Перейти до основного вмісту

Smiling Doctors

Величезна подяка лікарям, які допомагають нам під час польотів.  Учасники програми Smiling Doctors сприяють наданню невідкладної медичної допомоги під час польотів і отримують бонусні милі.

Відомості

Іноді в пасажирів і членів екіпажу можуть виникати проблеми зі здоров’ям під час польоту. У таких випадках першими допомагають бригади, які пройшли навчання з надання першої допомоги, але іноді необхідні навички лікарів, які подорожують разом із нами.

Такі випадки траплялися сотні разів, і хоча, на щастя, це не є звичайним явищем, лікарі надають допомогу в деяких надзвичайно небезпечних для життя ситуаціях. Ми висловлюємо велику подяку лікарям, які протягом багатьох років допомагали нашим пасажирам, і на знак вдячності ми запровадили програму Smiling Doctors.

Завдяки програмі Smiling Doctors екіпаж у надзвичайній ситуації має можливість звернутися безпосередньо до лікарів, які є учасниками програми, а не робити оголошення для усіх пасажирів у салоні літака. Це означає, що медичну допомогу можна надати швидко й ефективно.

Для таких лікарів діє страховий поліс авіакомпанії Turkish Airlines, а тому вони убезпечені від будь-яких потенційних претензій з боку пацієнтів щодо наданого лікування.

Наші літаки обладнано всім переліком медичного обладнання, що вимагається міжнародними правилами цивільної авіації. Крім того, ми надаємо лікарям власні інструкції, щоб ознайомити їх з надзвичайними ситуаціями, які можуть статися під час польоту.

Правила та умови

  • Акцією можуть скористатися тільки учасники програми Miles&Smiles.
  • Заявка на участь в акції подається через обліковий запис учасника Miles&Smiles.
  • Усі, хто бажає долучитися до акції, мають бути кваліфікованими лікарями, докладно та в повному обсязі заповнити анкету й зазначити ступінь і місце здобуття медичної освіти, а також надати інші документи, де вказано їхню спеціалізацію.
  • У рамках акції учасники отримують 5000 миль, які зараховуються на рахунок під час наступного польоту з Turkish Airlines.
  • За умовами кампанії 5000 миль зараховуватимуться тільки один раз.
  • Учасники нашої програми можуть отримати 1000 миль із програмою Smiling Doctors, якщо вони подорожують рейсами Turkish Airlines щонайменше один раз на рік. Подарункові милі зараховуються на ваш рахунок у День медицини 14 березня. Долучатися до цієї кампанії можна щороку.
  • Ім’я та прізвище, зазначені під час реєстрації, мають відповідати імені та прізвищу, зазначеним в обліковому записі учасника програми Miles&Smiles.
  • Лікарям повідомлятимуть про всі медичні випадки, які можуть виникнути під час перебування в літаку, і в цьому разі вони муситимуть надати медичну допомогу.