Перейти до основного вмісту

Сімейне членство

Готові отримувати й витрачати милі на одному рахунку всією сім’єю? Завдяки сімейному членству, доступному для наших учасників категорії Classic Plus, Elite і Elite Plus, ваші милі, милі вашого чоловіка (дружини) і милі ваших неодружених дітей віком до 25 років можуть зараховуватися на ваш рахунок як «Сімейні милі».

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Усі милі членів вашої сім’ї, отримані за рейси Turkish Airlines, а також за рейси компаній-членів Star Alliance і партнерів програми, будуть додаватися до рахунків Classic Plus, Elite і Elite Plus. Кожен член сім’ї матиме власний рахунок, але дії членів сім’ї додаватимуться як бонусні милі до рахунків учасників категорії Classic Plus, Elite і Elite Plus. Рейси членів сім’ї додаватимуться до їхнього власного рахунку як «Статусні милі», щоб вони могли підвищити свій рівень участі.

Якщо ви надсилаєте запит на сімейне членство як учасник категорії Classic Plus, Elite або Elite Plus, ви можете надіслати підписаний запит разом із ксерокопіями посвідчень особи членів вашої сім’ї (включно зі свідоцтвом про шлюб) за допомогою нашої форми зворотного зв’язку. Якщо члени вашої сім’ї вже є учасниками програми Miles&Smiles, занотуйте їхні номери учасників і додайте їх до ксерокопій посвідчень особи. В іншому разі потрібно додати їхні заявки на вступ до програми Miles&Smiles. Сімейне членство створюється за бажанням учасника. Під час створення сімейного членства буде відкрито спільний рахунок, і всі учасники такого сімейного членства можуть бачити операції інших членів сім’ї за цим рахунком.

Учасники категорій Classic Plus, Elite і Elite Plus можуть передавати невикористані милі членам сім’ї, і ці милі не впливатимуть на їхній статус.

Член, який відокремився від сімейних миль за власним бажанням або став старше 25 років, буде видалений із сімейного членства системою, і продовжить заробляти милі за допомогою свого індивідуального членства. Милі, які раніше були додані до сімейного членства, жодним чином не будуть переведені на їх власні облікові записи.