Перейти до основного вмісту

Новини про програму Miles&Smiles

Слідкуйте за наповненням нашої програми та її партнерами, насолоджуючись привілеями у світі Miles&Smiles!

Типи знижок можна вибрати автоматично через наші онлайн-канали. / Червень 2023 р. Дізнатися більше


Ціни зі знижками за певними тарифами для студентів, інвалідів, родичів загиблих і ветеранів, які є учасниками нашої програми Miles&Smiles, тепер можна визначити безпосередньо в мобільній програмі та на вебсайті Turkish Airlines лише для громадян Туреччини без документів.

Учасники нашої програми зможуть легко вибрати «тип знижки» в розділі особистих даних своїх облікових записів.

Для отримання ціни зі знижкою по кожному бронюванню потрібно після ідентифікації своїх особистих даних вибрати тип знижки.

Розміри знижок

  • До 50 % для родичів загиблих, а також ветеранів і їх родичів, що є учасниками програми.
  • 20 % на внутрішні рейси в межах Туреччини, до 25 % на міжнародні рейси для учасників програми з обмеженими можливостями.
  • До 20 % на внутрішні рейси в межах Туреччини та 10 % на міжнародні рейси для студентів.

Придбання додаткового багажу й вибір місць за милі наразі вигідніші. / Травень 2023 р. Дізнатися більше


Значення конвертації миль поновлено для додаткового багажу та вибору місць за милі на внутрішніх рейсах у Туреччині. Тепер милі удвічі цінніші!

Наприклад, щоб на рейсах у межах Туреччини скористатися додатковим багажем на суму 1000 миль або вибрати місце на цю саму суму, потрібно використати тільки 500 миль!

Додатковий багаж і місця за оновленою вартістю миль можна вибрати для квитків на внутрішні рейси, зарезервовані через наш вебсайт, мобільну програму, інформаційно-довідкову службу та відділи продажу.

Окрім бездротового зв’язку під час польоту, до ваших послуг обмін повідомленнями без обмежень! / Квітень 2023 р. Дізнатися більше


Скористайтеся нашою послугою необмеженого обміну повідомленнями під час польотів, ставши учасником програми Miles&Smiles. 

Учасники зі статусом Classic мають безкоштовний необмежений доступ до повідомлень, учасники зі статусом Classic Plus мають безкоштовний доступ до 250 МБ інтернету плюс необмежений обмін повідомленнями, а учасники зі статусами Elite і Elite Plus мають безкоштовний доступ до 400 МБ інтернету плюс необмежений обмін повідомленнями. Пасажири бізнес-класу, які є учасниками програми Miles&Smiles зі статусом Elite або Elite Plus, мають необмежений безкоштовний доступ.

Ви можете залишатися на зв’язку зі світом, використовуючи високошвидкісне бездротове підключення до інтернету, яке ми пропонуємо на наших міжнародних рейсах. Для отримання додаткової інформації натисніть тут.

Тепер отримати статус Classic Plus стало простіше! / Березень 2023 р. Дізнатися більше


Тепер ви можете отримати статус Classic Plus і підтримувати його за кількістю здійснених рейсів. 

Щоб отримати статус Classic Plus, заробіть 25 000 статусних миль або здійсніть 40 рейсів протягом останніх 12 місяців, а для підтримання статусу Classic Plus заробіть 17 000 статусних миль чи здійсніть 30 рейсів за перший рік або заробіть 35 000 статусних миль чи здійсніть 60 рейсів за 2 роки. 

Ви можете зареєструватися на стійці реєстрації в бізнес-класі й отримати доступ до пасажирського залу очікування CIP для рейсів у Туреччині та мати додаткову норму перевезення багажу 10 кг для всіх рейсів зі статусом Classic Plus, що дорівнює картці Star Alliance Silver. 

Літайте частіше й насолоджуйтеся привілеями!