Перейти до основного вмісту

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ОНЛАЙН КАНАЛІВ

Загальні відомості

Ім'я пасажира та прізвище надається в процесі бронювання або продажу квитків та не може бути змінено пізніше.

Час польоту, включаючи час відправлення і прибуття , що відображаються на Інтернет каналі, розраховано за місцевим часом.

Тип літака або час відправлення за розкладом на рейс може змінитися з технічних причин.

Turkish Airlines не несе відповідальності в разі проблем, що виникають у зв'язку з технічними труднощами або введенням неправильних даних контактної інформації.

Бронювання / продаж квитків через Інтернет канали Дізнайтеся більше

Рейси, на які можна придбати/забронювати квитки через Інтернетканали:

 • Авіаквитки Turkish Airlines 
 • Рейси, що виконуються AnadoluJet 
 • Спільні рейси (рейси, що виконуються авіакомпаніями, з якими Turkish Airlines має угоду код-шер)

Увага У рейсах у декілька міст можна вибрати максимум 6 етапів подорожі. При подорожуванні з пересадками, зауважте, що час між одним рейсом, які прибуває і наступним, який відлітає повинен бути не менше 30 хвилин для внутрішніх рейсів і 90 хвилин для міжнародних рейсів.

Діапазони дат для бронювання:
 • Бронювання як внутрішніх, так і міжнародних рейсів може бути за 355 днів до польоту.
 • Можливість бронювання поза діапазону, зазначеного вище, може бути доступна на деяких маршрутах.
Діапазони дат для продажу квитків 1:
 • Внутрішні: Не менше 1 години й не більше 355 днів до відправлення
 • Міжнародні: Не менше 2 годин і не більше 355 днів до відправлення
  1Для спільних рейсів і деяких рейсів Turkish Airlines діапазон дат, існуючі взаємні угоди або доступні способи оплати можуть бути змінені.
Ціна квитка, пов'язана з будь-якими платіжними транзакціями за межами Інтернетканалів (сайти / мобільні Додатки) може варіюватися в залежності від дати сплати за послуги , що застосовується по різних каналах збуту.
Зміни в тарифах класу або обміну в процесі бронювання може призвести до змін у вартості квитка. 
Всі застереження , зроблені з використанням Інтернетканалів (веб-сайти / мобільні додатки) і інші канали продажів управляються автоматично з допомогою нашої системи. У правилах бронювання визначено, що в разі повторення будь-якого бронювання дійсним було тільки одне з них. Крім цього, додаткові витрати, дата або варіанти поїздки буде скасовано без додаткового повідомлення. Слідкуйте, щоб не зробити одне й теж замовлення двічі
Наша мережа:
З Turkish Airlines, ви можете відвідати більш ніж 280 пунктів призначення на 5 континентах. Натисніть , щоб побачити останню дату льотної карти.

Обмеження кількості пасажирів для резервування / квитків через Інтернетканали ¹:

Онлайн обмеження каналів на пасажирські рейси для резервування/продажу квитків
За винятком дітей (дорослих і дітей) З малими дітьми
Внутрішні рейси 7 +2 (9 всього)
Міжнародні рейси 9 +2 (11 всього)
¹Резервування для 10 пасажирів або більше буде прийматися в якості групових замовлень. Групові резервації не можуть бути зроблені через онлайнканали. Для групового бронювання, будь ласка , відвідайте найближчий офіс продажу Turkish Airlines.

²Кількість дитячих пасажирів не може перевищувати кількість дорослих пасажирів, які подорожують з ними в межах однієї резервації. Якщо кількість дитячих пасажирів перевищує цю кількість, нове резервування повинне бути зроблено

Вікові обмеження:
Обмеження за віком станом на перший день польотуОбмеження за віком станом на останню дату польоту
Немовля7 днів і більше2 роки і більше
Дитина-12 років і більше
Дорослий-12 років і старше
Немовлята, менше ніж за 48 годин з моменту народження не мають право користуватися авіалініями. Для немовлят віком не більше тижня повинен бути представлений медичний висновок, що вказує на відсутність ризиків для здоров’я, пов’язаних з польотом.
 • Немовлята не можуть подорожувати поодинці. Діти повинні супроводжуватися 1 дорослим або й неповнолітньою особою. Якщо 2 дорослих та 1 дитина подорожують разом, дитина пасажир буде зареєстрований на місце першого дорослого, з переліку в резервації, а також правила відбору сидінь будуть застосовуватися відповідно. 
 • Дітей віком від 2 до 6 років необхідно супроводжувати. 
 • Діти у віці від 7 до 11 років можуть подорожувати поодинці з відповідним типом квитка, але не можуть придбати його онлайн. 

Квитки зі знижкою:

Різні знижки можуть бути застосовані до квитків , куплених через Інтернетканали. Будь ласка , натисніть для отримання додаткової інформації про квитки зі знижкою (знижки пенсіонерам, молодим людям, студентам, дітям, військовим), правил та інших деталей.

