Перейти до основного вмісту

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ОНЛАЙН КАНАЛІВ

Загальні відомості

Ім'я пасажира та прізвище надається в процесі бронювання або продажу квитків та не може бути змінено пізніше.

Час польоту, включаючи час відправлення і прибуття , що відображаються на Інтернет каналі, розраховано за місцевим часом.

Тип літака або час відправлення за розкладом на рейс може змінитися з технічних причин.

Turkish Airlines не несе відповідальності в разі проблем, що виникають у зв'язку з технічними труднощами або введенням неправильних даних контактної інформації.

Бронювання / продаж квитків через Інтернет канали Дізнайтеся більше

Рейси, на які можна придбати/забронювати квитки через Інтернетканали:

 • Авіаквитки Turkish Airlines 
 • Рейси, що виконуються AnadoluJet 
 • Спільні рейси (рейси, що виконуються авіакомпаніями, з якими Turkish Airlines має угоду код-шер)

Увага У рейсах у декілька міст можна вибрати максимум 6 етапів подорожі. При подорожуванні з пересадками, зауважте, що час між одним рейсом, які прибуває і наступним, який відлітає повинен бути не менше 30 хвилин для внутрішніх рейсів і 90 хвилин для міжнародних рейсів.

Діапазони дат для бронювання:
 • Бронювання як внутрішніх, так і міжнародних рейсів може бути за 355 днів до польоту.
 • Можливість бронювання поза діапазону, зазначеного вище, може бути доступна на деяких маршрутах.
Діапазони дат для продажу квитків 1:
 • Внутрішні: Не менше 1 години й не більше 355 днів до відправлення
 • Міжнародні: Не менше 2 годин і не більше 355 днів до відправлення
  1Для спільних рейсів і деяких рейсів Turkish Airlines діапазон дат, існуючі взаємні угоди або доступні способи оплати можуть бути змінені.
Ціна квитка, пов'язана з будь-якими платіжними транзакціями за межами Інтернетканалів (сайти / мобільні Додатки) може варіюватися в залежності від дати сплати за послуги , що застосовується по різних каналах збуту.
Зміни в тарифах класу або обміну в процесі бронювання може призвести до змін у вартості квитка. 
Всі застереження , зроблені з використанням Інтернетканалів (веб-сайти / мобільні додатки) і інші канали продажів управляються автоматично з допомогою нашої системи. У правилах бронювання визначено, що в разі повторення будь-якого бронювання дійсним було тільки одне з них. Крім цього, додаткові витрати, дата або варіанти поїздки буде скасовано без додаткового повідомлення. Слідкуйте, щоб не зробити одне й теж замовлення двічі
Наша мережа:
З Turkish Airlines, ви можете відвідати більш ніж 280 пунктів призначення на 5 континентах. Натисніть , щоб побачити останню дату льотної карти.

Обмеження кількості пасажирів для резервування / квитків через Інтернетканали ¹:

Онлайн обмеження каналів на пасажирські рейси для резервування/продажу квитків
За винятком дітей (дорослих і дітей) З малими дітьми
Внутрішні рейси 7 +2 (9 всього)
Міжнародні рейси 9 +2 (11 всього)
¹Резервування для 10 пасажирів або більше буде прийматися в якості групових замовлень. Групові резервації не можуть бути зроблені через онлайнканали. Для групового бронювання, будь ласка , відвідайте найближчий офіс продажу Turkish Airlines.

²Кількість дитячих пасажирів не може перевищувати кількість дорослих пасажирів, які подорожують з ними в межах однієї резервації. Якщо кількість дитячих пасажирів перевищує цю кількість, нове резервування повинне бути зроблено

Вікові обмеження:
Обмеження за віком станом на перший день польотуОбмеження за віком станом на останню дату польоту
Немовля7 днів і більше2 роки і більше
Дитина-12 років і більше
Дорослий-12 років і старше
Немовлята, менше ніж за 48 годин з моменту народження не мають право користуватися авіалініями. Для немовлят віком не більше тижня повинен бути представлений медичний висновок, що вказує на відсутність ризиків для здоров’я, пов’язаних з польотом.
 • Немовлята не можуть подорожувати поодинці. Діти повинні супроводжуватися 1 дорослим або й неповнолітньою особою. Якщо 2 дорослих та 1 дитина подорожують разом, дитина пасажир буде зареєстрований на місце першого дорослого, з переліку в резервації, а також правила відбору сидінь будуть застосовуватися відповідно. 
 • Дітей віком від 2 до 6 років необхідно супроводжувати. 
 • Діти у віці від 7 до 11 років можуть подорожувати поодинці з відповідним типом квитка, але не можуть придбати його онлайн. 

Квитки зі знижкою:

Різні знижки можуть бути застосовані до квитків , куплених через Інтернетканали. Будь ласка , натисніть для отримання додаткової інформації про квитки зі знижкою (знижки пенсіонерам, молодим людям, студентам, дітям, військовим), правил та інших деталей.

Вибір місця:
Тип рейсуСалонДата
Внутрішні рейсиBusiness Class100 днів до вильоту
Міжнародні рейсиУсі класи100 днів до вильоту ¹
Рейси код-шер--
¹ Вибір місця можна зробити за 7 днів до фактичного рейсу, при подорожуванні до США чи кріїн Далекого Сходу.

Винятки:

Рейси до Батумі: Якщо країною вильоту або прильоту є Туреччина, бронювання рейсів можна здійснювати лише через онлайн--канали. Міжнародні рейси не можуть виконуватися з цього місця відправлення. Якщо ви подорожуєте до пункту призначення, який знаходиться поза межами Туреччини, або з нього, виберіть Батумі як місто вашого відправлення або прибуття. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка , зв'яжіться з нашим колл-центром або відвідайте один з наших офісів продажів. 

Увага

Рейси до Кіпру: Неповнолітні пасажири (молодше 18 років), які подорожують на Кіпр, повинні представити форму згоди, підписану їхніми батьками, у якій зазначено, що неповнолітня особа має дозвіл покинути країну. Якщо неповнолітній подорожує з матір'ю або батьком потрібна письмова згода, підписана іншим батьком, та нотаріально посвідчена протягом останніх шести місяців із зазначенням того, неповнолітньому дозволено покинути країну. Час очікування для Stopover буде НЕ меншим ніж 1 година. 

