Skip to main content

Uçak bileti kampanyalarının sunduğu fırsatları keşfedin!

Keşfedilmeyi bekleyen birbirinden güzel rotalara ve sevdiklerinize, en avantajlı şekilde ulaşmanız için eşsiz uçuş deneyimlerine davetlisiniz. Uçak bileti kampanyalarımızı takip ederek seyahatiniz esnasında Türk Hava Yolları olarak sunduğumuz gurme lezzetleri tadabilir, konforlu koltuklarımız ve farklı ihtiyaçlarınıza cevap veren seyahat kitimiz sayesinde uçuşun en keyifli halini deneyimleyebilirsiniz.

Uçak bileti kampanyaları

Yurt içi rotaları, ailenizle %20 indirim avantajıyla keşfetme fırsatı!

En güzel yurt içi rotaları ailenizin sıcaklığını yanınıza alarak keşfetmeye ne dersiniz?

Turkish Airlines Holidays ile sekiz kat Mil kazanın!

Turkish Airlines Holidays ile hayalinizdeki tatil sekiz kat daha avantajlı! Ocak ayında erken rezervasyon fırsatından yararlanın, tüm avantajlara ek olarak tatil paketinizden sekiz kat Mil kazanın.

Öğrenciler fırsatlarla keşfetmeye devam ediyor!

Türk Hava Yolları, öğrencileri fırsatlarla dolu yeni seyahatlere davet ediyor! Online kaydınızı gerçekleştirdikten sonra Miles&Smiles üyesi olup öğrenci indirimli uçak bileti alarak eşsiz bir uçuş deneyimi yaşayabilir, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde uçak bileti kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi

Yurt içi uçuşlarda öğretmenlerimize özel %20 indirim!

Çok değerli olan öğretmenlerimizin keşiflerine eşlik ediyoruz! Miles&Smiles üyesi öğretmen ve öğretim görevlisi olarak, 03 Kasım 2022-20 Nisan 2023 tarihleri arasındaki yurt içi seyahatleriniz için 20 Nisan’a kadar bilet alın, ailenizle beraber Türk Hava Yolları’nın sunduğu özel fiyatlarla seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayın!

Detaylı bilgi

Milli Eğitim Bakanlığı resmi burslu öğrencileri ve ailelerine %25 indirim avantajı!

Eğitim yolculuğunda Milli Eğitim Bakanlığı resmi burslu öğrencileri ve ailelerinin de yanındayız. Miles&Smiles üyesi olarak kendiniz ve aileniz için yurt dışı uçuşlarınızda kullanabileceğiniz promosyon kodlarına sahip olabilir, uçuşlarınızı %25 indirimle gerçekleştirebilirsiniz. Online kaydınızı gerçekleştirin; size özel indirim ve bagaj avantajlarından yararlanın!

Detaylı bilgi

Gazilere, şehit ve gazi yakınlarına büyük kolaylık!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile imzaladığımız protokol sayesinde; gazi ya da gazi veya şehit yakınıysanız uçak biletlerinizi belge gösterme zorunluluğu olmadan %50’ye varan indirimle alabilirsiniz. Uygulamamız, Kasım 2022 itibarıyla Türk Hava Yolları web sitesi ve mobil uygulamasında hayata geçiyor. Belge yüklemeden indirimli bilet alabilmek için ise Miles&Smiles üyeliği oluşturmanız yeterli!

Detaylı bilgi

Engelli yolcularımız bizim için öncelikli!

Engelli yolcularımızın güvenli ve ayrıcalıklı bir şekilde istedikleri noktaya ulaşması bizim önemli. Miles&Smiles üyesi olan engelli yolcularımız, sadece bir kez engelli belgeleriyle gelip sonrasında hiçbir uçuşta belge göstermeden, engelli indirimli uçak bileti alarak yurt içi seferlerde %20, Türkiye çıkışlı dış hat biletlerinde %25 indirim avantajıyla seyahat edebilirler.

Detaylı bilgi

Kampanyalardan haberdar olun
Türk Hava Yolları uçak bileti kampanyalarını takipte kalın, dünyayı keşfederken ayrıcalıklı seyahat etmenin mutluluğunu yaşayın.


Detaylı bilgi

Miles&Smiles avantajlarıyla ekstra Mil kazanın!
Miles&Smiles dünyasında kazanmanın ve avantajlarla uçmanın sınırı yok! Seyahat, eğitim, sağlık ve alışverişe kadar birçok konuda fırsatlar sunan Miles&Smiles ile aynı zamanda uçtukça Mil kazanabilirsiniz. Üstelik kazandığınız Millerle uçuş deneyiminizi üst düzeye taşımanız da mümkün. Miles&Smiles üyesi olun; sadece indirimli uçak bileti almakla kalmayıp ekstra bagaj, kabin yükseltme gibi hizmetlerimizden de yararlanın.


Detaylı bilgi

Ek hizmetler

Türk Hava Yolları Blog

Yolda olmanın tadına varmak ve macera dolu anılarınıza yeni bir hikâye daha eklemek için Türk Hava Yolları Blog’daki içerik serilerimizden ilham alın

Keşfet

Sıkça sorulan sorular Detaylı bilgi

Uçak bileti kampanyaları nasıl takip edilir?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun sayfasında yer alan kayıt formu sayesinde sizi güncel uçak bileti kampanyalarımız hakkında bilgilendirebiliriz.

Promosyonlu uçak bileti nedir?

Dönemsel olarak belli parkur ve tarihler özelinde, Economy Class’a uygun ücretlerle sunulan biletlerdir.

Kampanyalı ve promosyonlu uçak bileti nasıl alınır?

Web sitemiz, mobil uygulamamız, çağrı merkezimiz ya da satış ofislerimiz aracılığıyla dönemsel kampanyalardan ve promosyonlu uçak biletlerinden faydalanabilirsiniz.

Kampanyalı ya da promosyonlu uçak biletinde değişiklik/iptal işlemi yapılabilir mi?

İptal, iade ve değişiklik koşulları bilet sınıfına göre değişiklik gösterir. Promosyonlu uçak biletlerinde de kabin sınıfına göre işlem yapılmaktadır.