Skip to main content

Avis veya Budget ile araç kiralayın, ekstra Mil ve indirim kazanın!

Araç kirala

Kiralık aracınızla yeni rotalar keşfetmenin keyfini yaşamak için, Miles&Smiles ile araç kiralama ayrıcalıklarından faydalanın. Miles&Smiles üyeliğinizle Avis ya da Budget üzerinden kolayca araç kiralayarak binlerce ekstra Mil kazanma ve %35 indirim fırsatını yakalayabilirsiniz.

Avis ile kazanacağınız Mil’ler

Budget ile kazanacağınız avantajlar

Araç kiralama hakkında sıkça sorulan sorular

1. Araç kiralamak için kaç yaşında olmam gerekiyor? Detaylı bilgi

Araç kiralama yapabilmeniz için en az 25 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor.

2. Araç kiralamak için hangi belgeleri hazırlamam gerekiyor? Detaylı bilgi

Araç kiralamak için kimliğinizi ve güncel bir elektrik faturası ya da banka ekstresi gibi belgeleri yanınızda getirmeniz gerekir. Güncel faturalar ya da banka ekstresi gibi belgeler adres kanıtı için gerekmektedir.

3. Araç kiralamalarından nasıl Mil kazanırım? Detaylı bilgi

Araç kiralama rezervasyonu yaparken ilgili alana Miles&Smiles üye numaranızı doğru ve eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir. Aracı kiralayan kişi ile Miles&Smiles üyesi aynı kişi olmalıdır. Aynı yerleşim merkezindeki bir lokasyondan veya farklı lokasyonlardan ardışık günlerde araç veya farklı araçların kiralanması tek kiralama olarak kabul edilir.

4. Araç kiralama fiyatları nasıl belirleniyor? Detaylı bilgi

Araç kiralama fiyatları; seçilen araç modeli, kiralanacak gün sayısı ve müşteri tipi gibi kriterler göz önüne alınarak belirlenir.

5. Araç kiralamayla kazanılan Miller hesabımda ne kadar sürede görünür? Detaylı bilgi

Araç iade tarihi itibarıyla 6 hafta içerisinde, kazandığınız Milleri hesabınızda görebilirsiniz.

Yolculuğun konforunu ek hizmetlerimizle yükseltin!
Ekstra bagaj, koltuk seçimi, kabin yükseltme ve seyahat sigortası gibi ek hizmetlerimizle seyahatinizi planlayabilir; avantajlı araç kiralama ve otel rezervasyonu imkanlarından yararlanırken Mil kazanabilirsiniz.


Ek hizmetler

Miles&Smiles’ın ayrıcalıklı dünyasıyla tanışın!
Hayatın her alanında ayrıcalık sunan Miles&Smiles dünyası sizi bekliyor. Miles&Smiles dünyasına katılarak, üyelerimize özel pek çok kampanyadan yararlanabilir ve harcamalarınızdan Mil kazanıp avantaj elde edebilirsiniz.


Detaylı bilgi