IN-FLIGHT OFFERINGS

Business Class

Внутрішні рейси

Під час польоту ми пропонуємо найсвіжіші продукти й ексклюзивні страви, які витончено приготовано та подано. Ми пропонуємо свіжі смачні страви такі, як домашні омлети, різноманітні національні турецькі закуски та страви на грилі, зокрема аданський кебаб. Крім того, наш асортимент хліба тепер включає такі варіанти, як хліб на заквасці, піта з кунжутом, лаваш або картопляні рулети з фокаччі. Під час їжі пропонуються гарячі та холодні напої.

resized_ichat_bus_adana_ikram_2023 resized_ichat_bus_levrek_ikram_2023 resized_ichat_bus_ikram_pose_yum_ikram_2023 resized_ichat_bus_ikram_tortilla_2023 resized_ichat_bus_ikram_diger_2023 resized_ichat_bus_ikram_diger2_2023
 
Міжнародні рейси

Страви для харчування пасажирів готуються досвідченими кухарями щодня невеликими партіями з найсвіжіших інгредієнтів та з урахуванням тенденцій здорового харчування, містять більше білків, овочів та фруктів і менше вуглеводів.

Забезпечення пасажирів Business Class харчуванням залежить від часу польоту та тривалості міжнародних рейсів. Страви у меню змінюються щотижня і завжди готуються зі свіжих і високоякісних інгредієнтів. На додаток до гарячого/холодного сніданку та гарячих/холодних страв на деяких рейсах пропонуються закуски.

dis-1 dis-2 dis-3 dis-4

Міжконтинентальні рейси

Business Class

На борту пасажирів зустрічають «вітальним напоєм» і пропонують їм ознайомитися з меню харчування на борту літака.

На міжконтинентальних рейсах пасажири забезпечуються повноцінним харчуванням, а на деяких інших рейсах пропонуються закуски. Наразі у меню бортового харчування передбачено пасту та равіолі домашнього приготування, а також основні страви, такі як різні види шашлику, риба на грилі та місцеві закуски на вибір.

На сніданок пропонуються страви з корисних продуктів, а також три основні страви та десерти, такі як млинці та панкейки.

Після вечері можна вибрати напій з великого асортименту гарячих напоїв або доповнити свою трапезу традиційними турецькими солодощами і кавою. З послугою «Харчування на вимогу» пасажири Business Class можуть замовити їжу в зручний для себе час на міжконтинентальних нічних рейсах з відправленням/прибуттям у Стамбул Додаткову інформацію розміщено на сторінці «Харчування на вимогу». Крім нового меню ми почали пропонувати різноманітні домашні коктейлі (безалкогольні коктейлі) та домашні детокс-напої з корисних для здоров'я інгредієнтів.

Під час рейсу в салоні літака ви зможете поласувати стравами традиційної турецької та інтернаціональної кухні, які ми приготували з місцевих і сезонних продуктів.

kita-1 kita-2 kita-3 kita-4
kita-5 kita-6 kıta-7 kita-8

Economy Class

Внутрішні рейси 

На внутрішніх рейсах пасажирам економкласу подають апетитні гарячі бутерброди з вершковим маслом. Для цих ситних гарячих бутербродів ми використовуємо заправки та начинки, такі як песто, гирит езме (соус по-критськи), курячі котлети, сир фета та інші інгредієнти. Для приготування бутербродів ми використовуємо різноманітні види хліба: від картопляних рулетів на заквасці до кунжутної піти і трабзонського хліба на заквасці. Крім того, ми завжди можемо запропонувати готові бутерброди для пасажирів-вегетаріанців.

resized_ichat_eco_kulbasti_tavuk_ikram_2023 resized_ichat_eco_girit_ikram_2023 resized_ichat_eco_ikram_kasar_2023 resized_ichat_eco_susamli_kasar_ikram_2023 resized_ichat_eco_ikram_beyaz_peynir_2023

Міжнародні й міжконтинентальні рейси

Виготовлені з найякісніших продуктів турецької та міжнародної кухні, страви з наших унікальних меню готуються відповідно до ваших особистих уподобань і ретельно подаються зі свіжими сезонними продуктами під час міжнародних і міжконтинентальних рейсів Economy Class. Меню залежать від тривалості рейсів і часу їх відправлення. Сніданок включає варіанти гарячого/холодного сніданку, як-от яйця, домашні мюслі й альтернативи сиру, а вечеря складається з гарячих/холодних блюд, як-от місцеві закуски, різноманітні види пасти та страви на грилі.

Крім того, пасажири міжнародних рейсів можуть замовити спеціальне харчування відповідно до своїх потреб і уподобань за 24 години до польоту. Меню з урахуванням певних медичних, дієтичних і релігійних вимог готуються за запитом. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку з відомостями щодо надання спеціального харчування.

Під час рейсу в салоні літака ви зможете поласувати стравами традиційної турецької та інтернаціональної кухні, які ми приготували з місцевих і сезонних продуктів.

B737-800.png B737-800.png B737-800.png B737-800.png B737-800.png