Вибір місця:
Тип рейсуСалонДата
Внутрішні рейсиBusiness Class100 днів до вильоту
Міжнародні рейсиУсі класи100 днів до вильоту ¹
Рейси код-шер--
¹ Вибір місця можна зробити за 7 днів до фактичного рейсу, при подорожуванні до США чи кріїн Далекого Сходу.

Винятки:

Рейси до Батумі: Якщо країною вильоту або прильоту є Туреччина, бронювання рейсів можна здійснювати лише через онлайн--канали. Міжнародні рейси не можуть виконуватися з цього місця відправлення. Якщо ви подорожуєте до пункту призначення, який знаходиться поза межами Туреччини, або з нього, виберіть Батумі як місто вашого відправлення або прибуття. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка , зв'яжіться з нашим колл-центром або відвідайте один з наших офісів продажів. 

Увага

Рейси до Кіпру: Неповнолітні пасажири (молодше 18 років), які подорожують на Кіпр, повинні представити форму згоди, підписану їхніми батьками, у якій зазначено, що неповнолітня особа має дозвіл покинути країну. Якщо неповнолітній подорожує з матір'ю або батьком потрібна письмова згода, підписана іншим батьком, та нотаріально посвідчена протягом останніх шести місяців із зазначенням того, неповнолітньому дозволено покинути країну. Час очікування для Stopover буде НЕ меншим ніж 1 година. 

Рейси з пересадками в різних аеропортах: На деяких із наших рейсів з пересадками пасажири повинні переміститися в інший аеропорт у тому ж місті. Наприклад, деякі рейси Лондон-Тегеран, із пересадкою в Стамбулі можуть вимагати висалки в Стамбулі Сабіха, потім трансфер в аеропорт Стамбула перед посадкою на стикувальний рейс. Пасажири повинні підтвердити, що вони зрозуміли це, і вже вони будуть нести відповідальність за трансфер і переміщення багажу в аеропорту, з якого стикувальний рейс повинен здійснитися.

Реєстрація Дізнатися більше

Пасажири можуть перевірити в Інтернеті та вибрати своє місце через канали онлайн за 24 години до вильоту. Ця послуга дійсна за 90 хвилин до вильоту.

Пасажири можуть самостійно перевірити за 12 годині до вильоту. Ця послуга надається за 45 хвилин до вильоту для внутрішніх рейсів і 60 хвилин до вильоту міжнародних рейсів. Для міжнародних рейсів, пасажири повинні бути в аеропорту за три (3) години до запланованого часу вильоту рейсу в.


Багаж і посадковий талон:

Для міжнародних рейсів, час на всі реєстраційні процедури після прибуття і обробки багажу не повинен перевищувати 60 хвилин від запланованого часу прильоту. Для внутрішніх рейсів, пасажири повинні бути в аеропорту, щонайменше за три (3) години до запланованого відльоту, всі процедури реєстрації в готелі і обробки багажу повинні бути завершені принаймні за 45 хвилин до запланованого відльоту.

Якщо багаж перевищує зазначені вам виділений ліміт, будь ласка, враховуйте час, який буде потрібний, щоб сплатити всі збори щодо додаткового багажу при плануванні поїздки в аеропорт. Реєстрацію буде скасована, якщо ви не отримаєте свій посадковий талон вчасно, або ж, запізнитеся на посадку. У разі надлишкового багажу, пасажири повинні враховувати час, потрібний на його реєстрацію. Turkish Airlines не несе відповідальності за ймовірні запізнення пасажирів.

Пасажири, які не зареєструються біля посадкових воріт перед посадкою, навіть за наявності надрукованого посадкового талону через Інтернет, не будуть прийняті на борт.


Багаж і безпека:

Будь ласка, підготуйте свій багаж самостійно або перегляньте те, як треба його підготувати. Забороняється перевозити речі сторонніх осіб. Також зверніть увагу, що всі ящики та пакети, повинні бути закриті.

У разі порушення одного з наведених пунктів, ваш багажу не буде прийнято на борту рейсу;

• ваш багаж може заподіяти шкоду повітряному судну, пасажирам або іншим вантажів.

• ваш багаж не упакований належним чином, що полегшує впорядковане й безпечне транспортування.

• ваш багаж містить елементи, які заборонено ввозити хоча б в одну з країн призначення або перельоту.

• багаж має розміри, що перевищують допустимі.

• частина багажу перевищує 32 кг.

• багаж містить заборонені небезпечні речовини.
Особливі вимоги:

Через причини оперативного характеру спеціальні запити щодо надання допомоги (наприклад, допомоги пасажирам в інвалідних візках) необхідно зареєструвати щонайменше за 48 годин до польоту. Запити щодо замовлення спеціального харчування на борту слід надіслати щонайменше за 24 години до польоту. Будь ласка , натисніть для отримання додаткової інформації.


Місця:

У той час як Turkish Airlines буде намагатися задовільнити всі запити на резервацію місць, вона не може гарантувати будь-яке конкретне місце, навіть якщо Ваше замовлення підтверджено і ви перевірили це через онлайн сервіс, Turkish Airlines має право змінити номер місця якому ви віддали перевагу при реєстрації в зв'язку з експлуатаційними вимогами, які можуть статися.

