil) tarihine kadar ücretsiz bilet değişikliği yapılabilir. İşlemlerinizi satış ofislerimiz ve çağrı merkezimiz yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Seferi İptal Olan Yolcularımız:

29.11.2021 tarihinde İstanbul’da yaşanan olumsuz hava koşulları sebebiyle uçuşları iptal olan yolcularımız, bilet değişikliği, iptal ve açığa alma işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirler. İşlemlerinizi satış ofislerimiz, mobil uygulamamız ve web sitemiz yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. 

Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

Saygılarımızla

Değerli yolcularımız,

COVID-19 kaynaklı yurt içi ve yurt dışı seyahatle ilgili gelişmeler, ülkeler arası durdurulan uçuşlar ve benzeri bilgiler için önemli duyurular sayfamızı, Türkiye'ye varışta geçerli olan kurallar için Türkiye'ye Seyahat sayfamızı ve diğer tüm ülkelerin seyahat kısıtlamaları hakkında bilgi edinmek için ise ülkelerin seyahat kuralları sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Yolcu Hakları
Yolcu hakları konusunda detaylı bilgilere erişmek için lütfen tıklayın.

Seyahat güncellemesi: COVID-19Koronavirüs kaynaklı önemli güncellemeler, uçuşa açılan noktalar, avantajlı esnek değişiklik hakları ve daha fazlası hakkında bilgi edinin.


İncele

Güncel Uçuş PlanıSağlıklı ve güvenli uçuşlarla sizi 200'den fazla noktaya ulaştırıyoruz. İster yeni yerler keşfedin ister sevdiklerinizle hasret giderin, temassız ve hijyenik bir seyahat deneyimiyle içiniz rahat olacak. Ayrıca ekstra esnek haklarınızla plan değişiklerine her zaman hazırsınız. Yeni seyahatlerde görüşmek üzere uçuş planımıza göz atmaya ne dersiniz?


İncele