Рейси з пересадками в різних аеропортах: На деяких із наших рейсів з пересадками пасажири повинні переміститися в інший аеропорт у тому ж місті. Наприклад, деякі рейси Лондон-Тегеран, із пересадкою в Стамбулі можуть вимагати висалки в Стамбулі Сабіха, потім трансфер в аеропорт Стамбула перед посадкою на стикувальний рейс. Пасажири повинні підтвердити, що вони зрозуміли це, і вже вони будуть нести відповідальність за трансфер і переміщення багажу в аеропорту, з якого стикувальний рейс повинен здійснитися.

Реєстрація Дізнатися більше

Пасажири можуть перевірити в Інтернеті та вибрати своє місце через канали онлайн за 24 години до вильоту. Ця послуга дійсна за 90 хвилин до вильоту.

Пасажири можуть самостійно перевірити за 12 годині до вильоту. Ця послуга надається за 45 хвилин до вильоту для внутрішніх рейсів і 60 хвилин до вильоту міжнародних рейсів. Для міжнародних рейсів, пасажири повинні бути в аеропорту за три (3) години до запланованого часу вильоту рейсу в.


Багаж і посадковий талон:

Для міжнародних рейсів, час на всі реєстраційні процедури після прибуття і обробки багажу не повинен перевищувати 60 хвилин від запланованого часу прильоту. Для внутрішніх рейсів, пасажири повинні бути в аеропорту, щонайменше за три (3) години до запланованого відльоту, всі процедури реєстрації в готелі і обробки багажу повинні бути завершені принаймні за 45 хвилин до запланованого відльоту.

Якщо багаж перевищує зазначені вам виділений ліміт, будь ласка, враховуйте час, який буде потрібний, щоб сплатити всі збори щодо додаткового багажу при плануванні поїздки в аеропорт. Реєстрацію буде скасована, якщо ви не отримаєте свій посадковий талон вчасно, або ж, запізнитеся на посадку. У разі надлишкового багажу, пасажири повинні враховувати час, потрібний на його реєстрацію. Turkish Airlines не несе відповідальності за ймовірні запізнення пасажирів.

Пасажири, які не зареєструються біля посадкових воріт перед посадкою, навіть за наявності надрукованого посадкового талону через Інтернет, не будуть прийняті на борт.


Багаж і безпека:

Будь ласка, підготуйте свій багаж самостійно або перегляньте те, як треба його підготувати. Забороняється перевозити речі сторонніх осіб. Також зверніть увагу, що всі ящики та пакети, повинні бути закриті.

У разі порушення одного з наведених пунктів, ваш багажу не буде прийнято на борту рейсу;

• ваш багаж може заподіяти шкоду повітряному судну, пасажирам або іншим вантажів.

• ваш багаж не упакований належним чином, що полегшує впорядковане й безпечне транспортування.

• ваш багаж містить елементи, які заборонено ввозити хоча б в одну з країн призначення або перельоту.

• багаж має розміри, що перевищують допустимі.

• частина багажу перевищує 32 кг.

• багаж містить заборонені небезпечні речовини.
Особливі вимоги:

Через причини оперативного характеру спеціальні запити щодо надання допомоги (наприклад, допомоги пасажирам в інвалідних візках) необхідно зареєструвати щонайменше за 48 годин до польоту. Запити щодо замовлення спеціального харчування на борту слід надіслати щонайменше за 24 години до польоту. Будь ласка , натисніть для отримання додаткової інформації.


Місця:

У той час як Turkish Airlines буде намагатися задовільнити всі запити на резервацію місць, вона не може гарантувати будь-яке конкретне місце, навіть якщо Ваше замовлення підтверджено і ви перевірили це через онлайн сервіс, Turkish Airlines має право змінити номер місця якому ви віддали перевагу при реєстрації в зв'язку з експлуатаційними вимогами, які можуть статися.

 
Вихід на посадку: 

Вихід на посадку завершує свою роботу не пізніше, ніж за 20 хвилин до часу вильоту, це робиться для того, щоб забезпечити актуальність даних розкладу. Звертаємо увагу, що час для того, щоб дістатися вихіду на посадку може сягати 25 хвилин. 


Станції з особливими правилами безпеки: 

Пасажири, які подорожують на станції, які потребують спеціальної інформації про безпеку повинні прибути в аеропорт раніше, бо вони повинні пройти через спеціальний контроль безпеки, який забезпечується відповідними органами. Онлайн посадковий талон може бути роздрукований пасажирами, які заповнили спеціальну форму в Інтернет. 

Для того, щоб мати можливість заповнити форму будь ласка, майте паспорт або проїзні документи з собою й натисніть на кнопку Спеціальна інформація. Тільки онлайн-реєстрація може бути завершено без заповнення форми, при цьому посадковий талон не може бути надрукований. 

Час, проведений в аеропорту може бути скорочено шляхом заповнення форми спеціального захисту і печаток посадкового талона в мережі Інтернет.


Проїзні документи: 

Переконайтеся, що ви маєте всю відповідну документацію щодо подорожі: квитки / паспорт і т.п. до поїздки в аеропорт.

Всі пасажири повинні показати дійсне посвідчення особи з фотографією (посвідчення особи, водійські права або паспорт для внутрішніх рейсів; паспорт для міжнародних рейсів) в квитку аеропорту і контрольно-пропускні пункти.


Перепродаж:

Польоти можна забронювати декілька разів. Цілком можливо, що місця на потрібний вам рейс не буде. Зверніть увагу, що якщо онлайн-реєстрація не працює, ви повинні слідувати процедурі, наведеній в аеропорт вильоту.

Для пасажирів з підтвердженим квитком і бронюванням, додаткова інформація про забороненy система компенсації посадки буде передано на стійках реєстрації.


Затримки: 

Форма онлайн реєстрації Turkish Airlines не інформує щодо затримок або скасувань рейсів. Таку інформацію слід перевірити у вашому місцевому офісі Turkish Airlines перед вильотом. Навіть у разі затримки рейсу, ви повинні бути в аеропорту в зазначений час.


Скасування реєстрації онлайн:

Пасажири, з квитками придбаними через Інтернет, повинні зв'язатися з колл-центром за телефоном 444 0 849. Натисніть 4-2-1 для скасування реєстрації онлайн.

Після процедури онлайн-реєстрації, попередній посадковий талон, який був надрукований більше не діє. У цьому випадку, щоб запобігти небажаних ситуацій під час посадки, будь ласка, повторно перевірте й роздрукуйте посадковий талон.