 
Вихід на посадку: 

Вихід на посадку завершує свою роботу не пізніше, ніж за 20 хвилин до часу вильоту, це робиться для того, щоб забезпечити актуальність даних розкладу. Звертаємо увагу, що час для того, щоб дістатися вихіду на посадку може сягати 25 хвилин. 


Станції з особливими правилами безпеки: 

Пасажири, які подорожують на станції, які потребують спеціальної інформації про безпеку повинні прибути в аеропорт раніше, бо вони повинні пройти через спеціальний контроль безпеки, який забезпечується відповідними органами. Онлайн посадковий талон може бути роздрукований пасажирами, які заповнили спеціальну форму в Інтернет. 

Для того, щоб мати можливість заповнити форму будь ласка, майте паспорт або проїзні документи з собою й натисніть на кнопку Спеціальна інформація. Тільки онлайн-реєстрація може бути завершено без заповнення форми, при цьому посадковий талон не може бути надрукований. 

Час, проведений в аеропорту може бути скорочено шляхом заповнення форми спеціального захисту і печаток посадкового талона в мережі Інтернет.


Проїзні документи: 

Переконайтеся, що ви маєте всю відповідну документацію щодо подорожі: квитки / паспорт і т.п. до поїздки в аеропорт.

Всі пасажири повинні показати дійсне посвідчення особи з фотографією (посвідчення особи, водійські права або паспорт для внутрішніх рейсів; паспорт для міжнародних рейсів) в квитку аеропорту і контрольно-пропускні пункти.


Перепродаж:

Польоти можна забронювати декілька разів. Цілком можливо, що місця на потрібний вам рейс не буде. Зверніть увагу, що якщо онлайн-реєстрація не працює, ви повинні слідувати процедурі, наведеній в аеропорт вильоту.

Для пасажирів з підтвердженим квитком і бронюванням, додаткова інформація про забороненy система компенсації посадки буде передано на стійках реєстрації.


Затримки: 

Форма онлайн реєстрації Turkish Airlines не інформує щодо затримок або скасувань рейсів. Таку інформацію слід перевірити у вашому місцевому офісі Turkish Airlines перед вильотом. Навіть у разі затримки рейсу, ви повинні бути в аеропорту в зазначений час.


Скасування реєстрації онлайн:

Пасажири, з квитками придбаними через Інтернет, повинні зв'язатися з колл-центром за телефоном 444 0 849. Натисніть 4-2-1 для скасування реєстрації онлайн.

Після процедури онлайн-реєстрації, попередній посадковий талон, який був надрукований більше не діє. У цьому випадку, щоб запобігти небажаних ситуацій під час посадки, будь ласка, повторно перевірте й роздрукуйте посадковий талон.


Послідовність польотного купона: 

Польотні купони приймаються тільки в послідовності з відповідним квитком перевізником. 

Квиток не може бути дійсним і перевізник не може прийняти квиток пасажира, якщо перший польотний купон для міжнародних перевезень не був використаний і пасажир починає свою подорож з будь-якої іншої зупинки.

Скасування, повернення коштів і зміни Дізнайтеся більше

Скасування, повернення коштів і зміни квитків, які здійснюються не через онлайн-канали.

 • Квитки, у яких були виконано перший етап поїздки.
 • Квитки, оформлені через інші канали, такі як наші відділення продажу квитків, інформаційно-довідкові служби або агенти.
 • Квитки придбані через EFT або інтернет-банкінг.
 • Зміни бонусних квитків.
 • Рейси в декілька міст.

У тих випадках, коли скасування квитків або повернення коштів не здійснюється через онлайн-канали, зв’яжіться з нашою інформаційно-довідковою службою або відвідайте відділення Turkish Airlines, щоб скасувати, зробити запит на повернення коштів або заміну квитка.

Будь-які повернення квитків будуть здійснюватися відповідно до методу оплати, використовуваного при купівлі квитка.

Усі відрахування, податки або різниці в цінах, збори за послуги продажу квитків та інше будуть розраховуватися автоматично під час скасування, зміни або запиту повернення коштів.

Збір за послуги продажу квитків повертається тільки в разі скасування квитків через причини, пов’язані з порушеннями порядку здійснення рейсів (зміна рейсу, скасування рейсу й надзвичайні обставини). Збір за послуги продажу квитків не повертається в разі скасування квитків за запитами пасажирів за відсутності порушень порядку здійснення рейсів.

Повернення грошей, придбаних за допомогою iDEAL і Klarna Онлайн банк трансфер, будуть оброблені протягом приблизно 5 днів.

Період повернення для інших способів оплати буде залежати від існуючих угод з відповідними установами.

У разі переоформлення квитка ви маєте сплатити можливу різницю в цінах на новий і початковий квитки разом із зазначеним збором за переоформлення.

Ваші запити на скасування, повернення коштів і зміни квитків будуть застосовуватися до всіх пасажирів, зазначених у розділі вашого бронювання. Окремі операції не можуть бути виконані для індивідуального пасажира при бронюванні.

