Перейти до основного вмісту
Passenger placing cabin baggage in THY Business Class seat

Ручна поклажа

One piece of cabin baggage per passenger not to exceed 23x40x55 in size and 8 kg in weight and one personal item as bag per passenger not to exceed 40x30x15 in size can be taken on board in the Economy Class. The personal item should not exceed 4 kg. Business Class passengers may carry two cabin bags if the bag sizes and weights do not exceed 23x40x55 and 8 kg (16 kg in total) and one personal item as bag per passenger, not to exceed 40x30x15 in size can be taken on board. The personal item should not exceed 4 kg. On domestic and international flights, economy and business class cabin baggage allowances for infant passengers are 1 piece/8 kg.
Star Alliance Gold Card holder has right to carry one piece of cabin baggage not to exceed 23x40x55 cm in size and 8 kg in weight and one personal item as bag not to exceed 40x30x15 cm in size can be taken on board on his/her Economy Class flights. On their Business Class flights, Gold Card holder may carry two cabin bags if the each bag sizes and weights do not exceed 23x40x55 cm and 8 kg (16 kg in total) and one personal item not to exceed 40x30x15 cm in size .

Which airline baggage rules are applicable for international flights carried out as an interline with another airline is determined within the framework of the methods of IATA (International Air Transport Association) and in accordance with IATA methods, the operating airline’s rules are applicable.

Liquid regulations may vary across airports. In some airports, transit passengers are not permitted past the transit security point with liquids in containers of more than 100 ml, including duty free products (even if bagged or sealed). We recommend that passengers review the regulations implemented at their transit airport.

Згідно регламенту Цивільної авіації, дезінфектори для рук чи подібні рідини у літаку можуть бути небезпечними. Наш екіпаж забезпечує пасажирів дезінфекторами для рук у дозволених кількостях. Пасажирам не потрібно брати свої дезінфектори для рук або подібні рідини на борт літака.

Air hostess opening THY cabin baggage

Інструмент для визначення норми перевезення ручної поклажі

Ви можете скористатися нашим інструментом для визначення норми перевезення багажу для перегляду інформації про норми перевезення багажу, що діють у пунктах призначення. На різних рейсах деякі умови та права можуть відрізнятися;  найточніша інформація про багаж наведена в бронюванні та квитку.

*  Інформацію про будь-які виняткові обставини та додаткові відомості, які не можна переглянути на сторінці визначення норми перевезення багажу, можна знайти нижче.


Прорахувати

Умови провезення ручної поклажі та матеріали, які дозволено перевозити в салоні

 • Багаж, який ви перевозите, має відповідати встановленим вимогам щодо ваги й розміру для того, щоб його можна було помістити на багажній полиці або під сидінням. Багаж не має перевищувати розмір 23 x 40 x 55 см і важити понад 8 кг. 
 • Для власної безпеки пакуйте свій багаж самостійно або контролюйте процес його пакування. Під час пакування багажу переконайтеся, що всі коробки й пакети в багажі закриті. Забороняється перевозити речі сторонніх осіб. Ми радимо вам дотримуватися цих вимог для гарантування безпеки польотів і власної безпеки. 
 • Незаборонені рідини, такі як парфуми, дезодоранти й розчини для контактних лінз, слід перевозити в оригінальній упаковці місткістю менше 100 мл. Контейнери місткістю понад 100 мл не можна перевозити в салоні, навіть якщо в них менше рідини. Крім того, усі контейнери для рідини місткістю 100 мл слід перевозити в однолітрових прозорих пакетах на блискавці. До салону можна брати лише один такий пакет. 
 • Ви можете взяти до салону піну для гоління та зубну пасту. 
 • Якщо ви подорожуєте з немовлям, ви можете взяти із собою стільки рідкого або твердого дитячого харчування, скільки буде потрібно для дитини під час польоту. 
 • У салоні також дозволено перевозити дихальні апарати. 
 • У ручній поклажі можна перевозити тверді й рідкі ліки для особистого користування, якщо вони запаковані в оригінальну упаковку та якщо є висновок лікаря, у якому зазначено, що ви маєте взяти ці ліки із собою. 
 • Ви можете взяти на борт літака запальничку, якщо вона знаходиться в ручній поклажі й не має форму зброї. 
 • Також у салоні дозволено перевозити косметичні засоби, такі як крем, лосьйон, туш і помада. 
 • Ви можете взяти до салону ракетку для тенісу або сквошу, якщо вона знаходиться в спеціальній сумці. 

Матеріали, які заборонено перевозити в салоні та ручній поклажі

Щодо предметів, які можуть перевозитися в ручній поклажі, існують деякі обмеження, визначені правилами міжнародних перельотів. Для того щоб переліт пройшов максимально безпечно, такі речі можна перевозити у зареєстрованому багажі у вантажному відділенні літака. Вивчіть список нижче для того, щоб дізнатися, які речі дозволяється і які речі забороняється перевозити в ручній поклажі. 

 • У салоні й ручній поклажі заборонено перевозити вогнепальну зброю та гострі предмети, такі як ножиці, складаний ніж і парасолька з гострим наконечником. Крім того, у салоні або ручній поклажі заборонено перевозити іграшкові пістолети й запальнички у формі зброї. 
 • Ключки й біти для гольфу, бейсболу, крикету тощо та аналогічні предмети заборонено перевозити в салоні й ручній поклажі. 
 • У салоні й ручній поклажі забороняється перевозити вогненебезпечні прилади, такі як примуси. 
 • Гострі предмети, що використовуються для різання і проколювання, такі як набори для шиття, заборонено перевозити в салоні або ручній поклажі.
 • Для отримання більш докладної інформації про багаж, який можна перевозити в салоні й відділенні для зареєстрованого багажу, відвідайте сторінку нашого веб-сайту з інформацією про обмеження.

Пошкоджений багаж

Якщо вашу ручну поклажу було пошкоджено внаслідок дій наших співробітників, будьте впевнені, що компанія Turkish Airlines відшкодує повну вартість пошкодженого майна. Відповідальність за пошкодження, що виникли внаслідок інших причин, несуть самі пасажири. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з правовими нормами, що діють відносно цього питання.