Skip to main content

Millerinizle uçuş ayrıcalıklarından yararlanın

Miles&Smiles’ın ayrıcalıklı dünyasında Millerinizi Ödül Bilet düzenleyerek harcayabilirsiniz. Türk Hava Yolları ve partner hava yolları uçuşlarında kullanabileceğiniz Ödül Bilet ile dünyayı keşfetmenin tadını çıkarırken kendinizi özel hissedeceksiniz. Dahası, Millerinizi Upgrade (Kabin Yükseltme) işlemlerinde kullanarak uçuşlarınıza ekstra konfor katabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nda ödül bilet
Millerinizi Türk Hava Yolları’nda Ödül Bilet için harcayın ve gökyüzünün ayrıcalıklı dünyasında yerinizi ayırtın. Yeni keşifler, yeni heyecanlar ve yeni hikâyeler için dünyanın en geniş uçuş ağına sahip Türk Hava Yolları deneyimini Miles&Smiles ile yaşayın.


Detaylı bilgi

Türk Hava Yolları’nda upgrade
Millerinizle Türk Hava Yolları uçuşlarında Upgrade işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Upgrade ile kabin sınıfınızı yükseltebilir; ekstra bagaj hakkı, uçak içi eğlence sistemleri, koltuk seçimi ve ödüllü ikramlardan yararlanabilirsiniz.


Detaylı bilgi

Partner hava yollarında ödül bilet
Millerinizle partner hava yollarında Ödül Bilet düzenleyebilirsiniz. Star Alliance ve anlaşmalı diğer hava yolları ile farklı kıtalarda yeni maceralara açılırken Miles&Smiles üyesi olmanın ayrıcalıklarından faydalabilirsiniz.


Detaylı bilgi

Partner hava yollarında upgrade
Millerinizi partner havayollarında Upgrade işlemleri için harcayabilirsiniz. Partner hava yollarında Upgrade ile kabin yükseltme, ekstra bagaj hakkı, genişletilmiş koltuk aralığı ve Lounge hizmetlerinden yararlanarak uçuşunuza keyif katabilirsiniz.


Detaylı bilgi
Mil harcama ile ilgili detaylı bilgiye ödüller sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için Miles&Smiles Business Upgrade sayfasını ziyaret edebilirsiniz.