Підтвердження скасування, повернення коштів і зміни квитків, зроблені через онлайн-канали, будуть надіслані електронною поштою.

Додавання пасажирів, які подорожують разом Дізнатися більше

Для того, щоб простіше додавати бажаючих до програми Miles & Smiles, інформація про сім'ю, друзів або будь-яку іншу людину, може бути збережена у профайлі Miles & Smiles. Ця збережена інформація може бути використана при резервації та продажу квитків. Учасники Miles & Smiles несуть відповідальність за забезпечення того, щоб вся інформація, яка вводиться була правильною. До 10 пасажирів можуть бути зареєстровані в одному обліковому записі Miles & Smiles.

Плата за послуги з продажу квитків Дізнатися більше

Плата за послуги буде збиратися через онлайн канали. Це плата за послуги може змінюватися в залежності від міста вильоту, часу польоту і класу. Turkish Airlines залишає за собою право вносити зміни в свою політику сплати квитків і зборів. Будь ласка , натисніть для отримання більш докладної інформації про вартість послуг продажу квитків.

Платіж Дізнайтеся більше

Варіанти оплати:

 • Кредитна чи дебетова картка (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro , American Express, JCB, UATP, Diners Club, Discover, Troy, MIR, Carte Bleue Visa, CartaSi, Postepay, Bancontact)
 • BKM Express
 • Apple Pay
 • Google Pay
 • Klarna
 • Klarna Онлайн банк трансфер
 • iDEAL
 • UnionPay
 • Alipay
 • Shetab
 • KNET
 • EFT
 • Картка Miles & Smiles²
 • Інтернет-банкінг
 • Прискорена реєстрація при відбутті
 • Paypal

¹Щоб здійснювати платежі картками Electron або Maestro, Ваш банк повинен дати дозвіл для проведеня онлайн транзакцій.

²При проведені платежів за допомогою карток Miles&Smiles credit діють умови використання відповідних карток (MasterCard, Amex).

Через те, що офіс компанії Turkish Airlines знаходиться в Туреччині, додаткові збори можуть бути стягнуті Вашим банком за будь-які онлайн покупки квитків з використанням картки не виданої турецьким банком. 

Klarna Онлайн банк трансфер: Klarna Онлайн банк трансфер це платіжна система онлайн, яка дозволяє проводити платежі з вашого банківського рахунку швидко і надійно. Klarna Онлайн банк трансфер підтримуються багатьма банками по всій Європі. Відвідайте https://www.klarna.com/sofort/ для більш докладної інформації. Якщо ви обрали сплату за допомогою Klarna Онлайн банк трансфер, ви будете перенаправлені на відповідний сайт. Після успішної оплати, вас будете перенаправлено назад на сайт Turkish Airlines і буде показана вказана вами інформація. 

Пасажир відповідальний за повну та вчасну оплату квитка Turkish Airlines. Квитки Turkish Airlines, які не будуть сплачені на протязі 7 днів, будуть скасовані автоматично. Turkish Airlines не несе відповідальності за будь-які помилки в оплаті або прострочені платежі, що надходять від пасажира або банку пасажира. У разі виникнення спорів, саме записи Turkish Airlines повинні враховуватись як аргументи.

Apple Pay: With Apple Pay, you can pay securely and quickly via cards saved to your Apple Wallet from your Apple devices using biometric verification methods such as facial recognition (Face ID) or fingerprint (Touch ID). You can select Apple Pay as the payment method if the payment page supports the country to which your Apple ID is linked and the card and currency you want to pay with. If you don't have a card on file, you can perform your transaction by registering it at the time of payment, or you can make a payment after registering in the Apple Wallet app. Country/bank information where Apple Pay is supported can be found at the https://www.apple.com/apple-pay/.

Google Pay: With the cards you've saved to your Google Pay account, you can pay quickly and securely using biometric verification methods such as facial recognition (Face ID) or fingerprint (Touch ID). After you select Google Pay at checkout, you can see your saved cards or add new cards by logging in with your Gmail account. If you're using a non-Chrome browser (Safari, Firefox, Edge), you'll need to allow pop-ups to automatically appear on your screen in your browser's settings in order to make your payment. Otherwise, your payment will fail. You can find the country where Google Pay is supported here, and detailed information about Google Pay can be found on the https://pay.google.com/about/ page.

Klarna: Klarna це онлайн платіжна система, яка має спрощувати процедуру проведення платежів. Ви можете купити квитки Klarna й оплатити їх пізніше. На сторінці оплати, при натисканні на кнопку «Показати параметри Klarna», вам буде запропоновано «Pay now» (Оплатити), «Pay later» (Сплатити пізніше) і «Slice it» (Розділити платіж). Крім того, Klarna може запитати додаткову інформацію, якщо це необхідно. Після того, як ви придбаєте білети з Klarna, ви переведете гроші на разунок Klarna. Klarna доступна для наших пасажирів в Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Німеччини та Великобританії.

iDEAL: представляє собою Інтернет-платіжна система, яка допомагає провести платежі з Вашого банківського рахунку швидко та надійно. Для того, щоб використовувати спосіб оплати з iDEAL, необхідно мати банківський рахунку в одному з банків ABN Amro, ASN Bank, Bunq, ING, Knab, Rabobank, SNS Bank, SNS Regio Bank, Triodos, Moneyou, Handelsbanken або Van Lanschot. Відвідайте www.ideal.nl для більш докладної інформації. Якщо ви обрали оплату з допомогою IDEAL в касі, ви будете перенаправлені на сайт вашого банку. Після успішної оплати, вас будете перенаправлено назад на сайт Turkish Airlines і буде показана вказана вами інформація.

