Перейти до основного вмісту

Користуйтеся привілеями для рейсів завдяки милям

У привілейованому світі Miles&Smiles милі можна витрачати на оформлення бонусних квитків. Відчуйте себе частиною цього світу, досліджуючи нові місця з бонусними квитками, доступними на рейсах Turkish Airlines і авіакомпаній-партнерів. Крім того, ви можете робити польоти комфортнішими, використовуючи свої милі для підвищення категорії обслуговування.

Преміальні квитки компанії Turkish Airlines
Витрачайте милі на бонусні квитки Turkish Airlines і забронюйте собі місце в привілейованому світі повітряних подорожей. Скористайтеся найбільшою у світі мережею маршрутів і дізнайтеся про нові відкриття, пригоди та знахідки завдяки Miles&Smiles.


Дізнайтеся більше

Підвищення класу обслуговування Turkish Airlines
Милями можна скористатися для підвищення класу обслуговування на рейсах Turkish Airlines. Підвищте клас салону, скористайтеся перевагами додаткової норми перевезення багажу, розважальних систем, що працюють під час польоту, вибору місць і насолодіться неперевершеними делікатесами.


Дізнайтеся більше

Бонусні квитки від авіакомпаній-партнерів
За допомогою миль можна отримати бонусні квитки на рейси авіакомпаній-партнерів. Користуйтеся привілеями учасника програми Miles&Smiles, розширюючи географію своїх подорожей різними континентами із Star Alliance та іншими авіакомпаніями-партнерами.


Дізнайтеся більше

Бонусне підвищення класу обслуговування Star Alliance
Ви можете скористатися милями, щоб підвищити клас обслуговування Star Alliance. Підвищення класу обслуговування Star Alliance забезпечує привілеї під час польоту, як-от підвищення класу салону, додаткова норма перевезення багажу, додатковий простір між сидіннями й послуги зали очікування.


Дізнайтеся більше
Докладні відомості про використання миль наведено на сторінці бонусів.

See the Miles&Smiles Business Upgrade page for more detailed information.