Skip to main content

Dünya çapındaki binlerce gazete ve dergi Türk Hava Yolları uçuşlarında!

PressReader uygulamasıyla birçok farklı ülke ve dildeki gazete ve dergiyi mobil cihazınıza taşıyoruz.

BULUTLARIN ÜZERİNDE KEYİFLİ OKUMALAR

Seyahatiniz sırasında dünyada neler olup bittiğinden haberdar olmaya, kaliteli içeriklerle yepyeni bilgilere ulaşmaya ne dersiniz? Uçuşunuzun 24 saat öncesinden ve uçuşunuzun bitiminden sonraki 24 saatte PressReader uygulamasındaki tüm içeriklere ücretsiz ulaşabilirsiniz. Bu süre boyunca dilediğiniz kadar içeriği mobil cihazınıza indirebilir, birçok farklı ülkede yayınlanan çeşit çeşit gazete ve dergilerle seyahatinize renk katabilirsiniz.

Uygulamayı indirin

Seyahatinizden önce App Store ya da Google Play mağazalarından PressReader uygulamasını ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Bağlantıya geçin

PressReader içeriklerine ulaşmanızın iki yolu var. 1. Kalkıştan 24 saat önce size gönderdiğimiz e-postadaki bağlantıyı açın. 2. Seyahatinizden önceki 24 saat içinde pressreader.turkishairlines.com internet adresini kullanarak uçuş bilgilerinizi girin.

Keyifle okuyun

PressReader uygulamasının zengin arşivindeki binlerce gazete ve dergiyi uçuştan önce cihazınıza indirebilir, dilediğiniz içeriklerle seyahatin tadını çıkarabilirsiniz.


E-postamız size ulaştı mı?

Uçuşunuzdan 24 saat önce gönderdiğimiz e-postamız size ulaşmadıysa uçuş bilgilerinizi pressreader.turkishairlines.com internet adresini kullanarak girebilirsiniz.

Lounge’da sınırsız erişim

Özel yolcu salonlarımızdaki kablosuz internete bağlanarak PressReader içeriklerine ulaşabilir, dilediğiniz tüm gazete ve dergileri mobil cihazınıza indirebilirsiniz. PressReader uygulamasına sınırsız erişim sağlayabileceğiniz lounge’larımız: İstanbul (İstanbul Havalimanı Dış Hatlar ve İç Hatlar, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar ve İç Hatlar), Ankara (Esenboğa Havalimanı İç Hatlar), İzmir (Adnan Menderes Havalimanı), Antalya (Antalya Havalimanı), Washington DC, Moskova, Nairobi ve Bangkok.

PressReader | Sık Sorulan Sorular

PressReader uygulaması hakkında detaylı bilgi almak için sık sorulan soruları ve cevaplarını inceleyin.