Заповніть дані в системі створення платежів вашого банку й не закривайте вікно, поки вас не буде перенаправлено назад на сайт Turkish Airlines. Якщо ваш платіж був здійснений успішно, але з отриманням квитка сталися проблеми, будь ласка , зв'яжіться з нашим колл-центром для повернення грошей.

Shetab Card: Shetab є онлайн платіжна карта, яка підтримується іранськими банками. На наших рейсах з Ірану, ви можете здійснювати платежі швидко і безпечно з Shetab Card, вибравши свій обмінний курс в якості IRR. Ви можете знайти більш детальну інформацію про способи оплати з Shetab Card тут: https://www.shaparak.ir. Якщо ви вирішили здійснити оплату на сторінці Shetab Card, вас будете перенаправлено на сайт Samanbank. Після того, як ваш платіж був успішно оброблений, вас будете перенаправлено на сайт Turkish Airlines, де ви зможете переглянути деталі квитка.

KNET: KNET є локальною платіжною картковою системою , підтримуваною кувейтськими банками, яка дозволяє клієнтам здійснювати платежі без необхідності видавати їх повну персональну інформацію. Ви можете здійснювати платежі швидко на KNET шляхом вибору обмінного курсу KWD. Якщо ви вирішили здійснити оплату на сторінці оплати з KNET, ви будете перенаправлені на сайт KNET для того, щоб завершити процес оплати. Після того, як ваш платіж був успішно оброблений, вас будете перенаправлено на сайт Turkish Airlines, де ви зможете переглянути деталі квитка.

Alipay: Alipay це платіжна система , яка дозволяє зареєструвати свої карти і зробити платіж швидко і надійно. Ви можете отримати більш детальну інформацію про Alipay на сайті https://intl.alipay.com. Якщо ви бажаєте обрати Alipay, вас буде направлено на веб-сайт Alipay, щоб завершити платіж. Після того, як ваш платіж успішно проведено, ви будете перенаправлені на сайт Turkish Airlines, і ви зможете побачити деталі квитка.

EFT: При здійсненні розрахунків за допомогою EFT, сума за квиток повинна бути переведена до Turkish Airlines. Під час здійснення транзакції за допомогою EFT слід використовувати EFT-код, який відображається на сторінці «Оформити замовлення» / «Підтвердження», а «Тurkish Airlines» повинні бути вказані як одержувач.

Електронні платежі можуть здійснюватися через будь-який банк в Туреччині.

Paypal:We accept PayPal in countries specified during the booking process. Your PayPal account will be debited when you click the "Pay" button. PayPal availability will vary according to where the ticket is departing from. By using your PayPal account, you agree that you are authorised to do so, and that the account holder details provided during the online booking process is correct. All PayPal transactions will be processed from the United Kingdom by TURK HAVA YOLLARI ANONIM ORTAKLIGI (TURKISH AIRLINES INC.) (Company No. FC006459) whose registered office is at 149 Hammersmith Road Lyric House, London W14 OQL

Замість оплати через EFT пасажири, які мають рахунки в İş Bankası, можуть вибрати варіант оплати через Інтернет-банкінг та здійснити платіж через Інтернет-сервіс İş Bankası.

Якщо варіант оплати EFT недоступна, оплата бронювання не може бути зроблена за допомогою електронних платежів.

EFT не може бути використана в платежах Pay and Fly.

Інтернет-банкінг: Ви можете завершити процеси оплати та оформлення квитків за бронювання, здійснені через Інтернет-сервіси, через Інтернет-банківські системи, з якими Turkish Airlines має діючі угоди (Türkiye İş Bankası). Просто введіть код бронювання (PNR) та будь-яке прізвище пасажира, записане під бронюванням, у відповідні поля в системі Інтернет-банкінгу, через які ви хочете здійснити оплату.

Експрес-оплата: платіжну інформацію, внесену в Інтернет-послуги членами Miles & Smiles, може зберігати Turkish Airlines відповідно до стандарту безпеки даних платіжних карток (PCI).

З цієї збереженої інформації, ви можете здійснити оплату швидко, легко і безпечно , без необхідності вводити дані вашої карти повторно.

Після авторизації в Miles & Smiles, відзначте опцію «Зберегти мої платіжні реквізити» при купівлі квитка , щоб зберегти ваші платіжні реквізити. Ви також можете зберегти ваші деталі оплати і ваш бажаний спосіб оплати на сторінці «My Payment Details» рахунку Miles & Smiles.

