Перейти до основного вмісту

Заощаджуйте час з онлайновою реєстрацією!

За допомогою онлайнової реєстрації через наш вебсайт або мобільний додаток можна заощадити час, вибравши місце та без особливих зусиль створивши мобільний посадковий талон, і прямувати з ним безпосередньо до виходу на посадку залежно від статусу багажу.
 
 
 

Якщо у вас немає багажу або є лише ручна поклажа... 

 

Ви можете пройти безпосередньо до виходу на посадку, маючи при собі мобільний посадковий талон, який ви отримаєте після завершення процедури онлайнової реєстрації, або роздрукований посадковий талон.


Поширені запитання щодо онлайнової реєстрації та бронювання

Що таке онлайнова реєстрація та як її виконати? Дізнатися більше

Онлайнову реєстрацію можна здійснити в період від 24 годин до 90 хвилин до вильоту за допомогою вебсайту або мобільного додатку авіакомпанії Turkish Airlines. Ви можете легко зареєструватися онлайн, ввівши свій код бронювання (PNR) і прізвище у відповідному полі.

У чому полягають переваги онлайнової реєстрації? Дізнатися більше

Коли ви реєструєтесь онлайн, вам не потрібно чекати в черзі на стійці реєстрації в аеропорту, і ви можете легко вибрати бажані місця, якщо вони включені в клас обслуговування рейсу. Якщо у вас немає валіз або є тільки ручна поклажа, ви можете пройти безпосередньо до виходу на посадку.

Чи доступна онлайнова реєстрація для пасажирів, які потребують спеціальних послуг? Дізнатися більше

Для пасажирів, які потребують спеціальних послуг (діти без супроводження, немічні або хворі пасажири та пасажири з проблемами мобільності), особисте спілкування під час реєстрації може бути більш сприятливим, ніж реєстрація онлайн. На цій сторінці ви можете дізнатися про альтернативні варіанти реєстрації, які можуть більшою мірою задовольнити пасажирів з особливими потребами.

Чи можу я зареєструватися в мережі на більше ніж один рейс? Дізнатися більше

Подорожі з кількома рейсами можна зареєструвати від початку до кінця на рейси, відкриті для реєстрації. Для поїздок з вильотом і поверненням в один і той же день ви можете зареєструватися на обидва рейси за принципом подорожі «туди й назад».

Чи можу я вибрати місце під час онлайнової реєстрації? Дізнатися більше

Під час онлайнової реєстрації ви можете переглянути план розташування місць, визначити, які з місць є доступними, і зробити свій вибір.

Якщо я зареєструюся онлайн, за скільки часу до вильоту слід прибути в аеропорт і що робити після прибуття? Дізнатися більше

Якщо ви зареєструвалися онлайн, після прибуття в аеропорт ви можете зареєструвати багаж і отримати посадковий талон на одній із стійок компанії Turkish Airlines. Це необхідно зробити не пізніше ніж за 60 хвилин до відправлення міжнародних рейсів і за 45 хвилин до відправлення внутрішніх рейсів. Ми радимо планувати прибуття до аеропорту відповідно до цих правил, а також урахувати необхідність проходження безпекової перевірки.

Пасажири, які попередньо роздруковують посадковий талон або створюють мобільний посадковий талон, можуть пройти безпосередньо до виходу на посадку, пройшовши перевірку безпеки, якщо у них немає багажу або є тільки ручна поклажа.

Як скасувати рейс, якщо не вдалося прибути до аеропорту вчасно після онлайнової реєстрації або якщо поїздку було скасовано до вильоту? Дізнатися більше

Зверніться до нашого відділення продажу квитків або інформаційно-довідкової служби, щоб зробити нове бронювання та/або скасувати рейс.

Шановний пасажире, перегляньте нашу сторінку запитань щодо реєстрації, якщо у вас є запитання щодо процедур реєстрації, на які ви не знайшли відповідей у цьому розділі.

Дізнайтеся про різні варіанти реєстрації!
Отримавши заздалегідь інформацію про різні варіанти реєстрації, які ми пропонуємо, ви можете вибрати один з них і спланувати подорож таким чином, щоб вона стала більш зручною та швидкою.


Процедури реєстрації

Спростіть подорож завдяки мобільному посадковому талону!
Завдяки посадковому талону на мобільному пристрої ви можете не тільки долучитися до збереження навколишнього середовища, але й прямувати безпосередньо до виходу на посадку залежно від статусу вашого багажу.


Мобільний посадковий талон