Перейти до основного вмісту

Орендуйте автомобіль з Avis або Budget, отримуйте додаткові милі та знижки!

Прокат автомобіля

Скористайтеся привілеями оренди автомобілів Miles&Smiles і відкривайте для себе нові маршрути під час відпочинку. Учасники Miles&Smiles можуть отримати тисячі додаткових миль і знижку 30%, орендувавши автомобіль у Avis або Budget.

Милі, які можна заробити з Avis

Переваги, які ви отримаєте з Budget

Поширені запитання щодо оренди автомобілів

1. Яким є мінімальний вік для оренди автомобіля? Дізнатися більше

Щоб орендувати автомобіль, ви повинні бути старше 21 року і мати посвідчення водія групи B не менше 1 року. Якщо вам більше 19 років і ви маєте посвідчення водія принаймні 1 рік, ви можете орендувати автомобіль використовуючи своє посвідчення групи B, лише придбавши пакет для молодих водіїв.

2. Які документи потрібні для оренди автомобіля? Дізнатися більше

  • Водійські права*
  • Кредитна картка (запитується кредитна картка, на якій написано ім'я, прізвище й номер кредитної картки особи, яка буде орендувати)
  • Посвідчення особи з фотографією для міжнародної оренди (наприклад, паспорт або водійське посвідчення);

3. Як заробити милі на оренді автомобіля? Дізнатися більше

Під час бронювання оренди автомобіля введіть свій номер учасника програми Miles&Smiles у відповідному полі та підтвердьте, що номер правильний. Особа, яка орендує автомобіль, і учасник програми Miles&Smiles повинні бути однією і тією ж особою. Оренда одного або різних автомобілів в послідовні дні в одному і тому ж житловому центрі або в різних місцях розглядається як єдина оренда.

4. Як визначаються тарифи на оренду автомобілів? Дізнатися більше

Ціни визначаються за такими критеріями, як вибрана модель транспортного засобу, тривалість оренди та тип клієнта.

5. Як скоро в моєму обліковому записі відображатимуться милі, зароблені за оренду автомобіля? Дізнатися більше

Милі, отримані за оренду транспортного засобу, будуть зараховані до вашого облікового запису протягом 6 тижнів з дати повернення автомобіля.

6. Where can I collect and return my vehicle? Learn more

With Avis and Budget, you can pick up and drop off your vehicle from a location convenient to you. Avis operates in approximately 5,500 locations in 165 countries and Budget operates in 5,462 locations in 134 countries.

Подорожуйте з комфортом з нашими додатковими послугами!
Покращуйте свою подорож завдяки додатковим послугам, таким як додатковий багаж, вибір місць, підвищення класу салону та страхування подорожей, і заробляйте милі, користуючись вигідними можливостями оренди автомобілів і бронювання готелів.


Додаткові послуги

Познайомтесь із привілейованим світом Miles&Smiles!
Пропонуючи привілеї у всіх аспектах життя, світ Miles&Smiles вітає вас! Приєднавшись до програми Miles&Smiles, ви можете скористатися ексклюзивними кампаніями, заробити милі від своїх витрат і скористатися іншими перевагами.


Детальна інформація