Послідовність польотного купона: 

Польотні купони приймаються тільки в послідовності з відповідним квитком перевізником. 

Квиток не може бути дійсним і перевізник не може прийняти квиток пасажира, якщо перший польотний купон для міжнародних перевезень не був використаний і пасажир починає свою подорож з будь-якої іншої зупинки.

Скасування, повернення коштів і зміни Дізнайтеся більше

Скасування, повернення коштів і зміни квитків, які здійснюються не через онлайн-канали.

 • Квитки, у яких були виконано перший етап поїздки.
 • Квитки, оформлені через інші канали, такі як наші відділення продажу квитків, інформаційно-довідкові служби або агенти.
 • Квитки придбані через EFT або інтернет-банкінг.
 • Зміни бонусних квитків.
 • Рейси в декілька міст.

У тих випадках, коли скасування квитків або повернення коштів не здійснюється через онлайн-канали, зв’яжіться з нашою інформаційно-довідковою службою або відвідайте відділення Turkish Airlines, щоб скасувати, зробити запит на повернення коштів або заміну квитка.

Будь-які повернення квитків будуть здійснюватися відповідно до методу оплати, використовуваного при купівлі квитка.

Усі відрахування, податки або різниці в цінах, збори за послуги продажу квитків та інше будуть розраховуватися автоматично під час скасування, зміни або запиту повернення коштів.

Збір за послуги продажу квитків повертається тільки в разі скасування квитків через причини, пов’язані з порушеннями порядку здійснення рейсів (зміна рейсу, скасування рейсу й надзвичайні обставини). Збір за послуги продажу квитків не повертається в разі скасування квитків за запитами пасажирів за відсутності порушень порядку здійснення рейсів.

Повернення грошей, придбаних за допомогою iDEAL і Klarna Онлайн банк трансфер, будуть оброблені протягом приблизно 5 днів.

Період повернення для інших способів оплати буде залежати від існуючих угод з відповідними установами.

У разі переоформлення квитка ви маєте сплатити можливу різницю в цінах на новий і початковий квитки разом із зазначеним збором за переоформлення.

Ваші запити на скасування, повернення коштів і зміни квитків будуть застосовуватися до всіх пасажирів, зазначених у розділі вашого бронювання. Окремі операції не можуть бути виконані для індивідуального пасажира при бронюванні.

Підтвердження скасування, повернення коштів і зміни квитків, зроблені через онлайн-канали, будуть надіслані електронною поштою.

Додавання пасажирів, які подорожують разом Дізнатися більше

Для того, щоб простіше додавати бажаючих до програми Miles & Smiles, інформація про сім'ю, друзів або будь-яку іншу людину, може бути збережена у профайлі Miles & Smiles. Ця збережена інформація може бути використана при резервації та продажу квитків. Учасники Miles & Smiles несуть відповідальність за забезпечення того, щоб вся інформація, яка вводиться була правильною. До 10 пасажирів можуть бути зареєстровані в одному обліковому записі Miles & Smiles.

Плата за послуги з продажу квитків Дізнатися більше

Плата за послуги буде збиратися через онлайн канали. Це плата за послуги може змінюватися в залежності від міста вильоту, часу польоту і класу. Turkish Airlines залишає за собою право вносити зміни в свою політику сплати квитків і зборів. Будь ласка , натисніть для отримання більш докладної інформації про вартість послуг продажу квитків.

Платіж Дізнатися більше

Варіанти оплати:

 • Кредитна чи дебетова картка (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro , American Express, JCB, UATP, Diners Club, Discover, Troy, MIR, Carte Bleue Visa, CartaSi, Postepay, Bancontact)
 • BKM Express
 • Apple Pay
 • Google Pay
 • Klarna
 • iDEAL
 • UnionPay
 • Alipay
 • Shetab
 • EFT
 • Cash&Miles
 • Картка Miles & Smiles²
 • Інтернет-банкінг
 • Прискорена реєстрація при відбутті
 • Сплата ваучером
 • Подарункова картка
 • Гаманець TK

¹Щоб здійснювати платежі картками Electron або Maestro, Ваш банк повинен дати дозвіл для проведеня онлайн транзакцій.

²При проведені платежів за допомогою карток Miles&Smiles credit діють умови використання відповідних карток (MasterCard, Amex).

Через те, що офіс компанії Turkish Airlines розташовано в Туреччині, вашим банком можуть бути стягнуті додаткові збори за будь-які покупки квитків онлайн з використанням кредитної картки, виданої не турецьким банком. 

 • Лише учасники програми Miles&Smiles можуть створювати та використовувати гаманці TK.
 • Оплата через гаманець TK дійсна лише для квитків і додаткових послуг, придбаних через вебсайт або мобільний застосунок Turkish Airlines.
 • Гаманець TK можна створити в одній із чотирьох валют: TRY, EUR, USD, GBP.
 • Оплата через гаманець TK можлива лише для рейсів авіакомпаній Turkish Airlines і AJet. Цей спосіб оплати не можна використовувати для спільних рейсів та/або для рейсів інших авіакомпаній.
 • Кошти TK не можна вивести у вигляді готівки, перерахувати як відшкодування на кредитну картку або переказати іншому учаснику програми Miles&Smiles.
 • Гаманець TK не можна використовувати для оплати наведних нижче послуг, і в цих випадках функція «Сплатити за допомогою гаманця TK» не відображатиметься:
  • Фіксування вартості
  • Внесення змін до квитків
  • Придбання подарункової картки
  • Транзакції з милями програми Miles&Smiles
  • Оформлення бонусного квитка
  • Оформлення бонусного квитка Star
  • Транзакції з оформлення квитків, які здійснюються у валютах, відмінних від TRY, EUR, USD, GBP.
 • Термін дії коштів TK становить два роки з моменту зарахування на рахунок. Кошти TK, які не будуть використані протягом цього періоду, втрачають свою чинність. Стосовно коштів ТК, які більше не є дійсними, не прийматимуться жодні претензії.

