Перейти до основного вмісту

Представляємо Стамбул


Стамбул це місто з історією римлян, візантійців та османів, місто гармонійно поєднує ці історії з життям сучасного світу, як жодне інше місце на планеті. Це місце де захід зустрічається зі сходом, географічно та культурно. Стамбул поверне вас у часи османської та візантійської епох, продемонструвавши неймовірні історичні споруди тих часів, як от музей Святої Софії (Hagia Sofia), палац Топкапі (Topkapı Palace), приголомшливі особняки на березі Босфору та мікрорайони навколо Золотого Рогу (Golden Horn). Галата, Бейоглу, Оскюдар та Кадикьой — лише деякі з найбільш яскравих районів міста, які пропонують відвідувачам розваги, історію та аромати, які роблять Стамбул унікальною перлиною, якою він насамперед і є.

Стамбул відомий своїми:


Culinary Wellness History and Art Romantic Entertainment and Shopping Swimming Seaside Urban

Коротка інформація

МІСТА ПОБЛИЗУ
Kocaeli (115 km)
Tekirdağ (180 km)
Sakarya (154 km)
ВАЛЮТА
Turkish Lira (TRY)

КОД КРАЇНИ
+90

ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ
C, E, F

ЧАСОВИЙ ПОЯС
GMT +2

В СЕРЕДНЬОМУ ЦІНА КАВИ
€1.97

В СЕРЕДНЬОМУ ЦІНА СТРАВИ (2 ЛЮДИНИ)
€20.18

Середня температура

Інформація про аеропорти Стамбула

Завантажити PDF-довідник аеропорту

ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ

A. Аеропорт Стамбул
Аеропорт Стамбул розташований в європейській частині міста, між районом Таякадін на узбережжі Чорного моря, та селами Акпінар. Від знаходиться в 35 км від центру міста. Автобуси Havaist курсують до багатьох центральних, відомих місць, таких як Таксім, Бешикташ, Єнікапі, Бахчешехір і Козятата. Щоб дізнатись розклад автобусів, завітайте на офіційну сторінку Havaist. Також ви можете дістатися центру міста з аеропорту автобусами İETT. Щоб дізнатись більше, завітайте на офіційну сторінку İETT.

B. Міжнародний аеропорт Сабіха Гьокчен  

Аеропорт Стамбула Сабіха Гьокчен знаходиться в 46 км від центру міста Султанахмет, тим не менш автобуси Havataş, метро та трамваї завжди до ваших послуг. На автобусі Havataş поїздка коштуватиме 9 TRY з аеропорту Сабіха Гьокчен з Кадікої та 14 TRY з Таксім. До Кабаташа можна дістатися через Таксім, для цього треба буде скористатися фунікулером Кабатас, який коштуватиме 2,40 TRY. Знадобиться близько 2,5 годин, щоб дістатися аеропорту Сабіха Гьокчен із Султанахмета . З Кабатас можна також виїхати трамваєм, він коштуватиме 1,45 TRY.

Середній час добирання від аеропорту: A: 120 хв. | B: 150 хв.

Відстань від аеропорту: A: 35 км | B: 46 км

ТАКСІ:

A. Аеропорт Стамбул  
Дістатися центру міста з аеропорту Стамбул можна на таксі, подорож триватиме близько 30 хвилин та коштуватиме 100-110 TRY. Таксі знаходяться перед міжнародними та внутрішніми терміналами.

B. Міжнародний аеропорт Сабіха Гьокчен   

Служба таксі працює цілодобово, тож ви завжди зможете дістатися центру Султанахмет з аеропорту Сабіга Гьокчен. Подорож триматиме близько години та коштуватиме 100 TRY.

Середня ціна за таксі: A: 100-110 TRY | B: 100 TRY

ПРОКАТ АВТО:

Учасники програми Miles&Smiles можуть заробляти до 100 миль на день, до 1000 миль загалом. Крім того, бронюючи автомобіль на 1-2 дні на нашому офіційному веб-сайті, ви можете заробити додаткові 250 миль, або 500 миль за оренду на 3 дні та більше.

Середня ціна оренди автомобіля: N/A

Enterprise National Alamo


Показати варіанти автомобілів

Earn 5 Miles for EUR 1 at our accommodations

Turkish Airlines Hotel Booking

Thanks to our partnership with Booking.com, you can earn 5 Miles for EUR 1, which you can spend anywhere from friendly family lodgings, 5-star hotels, hostels to villas.

Select hotel

Frequently Asked Questions About Istanbul Flights

What is the arrival airport when travelling to Istanbul? Learn more

Flights to Istanbul are organized to Istanbul International Airport, the main airport of the city, and Istanbul Sabiha Gokcen International Airport, which also serves many passengers.

How many hours do the flights to Istanbul take? Learn more

-Adana- İstanbul takes 1 hour and 20 minutes.

-Ankara- İstanbul takes 1 hour and 10 minutes.

-Antalya- İstanbul takes 1 hour and 30 minutes.

-Gaziantep- İstanbul takes 1 hour and 40 minutes.

-İzmir- İstanbul takes 1 hour and 10 minutes.

-Trabzon- İstanbul takes 1 hour and 40 minutes.

How to buy an Istanbul plane ticket at the best price? Learn more

We recommend that you choose the autumn and winter months, apart from special holidays, to get a plane ticket to Istanbul with the best prices. Moreover, you can buy your Istanbul flight ticket in a much better way by following the domestic flight ticket campaigns offered by Turkish Airlines.


Саме час відкрити Стамбул