Skip to main content

Mil dünyasında aradığınız her şey var!

Miles&Smiles dünyasında hayatın her ayrıntısına yer var. Uçtukça Mil kazanabilir, kazandığınız Millerle ödül bilet düzenleyebilir, Cash&Miles ile bilet satın alırken Millerinizi kullanabilir, Shop&Miles’ta alışveriş yapabilirsiniz. Dahası akaryakıttan sağlığa, eğitimden araç kiralamaya birçok alanda avantajlardan faydalanabilirsiniz! Miles&Smiles’ın ayrıcalıklı dünyasına giriş yapmak için hemen üye olun!

Millerinizle ödül bilet düzenleyin

Mil demek özgürce keşfetmek demek! Kazandığınız Millerle ister kendinize ister sevdiklerinize ödül bilet düzenleyebilir ve mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi

Millerinizle Shop&Miles’ta alışveriş yapın

Kazandığınız Millerle alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Türk Hava Yolları’nın Online Alışveriş Sitesi shopandmiles.com’da binlerce ürün sizi bekliyor. Beyaz eşyadan mobilyaya, hediye çeklerinden lisanslı ürünlere birçok kategoride alışveriş deneyimi Shop&Miles’ta!

Detaylı bilgi

Millerinizle program ortaklarımızdan yararlanın

Miles&Smiles ile kazandığınız Millerle program ortağımız olan hava yolu firmalarının uçuşlarına katılabilirsiniz. Biz ve program ortaklarımız ile dünyanın her yerine uçmak mümkün! Uçmakla sınırlı kalmayın; akaryakıt ihtiyaçlarınızda da Miles&Smiles üyesi olmanın ayrıcalığını yaşayın.

Detaylı bilgi

Miles&Smiles Classic kart

Kredi kartlarınızla Millerinizi harcayabilirsiniz

Miles&Smiles kredi kartlarından kazandığınız Milleri ilgili bankaların poslarında harcayabilirsiniz.

Detaylı bilgi

Miles&Smiles hakkında detaylı bilgi edinmek için Kurallar ve koşullar sayfasını inceleyebilirsiniz.
Artık Millerinizi ekstra bagaj satın almak için harcayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.