Для отримання додаткової інформації відвідайте вебсторінку https://www.turkishairlines.com/en-int/tk-wallet/tk-wallet-terms-and-conditions/index.html

Apple Pay: Завдяки сервісу Apple Pay ви можете безпечно й швидко сплачувати послуги з пристроїв Apple за допомогою карток, збережених у вашому гаманці Apple Wallet, використовуючи такі методи біометричної перевірки, як розпізнавання обличчя (Face ID) або відбитка пальця (Touch ID). Ви можете вибрати Apple Pay як спосіб оплати, якщо на сторінці оплати зазначено, що сервіс працює з країною, до якої прив'язано ваш ідентифікатор Apple ID, а також підтримує картку й валюту, у якій ви хочете здійснити оплату. Якщо у вас немає збережених даних картки, ви можете здійснити транзакцію, зареєструвавши її під час оплати, або здійснити платіж після реєстрації в додатку Apple Wallet. Інформацію про країну/банк, які підтримують сервіс Apple Pay, див. на сторінці https://www.apple.com/apple-pay/.

Google Pay: Картки, збережені в обліковому записі Google Pay, дають змогу швидко й безпечно платити за допомогою біометричних методів підтвердження, як-от розпізнавання обличчя (Face ID) або відбитку пальця (Touch ID). Вибравши Google Pay при оформленні замовлення, ви можете переглянути збережені картки або додати нові, увійшовши в обліковий запис Gmail. Якщо ви використовуєте браузер, відмінний від Chrome (Safari, Firefox, Edge), для здійснення платежу потрібно в налаштуваннях браузера надати дозвіл на автоматичне відображення спливаючих вікон на екрані. Інакше ви не зможете здійснити платіж. Ви можете знайти інформацію про країни, які дозволяють використовувати Google Pay, тут, а детальну інформацію про Google Pay можна знайти на сторінці https://pay.google.com/about/.

PayPal: PayPal – це система онлай-платежів, яка дозволяє здійснювати швидкі й безпечні платежі за допомогою попередньо зареєстрованих дебетових і кредитних карток у вашому обліковому записі PayPal. Якщо ви виберете варіант оплати PayPal, коли перейдете на сторінку «Оплата» в процесі придбання квитка, вас буде направлено на вебсайт PayPal для завершення платежу. Після успішного завершення транзакції ви можете повернутися на сторінку компанії Turkish Airlines, щоб переглянути детальну інформацію стосовно квитка.
Ви можете більш докладно ознайомитися із сервісом PayPal на сторінці https://www.paypal.com/vc/webapps/mpp/shop/faqsitesi
 

Klarna: Klarna — це онлайнова платіжна система, яка має спрощувати процедуру проведення платежів. Ви можете купити квитки Klarna й оплатити їх пізніше. На сторінці оплати, при натисканні на кнопку «Показати параметри Klarna», вам буде запропоновано «Pay now» (Оплатити), «Pay later» (Сплатити пізніше) і «Slice it» (Розділити платіж). Крім того, Klarna може запитати додаткову інформацію, якщо це необхідно. Після того, як ви придбаєте білети з Klarna, ви переведете гроші на разунок Klarna. Klarna доступна для наших пасажирів в Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Німеччини та Великобританії.

Банківський онлайн-переказ Klarna Онлайн-система банківських переказів Klarna — це платіжна онлайн-система, яка дає змогу швидко та надійно здійснити платежі з вашого банківського рахунку. Банківські онлайн - перекази Klarna підтримуються багатьма банками по всій Європі. Відвідайте сторінку https://www.klarna.com/sofort/ для отримання більш докладної інформації. Якщо ви обрали оплату за допомогою банківського онлайн-переказу Klarna під час оплати замовлення, вас буде спрямовано до відповідного сайту. Після успішної оплати вас будете спрямовано назад на сайт компанії Turkish Airlines, і ви зможете побачити інформацію щодо вашого квитка. 

Пасажир відповідальний за повну та вчасну оплату квитка Turkish Airlines. Квитки Turkish Airlines, які не будуть сплачені на протязі 7 днів, будуть скасовані автоматично. Turkish Airlines не несе відповідальності за будь-які помилки в оплаті або прострочені платежі, що надходять від пасажира або банку пасажира. У разі виникнення спорів, саме записи Turkish Airlines повинні враховуватись як аргументи.

iDEAL: iDEAL — це онлайнова платіжна система, яка допомагає швидко й надійно виконати платежі з вашого банківського рахунку. Для того, щоб використовувати спосіб оплати з iDEAL, необхідно мати банківський рахунку в одному з банків ABN Amro, ASN Bank, Bunq, ING, Knab, Rabobank, SNS Bank, SNS Regio Bank, Triodos, Moneyou, Handelsbanken або Van Lanschot. Відвідайте www.ideal.nl для більш докладної інформації. Якщо ви обрали оплату з допомогою IDEAL в касі, ви будете перенаправлені на сайт вашого банку. Після успішної оплати, вас будете перенаправлено назад на сайт Turkish Airlines і буде показана вказана вами інформація.

Заповніть дані в системі створення платежів вашого банку й не закривайте вікно, поки вас не буде перенаправлено назад на сайт Turkish Airlines. Якщо ваш платіж був здійснений успішно, але з отриманням квитка сталися проблеми, будь ласка , зв'яжіться з нашим колл-центром для повернення грошей.

Гаманці TK

Картка Shetab: Shetab — це онлайнова платіжна карта, яка підтримується іранськими банками. На наших рейсах з Ірану, ви можете здійснювати платежі швидко і безпечно з Shetab Card, вибравши свій обмінний курс в якості IRR. Ви можете знайти більш детальну інформацію про способи оплати карткою Shetab тут: https://www.shaparak.ir. Якщо ви вирішили здійснити оплату на сторінці Shetab, вас будете спрямовано до сайту Samanbank. Після того, як ваш платіж був успішно оброблений, вас будете перенаправлено на сайт Turkish Airlines, де ви зможете переглянути деталі квитка.

KNET: Knet є локальною платіжною картковою системою, підтримуваною кувейтськими банками, яка дає змогу клієнтам здійснювати платежі без необхідності повністю розкривати їхню персональну інформацію. Ви можете здійснювати платежі швидко на KNET шляхом вибору обмінного курсу KWD. Якщо ви вирішили здійснити оплату на сторінці оплати з KNET, ви будете перенаправлені на сайт KNET для того, щоб завершити процес оплати. Після того, як ваш платіж був успішно оброблений, вас будете перенаправлено на сайт Turkish Airlines, де ви зможете переглянути деталі квитка.