Зберігаючи ваші платіжні реквізити, ви дозволяєте Turkish Airlines надійно зберегти ці дані і використовувати їх при наступних придбаннях на сайті компанії.

При збереженні ваших даних кредитної картки, відповідний код CVC НЕ буде записаний.

Ви можете зберегти дані 3-х карт. Якщо ви хочете зберегти додаткові карти, вам необхідно буде видалити один з існуючих записів.

Виберіть Express Checkout на сторінці «Оформити замовлення» і використовуйте одну зі збережених вами карт або бажаних способів оплати. Підтримувані валюти та варіанти проведення платежів:

Розстрочка:
Bank Credit Card Number of installments (Domestic flights) Number of installments (International flights)
Garanti Bankası Miles&Smiles 2-6 2-3
QNB Finansbank Miles&Smiles 2-6 2-3
Kuveyt Türk
Miles&Smiles 2-6 2-3
Türkiye İş Bankası Maximum* 2-6 2-3
T.C. Ziraat Bankası Bankkart* 2-6 2-3
Yapı Kredi Bankası World* 2-6 2-3
Anadolu Bank World* 2-6 2-3
QNB Finansbank CardFinans* 2-6 2-3
Akbank Axess* 2-6 2-3
Odeabank Axess* 2-6 2-3
Halkbank Paraf* 2-6 2-3
HSBC Advantage* 2-6 2-3
Kuveyt Türk Sağlam Kart* 2-6 2-3

*Miles & Smiles credit cards are offered in 3 installments for transactions under 250 TRY, while installment options cannot be offered to other cards.

Способи оплати по країні:
Методи оплати Підтримувані країни (в залежності від пункту відправлення) Підтримувані швидкості обміну
Кредитна картка¹ / банківська картка² Всі країни TRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, RUB, CNY, BGN, BRL, COP, CZK, EGP, HKD, HUF, ILS, JOD, KZT, MAD, MXN, PLN, RON, RSD, SGD, QAR, MYR, KRW, AZN, OMR, PHP, PKR, UZS, IDR, THB, NGN, ARS, KES, BDT, XOF, TZS, XAF, DJF, MRU
AMEX Всі країни TRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, CNY
JCB Всі країни TRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, CNY
UnionPay Всі країни TRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, RUB, CNY
Diners Club Всі країни TRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, KWD, NOK, SAR, SEK, CNY
Подорожуйте Всі країни TRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, RUB, CNY
CarteBleue Франція TRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, RUB, CNY
Bancontact Бельгія TRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, RUB, CNY
Klarna Онлайн банк трансфер Великобританія, Німеччина, Бельгія, Голландія, Швейцарія, Австрія, Франція, Іспанія, Італія EUR, GBP, CHF
iDEAL Німеччина, Бельгія, Голландія
Євро
Klarna США, Австрія, Німеччина, Бельгія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Угорщина, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія USD, DKK, EUR, NOK, SEK, GBP
EFT, інтернет-банкінг, BKM Експрес Всі країни TRY
Shetab Іран
IRR
KNET Всі країни KWD
Alipay Всі країни AUD, USD, CAD, GBP, EUR
Apple Pay Всі країни TRY, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, CNY, BGN, BRL, COP, CZK, EGP, HKD, HUF, ILS, JOD, KZT, MAD, MXN, PLN, RON, RSD, SGD, QAR, MYR, KRW, AZN, OMR, PHP, PKR, UZS, IDR, THB, NGN, ARS, KES, BDT, XOF, TZS, XAF, DJF, MRU
Google Pay Всі країни USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, DKK, JPY, KWD, NOK, SAR, SEK, CNY, BGN, BRL, COP, CZK, EGP, HKD, HUF, ILS, JOD, KZT, MAD, MXN, PLN, RON, RSD, SGD, QAR, MYR, KRW, AZN, OMR, PHP, PKR, UZS, IDR, THB, NGN, ARS, KES, BDT, XOF, TZS, XAF, DJF, MRU
¹ MasterCard, Visa

² Maestro, Visa Electron

Квитки, придбані через Інтернет послугу, повторне введення даних картки буде запитуватися тільки для угод, які будуть ідентифіковані як підозрілі нашою системою. Якщо угода визначена як «підозріла», відповідне попередження буде відображатися на сторінці оформлення замовлення, і це попередження необхідно буде підтвердити. Після підтвердження цього попередження, пасажир повинен пред'явити кредитну картку і дійсне посвідчення особи (паспорт, свідоцтво про народження, водійські права або свідоцтво про шлюб) перед польотом (це слід зробити в одному з офісів Turkish Airlines або на стійці реєстрації) , Крім того, ця кредитна карта повинна бути представлена у разі будь-якої заміни або скасування/повернення квитка. У разі, якщо це попередження не підтверджено, то угода не буде завершена, і використання альтернативної кредитної картки буде запропоновано.

При оплаті кредитною карткою і дебетової карти, 3-D Secure перевірка може бути запропонована, якщо вважатиметься за необхідне і при підтримці цією послуги банком власнимком картки. Для 3-D Secure аутентифікації, необхідно ввести пароль у вікні після введення інформації карти. Представляти картку не потрібно для квитків, куплених за допомогою послуги 3-D Secure.


