Перейти до основного вмісту

Щоб почати все знову, придбайте квиток на літак просто зараз

У компанії Turkish Airlines знають, що квиток на літак — це не просто квиток. Ми запрошуємо вас полетіти з нами до більш ніж 120 країн і більш ніж 300 міст на чотирьох континентах і написати нові історії, тому що немає часу кращого, ніж зараз. Забронюйте авіаквиток онлайн просто зараз. Це можна зробити на цій сторінці або через мобільний застосунок компанії Turkish Airlines, який пропонує додаткові переваги. Вирушайте до будь-якого куточка світу та залишайтеся спокійними, захищеними та здоровими.

Поширені запитання

Як придбати авіаквиток онлайн у компанії Turkish Airlines? Дізнатися більше

Ви можете придбати квиток через наш вебсайт або мобільний застосунок, в авторизованих туристичних агенціях або наших відділеннях продажу квитків, а також в інформаційно-довідковому центрі. Ви можете отримати доступ до інформації на сторінці Зв’яжіться з нами.

Як забронювати авіаквиток онлайн? Дізнатися більше

Ви можете легко забронювати квитки онлайн через наш вебсайт або мобільний застосунок, використовуючи комп’ютер, планшет або смартфон. Щоб забронювати квиток онлайн, достатньо вибрати дату відправлення, пункти відправлення та призначення, а також зазначити кількість людей, які подорожуватимуть.

Чи можна вносити зміни до авіаквитків, заброньованих онлайн? Дізнатися більше

Після оформлення/бронювання до квитків можна вносити зміни, якщо це передбачено умовами тарифів. Однак ім 'я та прізвище, зазначені в квитку чи бронюванні, змінювати не можна.

Докладні відомості про тарифні умови квитка можна переглянути на сторінці «Мої рейси», а для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку з тарифними умовами.

Як скасувати онлайн-бронювання авіаквитків? Дізнатися більше

Ви можете скасувати авіаквиток, лише якщо це дозволяють умови тарифу. Ви можете переглянути тарифні умови вашого квитка на сторінці «Мої рейси», а щоб отримати докладнішу інформацію, відвідайте сторінку з тарифними умовами.

Як придбати квитки зі знижкою? Дізнатися більше

Якщо ви купуєте квитки через наші онлайнові канали, на такі квитки можуть поширюватися різні знижки. Натисніть тут і дізнайтеся, на квитки яких типів поширюються спеціальні пропозиції, як-от знижки для людей похилого віку, знижки для молоді, знижки для студентів, знижки для дітей, знижки TAF тощо.

Як можна придбати преміальний квиток за милі? Дізнатися більше

За допомогою бонусних миль ви можете оформити преміальний квиток економ- або бізнес-класу та літати з привілеями клієнта компанії Turkish Airlines. Пам’ятайте, що ви можете оформити преміальні квитки як собі, так і своїм близьким людям. Також у певних випадках можна оформити зі знижкою квиток супровідника для людей, з якими ви подорожуватимете. Ви можете отримати доступ до всієї інформації на сторінці преміального квитка.

Як можна отримувати інформацію про акції та кампанії щодо продажів квитків? Дізнатися більше

Інформація про всі наші рекламні та акційні квитки знаходиться на сторінці кампаній, за якою можна стежити. Залиште свою контактну інформацію на цій сторінці, щоб мати можливість дізнаватися про акційні квитки, і ви будете регулярно отримувати електронною поштою листи про наші кампанії щодо продажів.

Чому тарифи на квитки змінюються так часто? Дізнатися більше

Тарифи на авіаквитки залежать від таких змінних, як попит і місткість, а також від дати та сезону подорожі. Тарифи мають динамічну структуру й можуть швидко змінюватися.

Як знайти найкращий тариф? Дізнатися більше

Для отримання найкращих тарифів слід оформити квитки за кілька місяців до подорожі. Кращі тарифи також можна отримати, якщо раніше спланувати рейс на більшу відстань. Крім того, отримати нижчі тарифи йморвініше для рейсів у будні, а не на для рейсів у п’ятницю, суботу та неділю. Вартість квитків на рейси у будні дні, як правило, є нижчою, ніж на рейси у вихідні, хоча це не завжди так. Якщо є можливість не прив’язуватися до точної дати подорожі, ви можете порівняти тарифи на рейси в різні дні.

Ціна квитків може перевищувати середню вартість напередодні та одразу після новорічної ночі, релігійних і національних свят, великих ярмарків і спортивних заходів, а також протягом «високого сезону» з червня до вересня. Якщо не подорожувати в зазначені періоди, можливо отримати вигідніші тарифи. Крім того, ви можете приймати участь в акційних кампаніях із продажу авіаквитків на рейси компанії Turkish Airlines.

На що потрібно звернути увагу, купуючи авіаквиток? Дізнатися більше

Коли купуєте авіаквиток, обов'язково перевірте таке:

  • Інформація про авіаквиток: Пункти відправлення та прибуття, дата й час виконання рейсу.
  • Правила й умови використання квитка, який ви бажаєте забронювати.
  • Чи є рейс прямим або пересадковим.
  • Клас квитка.
  • Вибір вартості перевезення багажу.

Ви можете сформувати свій авіаквиток через наш вебсайт, мобільний додаток або авторизовані туристичні агентства. Якщо вам потрібна допомога під час покупки квитка, зв'яжіться з нашим інформаційним центром.

Радимо вам блог авіакомпанії Turkish Airlines, де ви знайдете відомості про найбільш популярні напрямки, поради щодо організації подорожей, а також безліч цікавої інформації, яка може вас надихнути.