Перейти до основного вмісту

Щоб почати все знову, придбайте квиток на літак просто зараз

У компанії Turkish Airlines знають, що квиток на літак — це не просто квиток. Ми запрошуємо вас полетіти з нами до більш ніж 120 країн і більш ніж 300 міст на чотирьох континентах і написати нові історії, тому що немає часу кращого, ніж зараз. Забронюйте авіаквиток онлайн просто зараз. Це можна зробити на цій сторінці або через мобільний застосунок компанії Turkish Airlines, який пропонує додаткові переваги. Вирушайте до будь-якого куточка світу та залишайтеся спокійними, захищеними та здоровими.

Міжнародні рейси


Turkish Airlines flights to north america

Рейси до Північної Америки

Сполучені Штати з їхніми широкими обріями, великими рівнинами, яскравими мегаполісами та харизматичними узбережжями: компанія Turkish Airlines виконує рейси до багатьох пунктів призначення в США, від Нью-Йорка,, міста, яке ніколи не спить, і до залитого сонцем Лос-Анджелеса або Чикаго, міста першопрохідців. Далі на північ простягаються безкраї простори Канади з її величним тваринним світом, видовищною природою, а також надзвичайно цікавими великими та малими містами. На півдні знаходиться Мексика з її розмаїттям пейзажів, культур та їжі, в той час як острівна Куба зберігає власну чарівність та історію. Перший крок — це квиток на літак!


Turkish Airlines flights to south america

Рейси до Південної Америки

Південна Америка — це барвисті дні, яскраві міста та надзвичайні видовища: величний гірський хребет Анд, що охоплює континент; Колумбія, знана не лише чудовою кавою; Бразилія— величезна держава, сповнена див; і Аргентина, де народилося танго. З такими вигідними тарифами вам нічого не заважатиме купити квиток!


Turkish Airlines flights to africa

Рейси до Африки

Африканський континент — це світ культури і мистецтва, край видовищних ландшафтів і дикої природи. Компанія Turkish Airlines літає до багатьох країн Африки, від ПАР і до країн Північної Африки, таких як МароккоАлжир та Єгипет. Ознайомтеся з ексклюзивними онлайн-тарифами та виберіть свою власну пригоду.


Turkish Airlines flights to asia

Рейси до Азії

Про цей величезний континент кажуть, що тут мрії стають реальністю. Океан кольору індиго та рожевий квіт вишні; сповнені мудрості легенди, якими оповиті колиски численніх цивілізацій: Від Кореї до Таїланду, від Японії і до Об 'єднаних Арабських Еміратів — Близький Схід, Східна та Південно-Східна Азія пропонують унікальні перспективи разом із історією, культурою, мистецтвом і кухнею. Придбайте квиток на літак онлайн і отримуйте нові враження.


Turkish Airlines flight to europe

Рейси до Європи

Сучасні міста, побудовані навколо стародавніх цитаделей; історичні села; столиці мистецтва, моди та музики… Куточки Європи сповнені краси — і таємниці! Перший крок у чарівній подорожі до Берліна, Лондона чи Осло  або менш відомих, але все ще захоплюючих напрямків Європи — це бронювання авіаквитків онлайн.


Turkish Airlines flights to australia

Рейси до Австралії

Австралія — це величезний континент, відомий своєю щедрою природою, кліматом південної півкулі, надзвичайним місцевим тваринним світом й ендемічними видами рослин, а також своїми сучасними містами, вільними від людського натовпу. Квиток до Австралії та Нової Зеландії обіцяє довгу, але комфортну подорож, в якій на вас чекають чудові пригоди. Перший крок: забронювати авіаквиток онлайн.

Поширені запитання

Як придбати авіаквиток онлайн у компанії Turkish Airlines? Дізнатися більше

Ви можете придбати квиток через наш вебсайт або мобільний застосунок, в авторизованих туристичних агенціях або наших відділеннях продажу квитків, а також в інформаційно-довідковому центрі. Ви можете отримати доступ до інформації на сторінці Зв’яжіться з нами.