Alipay: Alipay це платіжна система, яка надає можливість зареєструвати свої картки й виконати платіж швидко та надійно. Ви можете отримати більш детальну інформацію про Alipay на сайті https://intl.alipay.com. Якщо ви бажаєте обрати Alipay, вас буде направлено на веб-сайт Alipay, щоб завершити платіж. Після того, як ваш платіж успішно проведено, ви будете перенаправлені на сайт Turkish Airlines, і ви зможете побачити деталі квитка.

Подарункова картка: Подарункова картка компанії Turkish Airlines продається лише на вебсайті компанії Turkish Airlines і в мобільному додатку. Термін дії подарункової картки компанії Turkish Airlines становить два роки з моменту придбання. Залишок, який не буде використано протягом цього періоду, не підлягає поверненню, і жодні права не можуть бути заявлені щодо такого залишку коштів. Подарункова картка компанії Turkish Airlines не є кредитною або дебетовою. Вона діє лише для продуктів і послуг, визначених компанією Turkish Airlines. Подарункова картка компанії Turkish Airlines не є персональною. Її також можна використовувати від імені будь-якої іншої особи за вашим бажанням. Коли баланс подарункової картки компанії Turkish Airlines вичерпано, її неможливо поповнити. Для подарункової картки компанії Turkish Airlines немає щомісячної або щорічної плати за обслуговування.

EFT: При здійсненні розрахунків за допомогою EFT загальна сума за квиток повинна потрапити на рахунок компанії Turkish Airlines. Під час здійснення транзакції за допомогою EFT слід використовувати EFT-код, який відображається на сторінці «Оформити замовлення» / «Підтвердження», а «Тurkish Airlines» повинні бути вказані як одержувач.

Платежі EFT можна здійснювати через будь-який банк в Туреччині.

Cash&Miles: Ви можете скористатися нашим способом оплати Cash&Miles, який є додатковим привілеєм, що забезпечує канал для одночасного використання та отримання миль за квитки, придбані через ваш обліковий запис на нашому вебсайті чи у мобільному додатку.

 • На квитки, оплачені способом Cash&Miles, поширюються стандартні правила тарифу.
 • За допомогою Cash&Miles можна оплатити квитки на регулярні внутрішні та міжнародні рейси.
 • Опція оплати Cash&Miles доступна лише для квитків, придбаних через вебсайт компанії Turkish Airlines і наш мобільний додаток.
 • Сплату за допомогою Cash&Miles не можна використовувати на спільних рейсах, рейсах компанії Anadolujet а також на рейсах авіакомпаній партнерів.
 • Учасникам нараховуються милі відповідно до правил і умов придбання квитків. (Наприклад 600 миль буде нараховано за оплачений квиток класу «B» на рейс СТАМБУЛ–АНКАРА, таку ж кількість буде списано, якщо оплата здійснюється за допомогою Cash&Miles.)
 • Варіанти використання миль залежать від тарифу й коефіцієнтів конвертації миль у кошти.
 • За винятком податків та зборів, до 50% вартості квитка можна оплатити за допомогою опції Cash&Miles.
 • За допомогою Cash&Miles не можна сплатити різницю в зборах, що виникає у випадку зміни квитка.
 • Спосіб оплати Cash&Miles можна застосовувати лише для онлайн-замовлення квитків. Його не можна використовувати для придбання додаткових послуг або прав на бронювання.

Замість оплати через EFT пасажири, які мають рахунки в İş Bankası, можуть вибрати варіант оплати через Інтернет-банкінг та здійснити платіж через Інтернет-сервіс İş Bankası.

Якщо варіант оплати EFT недоступна, оплата бронювання не може бути зроблена за допомогою електронних платежів.

EFT не може бути використана в платежах Pay and Fly.

Інтернет-банкінг: Ви можете завершити процеси оплати й оформлення квитків, заброньованих через інтернет-сервіси, скориставшись онлайновими банківськими системами, з якими Turkish Airlines має діючі угоди (Türkiye İş Bankası). Просто введіть код бронювання (PNR) та будь-яке прізвище пасажира, записане під бронюванням, у відповідні поля в системі Інтернет-банкінгу, через які ви хочете здійснити оплату.

Експрес-оплата: Компанія Turkish Airlines може зберігати платіжну інформацію, внесену в інтернет-послуги учасниками програми Miles & Smiles, відповідно до стандарту безпеки даних (DSS), що діє в галузі платіжних карток (PCI).

Завдяки цій збереженій інформації ви можете здійснити оплату швидко, легко і безпечно без необхідності вводити дані вашої картки повторно.

Після авторизації в Miles & Smiles, відзначте опцію «Зберегти мої платіжні реквізити» при купівлі квитка , щоб зберегти ваші платіжні реквізити. Ви також можете зберегти ваші деталі оплати і ваш бажаний спосіб оплати на сторінці «My Payment Details» рахунку Miles & Smiles.

Зберігаючи ваші платіжні реквізити, ви дозволяєте Turkish Airlines надійно зберегти ці дані і використовувати їх при наступних придбаннях на сайті компанії.

При збереженні ваших даних кредитної картки, відповідний код CVC НЕ буде записаний.

Ви можете зберегти дані 3-х карт. Якщо ви хочете зберегти додаткові карти, вам необхідно буде видалити один з існуючих записів.

Виберіть Express Checkout на сторінці «Оформити замовлення» і використовуйте одну зі збережених вами карт або бажаних способів оплати. Підтримувані валюти та варіанти проведення платежів:

Сплата ваучером: Онлайн-транзакції з квитками можуть здійснюватися за допомогою ваучерів (RDL&RSD EMD), виписаних для відшкодування вартості квитків на нашому вебсайті. Процес оплати починається після вибору ваучера як способу оплати на сторінці оплати. Якщо введений ваучер покриває вартість квитка, квиток буде оформлено. Якщо необхідна додаткова оплата, решту суми необхідно сплатити іншим способом, після чого квиток буде оформлено . При оплаті ваучерами;

