Skip to main content

Mil dünyasında aradığınız her şey var!

Kazandığınız Millerle ödül bilet düzenleyebilir, bilet sınıfınızı yükseltebilir, shopandmiles.com üzerinden harcama yapabilir, ekstra bagaj satın alabilir, Cash&Miles ile bilet ücretinizin bir kısmını ödeyebilir, uçuşunuz için koltuk seçimi yapabilir ve Tax&Smiles ile ödül bilet vergilerinizi ödeyebilirsiniz. Miles&Smiles’ın ayrıcalıklı dünyasına giriş yapmak için hemen üye olun!

Millerinizle ödül bilet düzenleyin ve bilet sınıfınızı yükseltin

Mil demek özgürce keşfetmek demek! Kazandığınız Millerle ister kendinize ister sevdiklerinize ödül bilet düzenleyebilir veya bilet sınıfınızı yükseltebilirsiniz.

Detaylı bilgi

Millerinizle Shop&Miles’ta alışveriş yapın

Türk Hava Yolları'nın yepyeni Shop&Miles dünyası ile tanışın! Millerinizi artık dilediğiniz zaman, dilediğiniz alışverişinizde kullanabilirsiniz. Millerinizle; hediye çeki alabilir, online ödeme yapabilir ya da ilgili program ortaklarımızın puanlarına dönüştürebilirsiniz.

Detaylı bilgi

Kredi kartlarınızla Millerinizi harcayabilirsiniz

Miles&Smiles kredi kartlarından kazandığınız Milleri ilgili bankaların poslarında harcayabilirsiniz.

Detaylı bilgi

Tax&Smiles
Miles&Smiles Classic Plus, Elite, Elite Plus kartı ya da Miles&Smiles kredi kartı sahibiyseniz Millerinizle aldığınız biletlerin vergilerini de Millerinizle ödeyebilirsiniz.


Detaylı bilgi

Cash&Miles
Yeni ücretli ödeme seçeneğimiz Cash&Miles ile Millerinizi harcarken uçuşlarınızdan aynı oranda Mil kazanmaya devam edebilirsiniz.


Detaylı bilgi

Millerle Ekstra Bagaj
Şimdi kazandığınız Millerle ekstra bagaj satın alarak seyahatinize daha fazla konfor katabilirsiniz.


Detaylı bilgi

Millerle Koltuk Seçimi
Milleriniz ile koltuk seçimi yaparak sevdiklerinizle dilediğiniz yerde oturabilir ve seyahatinize daha fazla konfor katabilirsiniz.


Detaylı bilgi

Millerle Lounge Kullanımı
Seçili özel yolcu salonlarımıza Millerinizi kullanarak giriş yapabilir, uçuş deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.


Detaylı bilgi

Millerle Fiyatı Sabitle
Seyahatinizi planlarken düşünmeye ihtiyacınız varsa Millerinizle zamanı durdurabilir, uçuş fiyatını sabitleyebilirsiniz. Üstelik biletinizi satın aldığınızda Milleriniz iade edilir.


Detaylı bilgi
Miles&Smiles hakkında detaylı bilgi edinmek için Kurallar ve koşullar sayfasını inceleyebilirsiniz.
Diğer harcama kanallarıyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.