Доступні методи оплати, в залежності від часу до рейсу:

Час, що залишився до вильоту (не більше)
EFT 5 днів
Інтернет-банкінг 72 години
BKM Express 1 година (внутрішні рейси) 2 години (міжнародні рейси)
Apple Pay 1 година (внутрішні рейси) 2 години (міжнародні рейси)
Google Pay 1 година (внутрішні рейси) 2 години (міжнародні рейси)
Klarna 2 години
Klarna Онлайн банк трансфер 4 години
iDEAL 4 години
Кредитні / дебетові карти 1 година (внутрішні рейси) 2 години (міжнародні рейси)
Shetab 2 години
KNET 2 години
Alipay 2 години

Пасажир несе відповідальність за забезпечення того, що платіж надходить рахунок Turkish Airline's в рамках опціонного періоду даного в момент покупки квитка. Застереження, квитки не оплачені протягом даного періоду будуть автоматично скасовані. Turkish Airlines не несе відповідальності за затримки чи технічні труднощі (переплатили / низькооплачуваних EFT сум, лімітів передачі і т.д.), які можуть виникнути при використанні банківської системи або додатків. У разі виникнення спорів, записи Turkish Airlines мають братися до уваги.

Currency charge may be applied for tickets purchased by changing currency, depending on the currency you choosed. This information is provided in the price details.  Currency charge is refunded only in case of involuntary flight cancellations for tickets that have not been changed before.

Miles&Smiles Дізнатися більше

Ви можете стати членом Miles & Smiles через канали онлайн.

Пасажири у віці старше 2 років можуть стати членами Miles & Smiles.

Бонусний квиток на 5 людей може бути виданий через Інтернет канали.

Учасники Miles & Smiles можуть мати бонусні квитки, придбані для інших пасажирів. Тим не менш, вони повинні подорожувати з членом Miles & Smiles.

Бонусний квиток не може бути виданий для немовлят у віці до 2 років, або для неповнолітніх без супроводу дорослих. Проте, бонусний квиток може бути виданий дитині до тих пір, як вони подорожують з дорослими в рамках одного бронювання. Якщо ви хочете додати немовля до вашого бонусного квитка, натисніть відповідну галочку. Діти можуть бути додані тільки до преміальних квитків після того, як їм було видано квиток.

Бонусний квиток не може бути придбаний на спільні рейси з партнерськими авіакомпаніями.

Накопичити милі на польотах з нами. Використовуйте ці милі, щоб купити бонусні квитки та подорожуйте по всьому світу! Якщо у вас є милі , які ще були зараховані, ви можете зарохувати їх через Інтернет канали.

Будь ласка , натисніть для перегляду умов Miles & Smiles.

Додаткові послуги Дізнатися більше

Надання послуг бронювання для всіх рейсів (включаючи, але не обмежуючись бронюванням готелів, орендою автомобілів, страхуванням подорожей і т.д.) (спільно іменовані «Допоміжні послуги») на цьому сайті пропонуються сторонніми партнерами від імені Turkish Airlines. Будь ласка, перейдіть на веб-сайт третіх сторін, щоб побачити, які треті сторони пропонують допоміжні послуги, які ви бронюєте. Якщо Ви бронюєте Допоміжний продукт через сторонній сайт, або третю сторону з цього сайту, то ваш контракт на надання послуг буде безпосередньо з цієї третьою стороною і відповідно з умовами та умовами (якщо такі є) з Turkish Airlines цієї третьої сторони не несуть ніякої відповідальності за будь-які травми, хвороби, смерті, втрати, збитки, витрати, витрати або інші претензії будь-якого опису взагалі, яке є результатом (I) акта (ів) та / або бездіяльністю (ів) особи (осіб), які постраждали або будь-якого члена (членів) своєї партії; або (б) акт (и) та / або бездіяльність (и) третьої сторони, не пов'язана з наданням ваших домовленостей і які були непередбаченими або неминучими; або (III) події , що знаходяться поза нашим контролем.

Додаткові послуги , що надаються через Інтернет Канали: 

 • страхування 
  • Страхування транспортних засобів, пропоновані Turkish Airlines надаються Gulf Sigorta A.Ş. Gulf Sigorta A.Ş. несе всі обов'язки, пов'язані зі страховою продукцією, в тому числі у відношенні до скасувань, відшкодувань, зміни та компенсації (травм, скасування і т.д.). Будь ласка, зв'яжіться з Gulf Sigorta A.Ş. щодо таких питань, як ті, які перераховані вище. Контакти тут.
  • Якщо відбулась заміна рейсу або пасажир вимагає внесення змін, слід виписати новий страховий поліс.
  • При продажу страхових полісів приймаються лише кредитні картки. Крім того, валюта, яка використовується в якості оплати повинна бути турецька ліра.
  • Інформація про кредитну карту, яку ввозять пасажири для придбання відмітки через Інтернет-канали, надаватиметься Gulf Sigorta A.Ş., а премія за обраний поліс страхування подорожей збиратиметься платіжною системою Gulf Sigorta A.Ş. З цієї причини при покупці туристичного страхування, передбачатиметься, що обмін інформацією по кредитній карті з Gulf Sigorta A.Ş. був схвалений пасажиром.
  • Наш партнери Gulf Sigorta A.Ş. залишає за собою право змінювати умови й умови, пов'язані з продажем страхування, цін, скасування, повернення і т.н.
  • Документ про отримання, виданий після стягнення страхового збору, буде вважатися документом полісу.