Як забронювати авіаквиток онлайн? Дізнатися більше

Ви можете легко забронювати квитки онлайн через наш вебсайт або мобільний застосунок, використовуючи комп’ютер, планшет або смартфон. Щоб забронювати квиток онлайн, достатньо вибрати дату відправлення, пункти відправлення та призначення, а також зазначити кількість людей, які подорожуватимуть.

Чи можна вносити зміни до авіаквитків, заброньованих онлайн? Дізнатися більше

Після оформлення/бронювання до квитків можна вносити зміни, якщо це передбачено умовами тарифів. Однак ім 'я та прізвище, зазначені в квитку чи бронюванні, змінювати не можна.

Докладні відомості про тарифні умови квитка можна переглянути на сторінці «Мої рейси», а для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку з тарифними умовами.

Як скасувати онлайн-бронювання авіаквитків? Дізнатися більше

Ви можете скасувати авіаквиток, лише якщо це дозволяють умови тарифу. Ви можете переглянути тарифні умови вашого квитка на сторінці «Мої рейси», а щоб отримати докладнішу інформацію, відвідайте сторінку з тарифними умовами.

Як придбати квитки зі знижкою? Дізнатися більше

Якщо ви купуєте квитки через наші онлайнові канали, на такі квитки можуть поширюватися різні знижки. Натисніть тут і дізнайтеся, на квитки яких типів поширюються спеціальні пропозиції, як-от знижки для людей похилого віку, знижки для молоді, знижки для студентів, знижки для дітей, знижки TAF тощо.

Як можна придбати преміальний квиток за милі? Дізнатися більше

За допомогою бонусних миль ви можете оформити преміальний квиток економ- або бізнес-класу та літати з привілеями клієнта компанії Turkish Airlines. Пам’ятайте, що ви можете оформити преміальні квитки як собі, так і своїм близьким людям. Також у певних випадках можна оформити зі знижкою квиток супровідника для людей, з якими ви подорожуватимете. Ви можете отримати доступ до всієї інформації на сторінці преміального квитка.

Як можна отримувати інформацію про акції та кампанії щодо продажів квитків? Дізнатися більше

Інформація про всі наші рекламні та акційні квитки знаходиться на сторінці кампаній, за якою можна стежити. Залиште свою контактну інформацію на цій сторінці, щоб мати можливість дізнаватися про акційні квитки, і ви будете регулярно отримувати електронною поштою листи про наші кампанії щодо продажів.

Why do ticket fares change so often? Learn more

Flight ticket fares depend on variables such as demand and capacity as well as the date and season of travel. Fares have a dynamic structure and can quickly change.

How do I find the best fare? Learn more

The best fares can be obtained by completing the ticketing process a few months before travel. Planning earlier for longer flights may also result in better fares. In addition, lower fares may be more widely available on weekday flights, rather than flights on Fridays, Saturdays or Sundays; while not always the case, weekday flight ticket fares tend to be more affordable than weekend flights. If your travel dates are flexible, flexible travel dates offer an opportunity to compare fares.

Ticket fares may be higher than average during the periods around New Year's Eve, religious and national holidays, and major fairs and sports events, as well as during the June-September “high season”. If you can travel outside of these periods, you may be able to obtain more advantageous fares. In addition, you can follow Turkish Airlines flight ticket campaigns.

Considerations when purchasing a flight ticket Learn more

When purchasing a flight ticket, do check the following details:

  • Flight ticket information: Departure and arrival points, date and time of the flight.
  • Terms and conditions of the ticket you wish to book.
  • Whether the flight is direct or transferable.
  • Ticket class.
  • Baggage selection.

You can generate your flight ticket through our website, mobile application or authorized travel agencies. In case you need some help while purchasing a ticket, you can get in touch with our call center.

You can follow the Turkish Airlines Blog for travel trends, travel tips and inspirational content.