 • Можуть бути використані лише ваучери, оформлені на ім'я пасажира.
 • Для одного пасажира можна додати не більше трьох ваучерів.
 • Якщо введений ваучер покриває вартість квитка, інші ваучери додати неможливо.
 • Якщо сума ваучера перевищує витрати, залишок не можна використати для іншого пасажира.
 • Сума ваучера відображається у валюті, у якій необхідно виконати оплату.
 • Ваучери, що видано в обмін на квитки на внутрішні рейси, можна використати лише для внутрішніх рейсів. Ваучери, що видано в обмін на квитки на міжнародні рейси, можна використати лише для міжнародних рейсів.
 • Якщо сума ваучера перевищує вартість квитка, створюється одноразовий ваучер на суму, що залишилася.
 • Ваучер є дійсним лише для прямих рейсів авіакомпанії Turkish Airlines. Його не можна використовувати для спільних рейсів або рейсів SPA.
Розстрочка:
БанкКредитна карткаКількість платежів (внутрішні рейси)Кількість платежів (міжнародні рейси)
Garanti BankasıMiles&Smiles2–6-
Garanti BankasıБонус2-
QNB FinansbankMiles&Smiles2–6-
Kuveyt Türk
Miles&Smiles2–6-
Türkiye İş BankasıMaximum*2–6-
T.C. Ziraat BankasıBankkart*2–6-
Yapı Kredi BankasıWorld*2–6-
Anadolu BankWorld*2–6-
QNB FinansbankCardFinans*2–6-
AkbankAxess*2–6-
OdeabankAxess*2–6-
HalkbankParaf*2–6-
HSBCAdvantage*2–6-
Kuveyt TürkSağlam Kart*2–6-

*Кредитними картками Miles & Smiles можна розраховуватися з розстрочкою до 3-х платежів за умови, що сума транзакції не перевищує 1250 турецьких лір, умови розстрочки на інших картках можуть відрізнятися.

"Плани на виплату частками з корпоративних карток можуть відрізнятися від подібних планів для особистої картки."

Способи оплати по країні:
Методи оплатиПідтримувані країни (в залежності від пункту відправлення)Підтримувані швидкості обміну
Кредитна картка¹ / банківська картка²Всі країниTRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, RUB, CNY, BGN, BRL, COP, CZK, HKD, HUF, ILS, JOD, KZT, MAD, MXN, PLN, RON, RSD, SGD, QAR, MYR, KRW, AZN, OMR, PHP, PKR, UZS, IDR, THB, KES, BDT, XOF, TZS, XAF, DJF, MRU, AED, INR, TWD, BHD, ZAR,EGP
AMEXВсі країниTRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, CNY, AED, AZN, BDT, BGN, COP, CZK, DJF, HKD, HUF, IDR, ILS, INR, JOD, KES, KRW, KZT, MAD, MXN, MYR, OMR, PHP, PKR, PLN, QAR, RON, RSD, SGD, THB, XAF, XOF
JCBВсі країниTRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, CNY, HKD, SGD, THB, PHP,EGP
UnionPayВсі країниTRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, RUB, CNY
Diners ClubВсі країниTRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, KWD, NOK, SAR, SEK, CNY
ПодорожуйтеВсі країниTRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, CNY
CarteBleueФранціяTRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, CNY
BancontactБельгіяTRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, CNY
iDEALНімеччина, Бельгія, Голландія
Євро
KlarnaВсі країниUSD, DKK, EUR, NOK, SEK, GBP, CHF
EFT, інтернет-банкінг, BKM ЕкспресВсі країниTRY
ShetabІран
IRR
AlipayВсі країниAUD, USD, CAD, GBP, EUR, CNY
Apple PayВсі країниTRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, CNY, BGN, BRL, COP, CZK, HKD, HUF, ILS, JOD, KZT, MAD, MXN, PLN, RON, RSD, SGD, QAR, MYR, KRW, AZN, OMR, PHP, PKR, UZS, IDR, THB, KES, BDT, XOF, TZS, XAF, DJF, MRU, AED,EGP
Google PayВсі країниUSD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, CNY, BGN, BRL, COP, CZK, HKD, HUF, ILS, JOD, KZT, MAD, MXN, PLN, RON, RSD, SGD, QAR, MYR, KRW, AZN, OMR, PHP, PKR, UZS, IDR, THB, KES, BDT, XOF, TZS, XAF, DJF, MRU, AED,EGP
ВаучерВсі країниTRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, RUB, CNY, BGN, BRL, COP, CZK, HKD, HUF, ILS, JOD, KZT, MAD, MXN, PLN, RON, RSD, SGD, QAR, MYR, KRW, AZN, OMR, PHP, PKR, UZS, IDR, THB, KES, BDT, XOF, TZS, XAF, DJF, MRU, AED, TWD, BHD, ZAR,EGP
Гаманець TKВсі країниTRY, EUR, USD, GBP
Подарункова карткаВсі країниTRY, EUR, USD, GBP
¹MasterCard, Visa

² Maestro, Visa Electron

Квитки, придбані через Інтернет послугу, повторне введення даних картки буде запитуватися тільки для угод, які будуть ідентифіковані як підозрілі нашою системою. Якщо угода визначена як «підозріла», відповідне попередження буде відображатися на сторінці оформлення замовлення, і це попередження необхідно буде підтвердити. Після підтвердження цього попередження, пасажир повинен пред'явити кредитну картку і дійсне посвідчення особи (паспорт, свідоцтво про народження, водійські права або свідоцтво про шлюб) перед польотом (це слід зробити в одному з офісів Turkish Airlines або на стійці реєстрації) , Крім того, ця кредитна карта повинна бути представлена у разі будь-якої заміни або скасування/повернення квитка. У разі, якщо це попередження не підтверджено, то угода не буде завершена, і використання альтернативної кредитної картки буде запропоновано.

При оплаті кредитною карткою і дебетової карти, 3-D Secure перевірка може бути запропонована, якщо вважатиметься за необхідне і при підтримці цією послуги банком власнимком картки. Для 3-D Secure аутентифікації, необхідно ввести пароль у вікні після введення інформації карти. Представляти картку не потрібно для квитків, куплених за допомогою послуги 3-D Secure.


