Перейти до основного вмісту

Читайте газети та журнали з усього світу на рейсах Turkish Airlines

У програмі PressReader пропонуються тисячі публікацій із різних країн світу мовою за вибором. Отримайте доступ і читайте на своєму пристрої.

ENJOY READING ABOVE THE CLOUDS

Залишайтеся в курсі світових новин під час польоту та отримуйте доступ до нової інформації з якісним контентом. Насолоджуйтеся безкоштовним доступом до всього контенту в програмі PressReader, доступ до якої надається за 24 годин до вильоту і триває 72 години після приземлення. Загалом протягом 96 годин можна завантажувати необмежену кількість контенту на свій мобільний пристрій і почуватися комфортніше, переглядаючи під час подорожей різні міжнародні газети і журнали.

Завантажити програму

Програму PressReader можна безкоштовно завантажити перед поїздкою з App Store або Google Play.

Приєднуйтесь

Доступ до вмісту PressReader надається двома способами. За 24 години до вильоту перейдіть за посиланням, яке ми надішлемо в електронному листі, або введіть дані про рейс на сайті pressreader.turkishairlines.com.

Приємного читання

Серед тисяч назв видань на PressReader ви обов’язково знайдете улюблені та відкриєте для себе нові. Обов’язково завантажте вибране, щоб читати в режимі офлайн і після закінчення періоду доступу.


Ви отримали від нас електронного листа?

Якщо електронний лист не надійшов за 24 години до відправлення, перейдіть на сайт pressreader.turkishairlines.com і введіть відомості про рейс.

Необмежений доступ до зали очікування

Під’єднайтеся до мережі Wi-Fi у приватних залах очікування для пасажирів і отримайте доступ до вмісту PressReader. Після під’єднання до мережі можна завантажити стільки газет і журналів, скільки забажаєте прочитати пізніше. У зазначених залах очікування для програми PressReader надається необмежений доступ: Стамбул (внутрішні та міжнародні термінали аеропорту Стамбула, внутрішні та міжнародні термінали аеропорту Сабіха Гьокчен), Анкара (внутрішній термінал аеропорту Есенбога), Ізмір, Анталія, Бангкок, Москва, Найробі та Вашингтон, округ Колумбія.

PressReader | Поширені запитання

Щоб більше дізнатися про програму PressReader, ознайомтеся з поширеними запитаннями.