Перейти до основного вмісту

Зареєстрований багаж

Щоб уникнути будь-яких проблем під час поїздки, ознайомтеся зі всіма попередженнями щодо зареєстрованого багажу, які наведено нижче та на сторінці обмежень.

Інструмент для розрахування норми перевезення зареєстрованого багажу

Ви можете скористатися нашим інструментом для розрахування норми перевезення багажу для того, щоб отримати інформацію про права, які стосуються багажу, зареєстрованого до місця призначення, та дізнатися, які додаткові збори потрібно сплатити. На різних рейсах деякі умови й права можуть відрізнятися. Крім того, більш точні дані можна отримати, вивчивши інформацію про багаж у бронюванні й квитку.

*  Інформацію про будь-які виняткові обставини, яку не можна переглянути на сторінці визначення норми перевезення багажу, наведено нижче.

* Плата за перевезення надлишкового багажу може відрізнятися в залежності від пакетів EcoFly, ExtraFly, PrimeFly, BusinessFly і BusinessPrime, вибраних під час придбання квитка.


Обчислити

Умови перевезення багажу

 • На рейсах, де застосовується концепція за кількістю місць і ваги, максимальна вага одиниці багажу, розміром не більше 158 см, становить 23 кг для економкласу та 32 кг для бізнескласу.
 • Для того щоб уникнути проблем під час в’їзду до країни прямування, ви маєте переконатися, що у вас немає заборонених продуктів харчування або продуктів, щодо яких діють обмеження.
 • Infant passengers are entitled to a piece of baggage weighing 10 kg on each flight excluding the Ecofly package and up to 23 kg on flights under the piece baggage application. Additionally, strollers that do not exceed 115 cm are permitted on all flights. Adult and child passengers have the same baggage allowance.
 • Вибір правил авіакомпанії щодо перевезення багажу, які використовуватимуться на міжнародному інтерлайн-рейсі, що здійснюється разом з іншим авіаперевізником, визначається за методами Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association, IATA). Права на перевезення багажу відповідно до цих правил визначаються згідно з методами найважливішого перевізника (Most Important Carrier, MSC). Зазвичай найважливішим перевізником вважається авіакомпанія, що здійснює найдовший сегмент на рейсі, але можливі виключення.
 • На інтерлайн-рейси, що здійснюються в США або із цієї країни, поширюються правила Міністерства транспорту США; на інтерлайн-рейси, що здійснюються в Канаду або із цієї країни, поширюються правила Канадської транспортної агенції (Canada Transportation Agency, CTA). Відповідно, на всю подорож поширюються правила першого маркетингового перевізника, який обслуговує перший сегмент перельоту до відповідної точки призначення. Авіаперевізник за бажанням також може застосувати правила найважливішого перевізника.
 • Пакет Ecofly для міжнародних рейсів не має «норми зареєстрованого багажу». Для отримання інформації про норми перевезення багажу на міжнародних рейсах перегляньте списки регіонів, в яких діє програма багажу, зареєстрованого за вагою, та and регіонів, в яких діє концепції за кількістю місць.
 • Концепції за кількістю місць не застосовується до внутрішніх рейсів. На внутрішніх рейсах продовжуватиме діяти вагова концепція провозу багажу.
 • Власники золотої картки Star Alliance мають право перевозити 1 додаткову одиницю багажу в системі одиниць та додаткові 20 кг в системі ваги на додаток до своїх прав на зареєстрований багаж відповідно до квитків.
 • Пасажири, які подорожують з різними номерами бронювання (PNR) на міжнародних рейсах, не можуть поєднувати норму перевезення зареєстрованого багажу з пасажирами, з якими вони подорожують.

Предмети, які підлягають обмеженням на перевезення, та допустимі обсяги перевезення

 • Рідкі та напівтверді речовини, які містяться в зареєстрованому багажі (цей багаж потрапляє до багажного відділення літака) та які можуть витекти, розлитися або забруднити інші речі, дозволяється перевозити на борту літака тільки за умови належного пакування (з вжиттям заходів проти розбивання контейнерів із цими речовинами, їхнього витоку або розливу, а також забруднення інших предметів). 
 • Контейнер із рідкою речовиною, яка буде перевозитися в багажі, потрібно запакувати в пакет із клейкою стрічкою або вакуумний, запечатаний чи закритий пакет, призначений для збереження рідких речовин і захисної тари. Будь-які предмети, які містять речовини, що можуть витекти, розлитися або забруднити інші речі (наприклад, картонні коробки, жерстяні банки, мішки, пластикові пакети або контейнери), заборонено перевозити в ручній поклажі або безкоштовному багажі. 
 • Кількість рідини, яку можна перевозити в зареєстрованому багажі (за винятком води без домішок), не може перевищувати 5 літрів, і кожен контейнер із рідиною має бути упакований в однолітрову упаковку й мати місткість не більше одного літра. 
 • Перед подорожжю перегляньте важливу інформацію про перевезення багажу на сторінці нашого веб-сайту з інформацією про обмеження.

Спортивне спорядження, музичне спорядження та понаднормовий багаж

 • Ми гарантуємо, що ваше спортивне спорядження дістанеться до пункту призначення за розумною ціною, та навіть забезпечимо безкоштовне перевезення першого комплекту спорядження для багатьох видів спорту, зокрема для їзди на лижах і гольфа, на першому міжнародному рейсі. Щоб отримати більш детальну інформації про спортивне спорядження, відвідайте сторінку спортивного спорядження.
 • Якщо норму безкоштовного перевезення багажу перевищено, такий багаж вважається понаднормовим. Сплатити за перевезення понаднормового багажу можна через наші онлайн-канали та у відділеннях продажу квитків.

Сплатіть за додатковий багаж
Правила застосування тарифів на рейсах авіакомпанії AnadoluJet можуть відрізнятися. Для отримання більш докладної інформації відвідайте сторінку на нашому вебсайті.