Перейти до основного вмісту

Піднесіть свої цілі до неба

Програма Turkish Airlines Corporate Club пропонує спеціальні знижки, додатковий багаж тощо. Приготуйтеся відкрити для себе переваги членства в програмі Turkish Airlines Corporate Club, яка об’єднує тисячі корпоративних компаній, орієнтованих на розвиток, і почніть користуватися ними без будь-яких зобов’язань.

Рухайте свою компанію вперед

Підвищуйте престиж своїх подорожей завдяки Turkish Airlines Corporate Club, який об’єднує привілеї Turkish Airlines з усіма корпоративними установами, включаючи державні або приватні, асоціаціями та фондами. Станьте членом програми зараз, щоб користуватися привілеями та партнерами програми.


Стати членом

Спеціальні знижки

Як учасник Turkish Airlines Corporate Club, ви можете придбати міжнародні квитки зі спеціальними знижками.

Додатковий багаж

Як член Turkish Airlines Corporate Club, ви отримаєте додаткову норму перевезення багажу на міжнародних рейсах Turkish Airlines і AnadoluJet.

Служба корпоративної підтримки

Як учасник Turkish Airlines Corporate Club, ви можете надсилати запити та запитання до нашої служби післяпродажної підтримки в Службу корпоративної підтримки.

Детальна інформація

Картка Turkish Airlines Corporate Club

Завдяки картці Turkish Airlines Corporate Club ви можете реєструватися на стійці бізнес-класу для міжнародних рейсів із Туреччини та прийняти одного гостя в залі очікування. Запропоновані переваги можуть відрізнятися залежно від продукту та обсягу рейсів.

Заробіток миль

Як учасник Turkish Airlines Corporate Club, ви продовжуватимете заробляти милі за рейси. Зароблені милі відображаються у вашому обліковому записі Miles&Smiles.

Детальна інформація >>

Прокат автомобіля

Орендуйте автомобіль у Avis або Budget через наші онлайн-канали та отримайте 500+ бонусних миль та знижку до 30%.

Детальна інформація >>

Бронювання готелів

Як член Turkish Airlines Corporate Club, ви можете користуватися вигідними тарифами в розкішних і комфортабельних готелях.

Детальна інформація >>

Туристичне страхування

Ви можете скористатися туристичним страхуванням для своїх заяв на отримання візи. Життя наповнене несподіваними моментами, але захистити себе можна!

Детальна інформація >>

Натисніть, щоб перейти до умов та положень Turkish Airlines Corporate Club.