Перейти до основного вмісту

Довідковий центр

Саме тут можна отримати необхідну інформацію про поїздку.

Ми раді допомогти нашим пасажирам.

Ви можете знайти детальну інформацію про всі наші послуги, включаючи норму перевезення багажу, онлайн-сервіси й відгуки, а також відповіді на найпоширеніші запитання пасажирів у довідковому центрі Turkish Airlines. Ви можете легко знайти відповіді на всі свої запитання тут.

Поширені запитання

Детальну інформацію про процеси до, під час і після перельоту можна знайти в довідковому центрі Turkish Airlines.

Багаж

Ви можете здійснити транзакції, пов'язані з багажем, через довідковий центр Turkish Airlines. Довідковий центр також надає інформацію про обмеження багажу.

Miles&Smiles

Звертайтесь до довідкового центру Turkish Airlines з усіх питань щодо програми Miles&Smiles.

Онлайн-послуги

Скористайтесь довідковим центром Turkish Airlines для здійснення транзакцій, таких як бронювання та онлайн реєстрація, або для отримання інформації про ці транзакції.

Додаткові послуги

Відвідайте довідковий центр Turkish Airlines, щоб дізнатися про додаткові послуги, такі як додаткове меню, страхування подорожей, вибір місць і електронна віза.

Ознайомитись

Довідковий центр Turkish Airlines пропонує повну інформацію про напрямки, спеціальні пропозиції, зали очікування Turkish Airlines та багато інших послуг.

Зв'яжіться з нами

Можете поставити запитання про наші послуги, заповнивши форму зворотного зв’язку, або звернувшись до довідкового центру Turkish Airlines.

Придбайте квиток безпечно через онлайн-канали
Придбайте квиток на сайті turkishairlines.com або у мобільному додатку Turkish Airlines з особливими перевагами для наших користувачів, і ми завжди будемо поруч, коли вам це потрібно, від етапу бронювання до кінця рейсу.


Огляд

Поточний план польотів
Ми доставимо вас у більш ніж 200 пунктів призначення з дотриманням норм безпеки та гігієни. Відкривайте для себе нові місця, зустрічайтесь з близькими й користуйтесь гнучкими можливостями перельотів, якщо ваші плани на поїздки зміняться!


Огляд