Доступні методи оплати, в залежності від часу до рейсу:

Час, що залишився до вильоту (не більше)
EFT5 днів
Інтернет-банкінг72 години
BKM Express1 година (внутрішні рейси) 2 години (міжнародні рейси)
Apple Pay1 година (внутрішні рейси) 2 години (міжнародні рейси)
Google Pay1 година (внутрішні рейси) 2 години (міжнародні рейси)
Klarna2 години
iDEAL4 години
Кредитні / дебетові карти1 година (внутрішні рейси) 2 години (міжнародні рейси)
Shetab2 години
Alipay2 години
Ваучер1 година (внутрішні рейси) 2 години (міжнародні рейси)
Гаманець TK1 година (внутрішні рейси) 2 години (міжнародні рейси)

Untitled-1.pngПасажир несе відповідальність за забезпечення того, що платіж надходить рахунок Turkish Airline's в рамках опціонного періоду даного в момент покупки квитка. Застереження, квитки не оплачені протягом даного періоду будуть автоматично скасовані. Turkish Airlines не несе відповідальності за затримки чи технічні труднощі (переплатили / низькооплачуваних EFT сум, лімітів передачі і т.д.), які можуть виникнути при використанні банківської системи або додатків. У разі виникнення спорів, записи Turkish Airlines мають братися до уваги.

Untitled-1.pngЗалежно від вибраної валюти за придбані квитки в разі зміни валюти може стягуватися валютний збір. Ця інформація міститься у відомостях про ціну.  Валютний збір може бути відшкодований лише у разі вимушеного скасування авіаквитків, що не були змінені раніше.

Miles&Smiles Дізнатися більше

Ви можете стати членом Miles & Smiles через канали онлайн.

Пасажири у віці старше 2 років можуть стати членами Miles & Smiles.

Бонусний квиток на 5 людей може бути виданий через Інтернет канали.

Учасники Miles & Smiles можуть мати бонусні квитки, придбані для інших пасажирів. Тим не менш, вони повинні подорожувати з членом Miles & Smiles.

Бонусний квиток не може бути виданий для немовлят у віці до 2 років, або для неповнолітніх без супроводу дорослих. Проте, бонусний квиток може бути виданий дитині до тих пір, як вони подорожують з дорослими в рамках одного бронювання. Якщо ви хочете додати немовля до вашого бонусного квитка, натисніть відповідну галочку. Діти можуть бути додані тільки до преміальних квитків після того, як їм було видано квиток.

Бонусний квиток не може бути придбаний на спільні рейси з партнерськими авіакомпаніями.

Накопичити милі на польотах з нами. Використовуйте ці милі, щоб купити бонусні квитки та подорожуйте по всьому світу! Якщо у вас є милі , які ще були зараховані, ви можете зарохувати їх через Інтернет канали.

Будь ласка , натисніть для перегляду умов Miles & Smiles.

Додаткові послуги Дізнатися більше

Other than ticketing services, all services offered on our Online Channels are provided by our business partners. To see which partners offer services, including hotel reservations, car rentals, travel insurance and e-visa service as Additional Services, please review below. When you book with one of our partners, you are contracting directly with the relevant third party and in accordance with the terms and conditions, if any, of the relevant third party.

Turkish Airlines is not liable for any claim whatsoever regarding injuries, illnesses, death, damages, costs or expenses incurred via the actions and/or omissions thereof of its business partners or the actions and/or omissions thereof of third parties unconnected to the provision of your arrangements, or for events beyond our control.

Business partners providing the additional services offered on our Online Channels

Travel Insurance
 • The travel insurance service offered by Turkish Airlines is provided by Cover Genius Limited. Cover Genius Limited is responsible for the sale of insurance, including cancellation/return, modification and indemnification claims (injury, flight cancellation, etc.) related to the insurance product purchased from our partner. For related questions, please contact Cover Genius Limited via the link.
 • In the event of a change in the flight or a change requested by passengers, a new insurance policy must be issued.
 • For insurance sales, only the option to pay by credit card is accepted.
 • The credit card information entered by passengers to purchase tickets through our Online Channels will be shared with Cover Genius Limited; the premium for the purchased travel insurance will be charged to Cover Genius Limited's payment system. Therefore, when passengers purchase travel insurance, they agree and consent to their information being shared with Cover Genius Limited.
 • Our partnership reserves the right to amend the fees, cancellations, refunds, etc. of the insurance sales services offered by Cover Genius Limited.
 • The invoice document for the collected insurance amount is accepted as a policy.

Hotel reservation

 • The hotel reservation service offered by Turkish Airlines is provided by Booking.com and Jolly. All responsibility for the hotel reservation, including cancellations, refunds, modifications and compensation claims related to the purchased additional service product belongs to B.V. Booking.com if the reservation is made through Booking.com; or to Jolly if it is made through Jolly.
 • For accommodation requests, please click on the link to contact Booking.com or contact Jolly at 0850 222 76 85.
 • Our partnership reserves the right to amend the conditions regarding fees, cancellations, refunds, etc. regarding hotel reservations made through Booking.com B.V. and Jolly.

Rental Car

The Company is not responsible for any direct, indirect, incidental or punitive damages or losses that may arise as a result of booking a car rental from Avis Budget EMEA Limited and Otokoç Otomotiv Tic. Ve San. A.Ş. or any of their subsidiaries or branches that provide the car rental services we offer. Any material damages, material losses, injuries, loss of business, or loss of reputation and trust arising from car rentals are covered and not limited to these items.

The aforementioned limitations apply only if Turkish Airlines has been informed of any damages and losses that may occur. In the event of a rejection or exception to the limitations, the liability of Turkish Airlines in the judicial process that may arise for any damages shall be to the extent permitted by the relevant law.

Driver's license and car rental age applications

Passengers who rent a car must be at least 21 years old and have at least one year of a B-group driving license.

To utilize the Young Driver Fee application, the conditions below and in the table must be met.

 • In order to rent vehicles in the economy segment, it is necessary to be at least 21 years old and have a 1-year driver's license. Passengers between the ages of 19-21 who have a 1-year driver's license can rent a car from the economy segment by paying the Young Driver Fee.
 • In order to rent vehicles in the comfort segment, it is necessary to be at least 23 years old and have a 2-year driving license. Passengers between the ages of 21-23 who have a 2-year driver's license can rent a car from the comfort segment by paying the Young Driver Fee.
 • In order to rent vehicles in the prestige segment, it is necessary to be at least 25 years old and have a 2-year driving license. Passengers between the ages of 23-25 who have a 2-year driver's license can rent a car from the prestige segment by paying the Young Driver Fee.
 • In order to rent vehicles in the premium segment, it is necessary to be at least 25 years old and have a 3-year driving license. Passengers between the ages of 25-27 who have a 3-year driver's license can rent a car from the premium segment by paying the Young Driver Fee.
 • In order to rent luxury segment vehicles, it is necessary to be at least 27 years old and have a 3-year driver's license. There is no Young Driver application in luxury segment vehicles.
 • In order to rent VAN segment vehicles, it is necessary to be at least 25 years old and have a 2-year driver's license. There is no Young Driver application in VAN segment vehicles.

