Skip to main content

İHALE DUYURULARI

TÜRK HAVA YOLLARI A.O’DAN 3 ADET KABİN SERVİS EĞİTİM CİHAZI SATIN ALIMI İHALE EDİLECEKTİR. Daha fazla bilgi

Ortaklığımız ihtiyacı olan; “3 adet Kabin Servis Eğitim Cihazı (A321 Neo – A350 – B787)  Alımı” kapalı zarfla teklif alma usulü ile ihale edilecektir.

 

İhale dokümanları KUBRA.KAYA@THY.COM e-mail adresinden ücretsiz temin edilebilir.

 

Kapalı zarfla verilecek teklif mektupları, en geç 06.10.2023 Cuma günü saat 17.00’a kadar elden veya posta yolu ile teslim edilecektir. 

 

Ortaklığımız bu ihale ile ilgili olarak 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’na ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’na tabi değildir. Ortaklığımız alıma konu olan hizmeti satın alıp almamakta, dilediğinden kısmen ya da tamamen satın almakta serbesttir.

TÜRK HAVA YOLLARI A.O’DAN KIŞLA MÜCADELE HİZMETİ ALIMI İHALE EDİLECEKTİR. Daha fazla bilgi

Ortaklığımız ihtiyacı olan ‘Kışla Mücadele Hizmeti Alımı” kapalı zarfla teklif alma usulü ile ihale edilecektir.

 

İhale dokümanları mcomlek@thy.com e-mail adresinden ücretsiz temin edilebilir.

 

Teklif vermek isteyen firmaların öncelikle tüm belgelerini ve teklif mektuplarını 29.09.2023 Cuma günü saat 16.00’a kadar THY A.O. Genel Yönetim Binası Yeşilköy Mahallesi, Havaalanı Cad. No:3/1 Bakırköy/İstanbul adresinde bulunan Genel Satınalma Başkanlığı’na Melih ÇÖMLEK adına notu düşerek teslim etmesi gerekmektedir.

 

Ortaklığımız bu ihale ile ilgili olarak 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi değildir. Ortaklığımız alıma konu olan hizmeti satın alıp almamakta, dilediğinden kısmen ya da tamamen satın almakta serbesttir.