 • Бронювання готелів 
  • Послуги бронювання готелів, пропоновані компанією Turkish Airlines, надаються Booking.com B.V. остання несе відповідальність, пов'язану з придбаними додатковими послугами, включаючи ті, що стосуються скасування, повернення коштів, змін та вимог про компенсацію Будь ласка, зв'яжіться з Booking.com B.V. з таких питань, як ті, які перераховані вище. Контакти тут.
  • Наш партнер Booking.com BV залишає за собою право змінювати умови і умови , пов'язані з бронювання готелів, ціни, анулювання, повернення і т.д.

 • Оренда автомобілів 
  Цією відмовою відповідальності ви визнаєте та приймаєте, що жоден філіал, філія, працівник чи менеджер Turkish Airlines A.Ş. не несе відповідальності та не несе ніяких зобов'язань щодо будь-якого прямого, непрямого, випадкового або кримінального відшкодування збитків або збитків, які можуть виникнути внаслідок оренди транспортного засобу від Enterprise Rent-A-Car UK Limited або будь-якого з його філій чи дочірніх підприємств. Це включає, але не обмежується будь-яким матеріальним відшкодуванням, матеріальними витратами, травмами, втратами доходів, втратою репутації або втратою безпеки, які можуть виникнути в результаті оренди автомобіля. Зазначені обмеження діють тільки на потенційний збиток і збитки, за умови, що вони оголосили Turkish Airlines. У випадках оскарження та виключення цих обмежень відповідальність Turkish Airlines A.Ş. в будь-якому судовому процесі, який може бути пов'язаний з випадковим або непрямим збитком, буде в межах чинного законодавства. 
  Водійські права та вікові обмеження
  Мінімальна категорія ліцензії та вікові обмеження залежать від групи транспортних засобів та країни, в якій орендується транспортний засіб. Особи віком від 21 до 25 років можуть скористатися спеціальною послугою, щоб взяти в оренду автомобілі середнього та преміум-класу. Водії повинні пред'явити ліцензію, видану в країні проживання в офісі, з якого вони планують отримати свій транспортний засіб. Міжнародні ліцензії потрібно в тих країнах, які не використовують латинський алфавіт. 
  Дебетові та кредитні картки 
  Загальна орендна плата буде стягуватися на початку договору оренди з American Express, Visa або кредитною карткою MasterCard або будь-який інший прийнятої кредитної картки. Власник картки повинен бути присутнім в офісі, з якого транспортний засіб орендується і повинен підписати договір оренди. Угода не може бути завершена, якщо власник картки відсутній. Оплата готівкою або за допомогою дебетової картки не приймаються. 
  Оціночна вартість 
  Оціночна вартість включає в себе перераховану орендну плату і податки. Місця для немовлят, додаткове страхування, односторонній збір та інші подібні додаткові збори не включаються до складу орендної плати. Розрахункові значення можуть змінюватися в залежності від обмінного курсу на момент оренди і будь-яких додаткових опцій. 
  Міжнародні поїздки 
  Правила виїзду з країни з орендованим автомобілем можуть варіюватися в залежності від країни прокату. Будь ласка, обговоріть це з представником в офісі, з якого ви орендуєте свій автомобіль.

Corporate Club Learn more

You can join the Turkish Airlines Corporate Club, the corporate loyalty program of Turkish Airlines, via our online channels. Commercial companies, public institutions, ngos and similar organizations operating in areas other than airline carriers and travel agency activities can become members.

Corporate Club members can perform advantageous corporate ticketing transactions by logging into the online corporate account with the username and password. The number of passengers that can be added on behalf of a member organization is limited to 100 people, with 10 passenger changes permitted per month. If requested by the member, the number of passengers can be changed by considering the membership requirements.

Members of the Turkish Airlines Corporate Club can purchase tickets with special discounts and have extra baggage allowance.

The Corporate Help Desk, an after-sales support service for all members' requests and problems, consists of a dedicated e-mail address and call center to serve members.

Program benefits may vary depending on the country of membership and the period in which the benefits will be used. It does not apply to codeshare flights with other airlines.

Click here to reach Turkish Airlines Corporate Club terms and conditions.

Ім’я надруковане на квитку повинно повністю співпадати з ім'ям у паспорті, представленому під час реєстрації на міжнародний рейс, або ж у посвідченні особи (паспорт, посвідчення водія, свідоцтво про народження і т.п.) представлені для внутрішніх рейсів. Будь ласка, перевірте наявність вашого документу підтвердження особи від час бронювання.