 

Age

Young Driver applicable age range

Minimum driving license age

ECONOMY

21

19-21

Minimum 1 year

COMFORT

23

21-23

Minimum 2 years

PRESTIGE

25

23-25

Minimum 2 years

PREMIUM

27

25-27

Minimum 3 years

LUXURY

27

-

Minimum 3 years

VAN

25

-

Minimum 2 years


One-way fees

If the vehicle is picked up in one city and returned in another city, the one-way fee prescribed by Avis will apply. Fee information varies by office and can be viewed at the booking stage. You can contact our Reservation Center for detailed information.

Vehicle drop-off and pick-up procedures

After booking a vehicle, your credit rating will be checked and evaluated via the Findeks application of the Credit Registration Bureau and you will be informed in our offices regarding this matter. If your credit limit is not suitable for prepaid reservations, the car rental fee will be refunded to you within 3 to 5 business days.

Payment terms

The individual renting the vehicle must present their credit card, which bears their name, surname and the card number; the total rental amount and security fees are collected at the start of the rental via that customer’s credit card. Cash payments, debit cards or virtual cards are not accepted.

The lease agreement is prepared during the rental and is regulated according to the laws and practices of the country in which the lease is made. AVIS General Rental Conditions apply to the actual rentals.

Any differences that may occur in the invoice amount at the conclusion of the rental are collected or refunded at the rental point. The credit card holder must be present in person at the time of rental. It is not possible to rent a car using someone else's credit card. In addition to the rental fee, a deposit is collected from the credit card presented by the customer, according to the brand and model of the vehicle to be rented. For this reason, the credit card must have a sufficient limit availability (up to the total price of rent and deposit). The amount charged as a deposit will be refunded to the same card at the end of the rental, after deducting the above-mentioned additional services, as well as guarantees, missing fuel, damage, penalties, etc., if any, that are not included in the reservation. Deposit refunds will appear on the credit card within 3-5 business days after the refund takes place per the internal communication of the bank.

International travel 

Options to travel abroad with the rented vehicle may vary according to the rules of the country where the car is rented. If you wish to travel abroad in the rented vehicle, you must consult the rental office.

E-Visa: United Arab Emirates (UAE) Visas

You can visit the link for United Arab Emirates (Dubai, Abu Dhabi, Sharjah, Ajman, Fujeirah, Ras Al Khaimah, um Al Quwain) visa procedures.

Our business partner Famous Global may request the passenger's passport information, e-mail address, telephone number, address, company, position and department information, as well as the air carrier and hotel information, if applicable, and further information when necessary.

Famous Global does not perform any operation on personal data except for the cases mentioned above.

For E-Visa processing, our business partner submits your passport information into the systems of the United Arab Emirates where you will apply, and then the relevant diplomatic mission will review your information. During this process, Famous Global does not share your personal information with any different institution or person.

You must read and approve the Information on the Processing of Personal Data provided by Famous Global.

The cost of the United Arab Emirates visa application, for which payment is subsequently confirmed, is not refunded under any circumstances after payment.

Our business partner will not be liable for any failure to travel or for any change of travel date.

Decisions regarding the issuance or refusal of a visa are at the exclusive discretion of the Government of the United Arab Emirates/DNRD. The decision of the Government of the United Arab Emirates/DNRD is final. If the visa application is rejected, there will be no further correspondence and the visa fee will not be refunded; the Government of the United Arab Emirates/DNRD is not required to provide an explanation. Applying for a visa while the passenger has a non-expiring United Arab Emirates visa or duplicate applications from different places will result in rejection. Since the system control of the previous applications is not possible in accordance with the law on PDP, it is the passenger's own responsibility to make duplicate applications or applying for a new visa while having a valid visa. Famous Global is not liable to the applicant for any possible losses or damages if the processing of the visa application is prevented, delayed, restricted or impeded for any reason that causes the Government of the United Arab Emirates/DNRD to delay the processing of applicants' visa applications.

The issuance of the visa or the approval of the visa application does not entitle the applicant/passenger directly to enter the United Arab Emirates. Entry into the United Arab Emirates is at the discretion and discretion of the registrar at the airports of the United Arab Emirates, who are the representative of the Government of the United Arab Emirates/DNRD. If the visa or entry to the United Arab Emirates is refused by the Government of the United Arab Emirates/DNRD, Famous Global bears no responsibility or liability.

The visa is valid in accordance with the United Arab Emirates Government/DNRD rules and regulations as amended from time to time. The visa must be used within the validity period.

The United Arab Emirates visa is an e-visa issued in a valid passport. During their travel, the passenger must travel with a passport for which a visa has been obtained.

Applicants are responsible for checking their visa approval. The applicant accepts that the information written on the visa approval is correct unless any systemic error is detected and notified within 8 hours after the approval mail reaches the applicant. In the event that no amendments are submitted within this period, Famous Global is not liable or responsible to the applicant for any losses or damages incurred due to these reasons.

Corporate Club Learn more

You can join the Turkish Airlines Corporate Club, the corporate loyalty program of Turkish Airlines, via our online channels. Commercial companies, public institutions, ngos and similar organizations operating in areas other than airline carriers and travel agency activities can become members.

Corporate Club members can perform advantageous corporate ticketing transactions by logging into the online corporate account with the username and password. The number of passengers that can be added on behalf of a member organization is limited to 100 people, with 10 passenger changes permitted per month. If requested by the member, the number of passengers can be changed by considering the membership requirements.

Members of the Turkish Airlines Corporate Club can purchase tickets with special discounts and have extra baggage allowance.

The Corporate Help Desk, an after-sales support service for all members' requests and problems, consists of a dedicated e-mail address and call center to serve members.

Program benefits may vary depending on the country of membership and the period in which the benefits will be used. It does not apply to codeshare flights with other airlines.

Click here to reach Turkish Airlines Corporate Club terms and conditions.

Ім’я надруковане на квитку повинно повністю співпадати з ім'ям у паспорті, представленому під час реєстрації на міжнародний рейс, або ж у посвідченні особи (паспорт, посвідчення водія, свідоцтво про народження і т.п.) представлені для внутрішніх рейсів. Будь ласка, перевірте наявність вашого документу підтвердження особи від час бронювання.