Перейти до основного вмісту
A Turkish Airlines Boeing 787-9 up in the sky

Літак Boeing 787-9 Dreamliner

Boeing 787-9, що входить до сімейства літаків Dreamliner, є двомоторним судном з широким фюзеляжем, на 50 відсотків зробленим з композитних матеріалів, що сприяє полегшенню конструкції та підвищенню ефективності. Завдяки збільшеним вікнам і вдосконаленому внутрішньому виконанню салону з функцією додаткового зволоження повітря цей літак обіцяє безпрецедентний комфорт у польоті. .


Літак Boeing 787-9 на перший погляд

Максимальна дальність польоту

14 140 км

Розмах крил

60 м

Довжина 

63 м

Висота 

17 м

Максимальна швидкість

954 км/год

Щоб забезпечити вам краще обслуговування, ми переробили наше нове покоління великофюзеляжних літаків Boeing 787-9. Ми прагнемо зробити вашу подорож максимально приємною завдяки вдосконаленню індивідуально розроблених сидінь, більш широким проміжкам між сидіннями, пристосуванням, які забезпечують легке використання верхніх багажних полиць і сейфів, а також завдяки більшій кількості розеток електромережі й портів USB. Відповідно до наших корпоративних принципів Flow, ми вдосконалили дизайн за рахунок привабливого декору інтер 'єру.


Єдиний у своєму роді досвід подорожування бізнес-класом на літаку Dreamliner

Просторий салон бізнес-класу оснащений сидіннями за схемою 1-2-1, яка забезпечує 111 см місця для ніг і легкий доступ до проходу для кожного пасажира. Крім того, кожне сидіння оснащено відсіком для зберігання речей, має підставку для ніг, може відхилятися, а також обладнане комплексною розважальною системою та 18-дюймовим відеоекраном.

Подорож на літаку Boeing 787-9 запам'ятається на все життя

Приготуйтеся до спокійної подорожі в салоні економкласу, який влаштований за схемою 3-3-3, зі зручними сидіннями шириною 44 см. Завдяки простору для ніг 78 см між сидіннями, сідайте і подорожуйте з комфортом на сидіннях економкласу. Ми хочемо, щоб ваша подорож у салоні економкласу була максимально комфортною, тому додали кольорове освітлення «Бірюзові хвилі».


Male passenger having fun with his feet lying on the window seat of THY Business Class

Ще більші вікна

Ще більші вікна на Boeing 787-9 забезпечують чудову подорож із захоплюючими краєвидами.

Female passenger sleeping on a horizontally opened seat in THY Business Class cabin

Розслаблюючі подорожі

У салоні бізнес-класу сидіння перетворюються на зручні, розслаблюючі ліжка завдяки додатковому простору під сидіннями перед вами.

Геть інший економклас

Будьте готові подорожувати особливим економкласом, де зручні сидіння забезпечують значний простір для ніг. Сидіння повністю виробляються в Туреччині.


Безпечне дихання завдяки фільтрам HEPA

Високоефективні фільтри для очистки повітря від твердих часток (HEPA), які використовуються на наших літаках, оснащені спеціальною системою фільтрації, яка здатна видалити з повітря 99,97% всіх часток діаметром до 0,3 мкм. Фільтри HEPA забезпечують чисте і безпечне повітря в салоні.